(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯИЙ ВІДПОЧИНОК 2016
ДИТЯЧИЙ ТАБІР З  ВИВЧЕННЯМ АНГІЙСЬКОЇ МОВИ
"ICEA Summer Camp Морський Бриз"

 • ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
  18.06-01.07.16
  02.07-15.07.16
  16.07-29.07.16
 • ВАРТІСТЬ: 9600 UAH

 • ПРОЖИВАННЯ: Одеська обл. сел. Курортне, БВ "Маяк"

 • ХАРЧУВАННЯ: 5-разове

 • Заїзди 14 днів
   
 • Віковий ценз: 7-17 років

Хіба може бути літо без моря? Для любителів морських купань, свіжого бризу і південного сонця пропонуємо Дитячий мовний табір ICEA Summer Camp на березі Чорного моря.
Діти не тільки зможуть оздоровитися і насолодитися морськими купаннями, але і в першу чергу покращать розмовні навички англійської мови, візьмуть участь в конкурсах і олімпіадах, зможуть розвинути свої таланти і здібності в роботі майстер-класів і побувати на цікавих екскурсіях!

Розташування табору
Табір знаходиться в селищі Курортне в 80 км. від Одеси і в 50 км. від стародавнього міста Білгород-Дністровський. Це одна з найбільш екологічно чистих зон на узбережжі Чорного моря і Буджакського лиману. Виключно чисте і ласкаве море, піщане узбережжя, м'який природний морський і лиманський клімат створюють сприятливі умови для оздоровлення. Бальзамічний клімат в Курортному є позитивним для лікування захворювань органів дихання. Ще один важливий фактор, який підтверджує чистоту екології цього узбережжя - велика кількість різноманітної морської риби, наявність дельфінів і крабів, що мешкають в цих водах.
ICEA Summer Camp Морський бриз розташовується на базі відпочинку "Маяк" - в зеленій зоні в 200 м від моря. На території бази є басейн з шезлонгами, альтанки, Wi-Fi, а також великий плазмовий екран з трансляцією фільмів.

Розміщення дітей
Діти проживають в 3-4 місних номерах. Зручності знаходяться на поверсі. У номері є кондиціонер, холодильник, телевізор. Гаряча вода цілодобово.

Харчування
У таборі пропонується 5-ти разове харчування. У раціон дітей входить щоденна подача свіжих овочів і фруктів і десертів.
Діти їдять в просторій їдальні. Закупівля продуктів щодня.

Програма табору
Крім вивчення англійської мови дітей чекає:
- Різні Фотоквести;
- Флешмоби з вожатими;
- Майстер-клас з надування великих мильних бульбашок;
- Боді-арти;
- Карколомний фестиваль Холлі
- І звичайно ж МОРЕ!
А ще діти побувають на цікавих екскурсіях:
- Білгород-Дністровська фортеця (Аккерман), де діти зможуть доторкнутися до найдавнішої історії нашої країни. Фортеця являє собою неправильний багатокутник площею трохи більше 9 га. !!! Протяжність оборонних стін близько 2,5 км, висота стін і веж від 5 до 15 м, товщина від 1,5 до 5 м. Більшість укріплень фортеці збереглися до наших днів.
- Місто Одеса - перлина Чорноморського узбережжя. Крім прогулянки найцікавішими місцями міста, діти побувають в Музеї цікавою науки, де зможуть не тільки подивитися, але і доторкнутися до експонатів і побачити, як народжуються чудеса прямо на очах. Діти стануть учасниками цікавих експериментів і незвичайних дослідів, і зрозуміють, як біжить електричний струм і як народжуються зірки. Тут вони стануть вченими і дослідниками.

В вартість входит. Додатково слачується
 • Проживання
 • 5-разове харчування
 • 20 уроків англійськоїмови на тиждень з іноземними викладачами
 • Учбові матеріали (Oxford Books);
 • 2 екскурсії
 • Трансфер з/до табору* (орієнтовно 600 грн)
 • Власні витрати

*Трансфер в табір сплачується додатково: (в вартість входить: залізничні квитки до Одеси, автобусний проїзд до табору, супровід вожатих, сухий пайок на зворотну дорогу)

ЗАМОВИТИ  ПУТІВКУ  в табір можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячі табори 2016, дитячий літній відпочинок, табір в україні з вивченням англійської мови, дитячий табірна морі, табір ICEA, мовні табори ICEA Україна, табір з англомовними викладачами, дитячий табір ICEA Summer camp Морской бриз.

witch.hand