(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ТУР В ГРУЗІЮ «ГРУЗИНСЬКИЙ РОМАНС».
10 МИТТЄВОСТЕЙ ЩАСТЯ.

 • ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ: 10 днів / 9 ночей.

 • ДАТИ ТУРУ: 26.09 – 05.10.

 • ВАРТІСТЬ: 640 $

 • ПРОЖИВАННЯ: готелі  3*, 4* за програмою.

 • ХАРЧУВАННЯ: сніданки; сніданок+вечеря в готелях Сванетії і Цхалтубо; обід і дегустація в Рачі з вином Хванчкара.

 • ТРАНСПОРТ: авіа + автобус.

 • ФІШКИ:  Велика екскурсійна програма!
  Всі екскурсії у вартості туру!


Анонс туру!
Велика екскурсійна програма для вашого відпочинку! Завітайте до Грузіі хоча б на декілька днів, і ви обов'язково повернетесь ще. Будьте готові до того, що ви не зможете поїхати назавжди. Грузія залишиться для вас чарівною казкою, де гори – вище, небо – синіше, а жителі країни зустрічають вас як самих близьких друзів!


   МАРШРУТ
Тбілісі - Кахетія (Сігнагі, Бодбе) - Мцхета (Джварі, Самтавро, Светіцховелі) - Боржомі - Уплісцихе -  Кутаїсі - Цхалтубо - Печери Прометея - Рача (Амбролаурі, Хванчкара) - Сванетія (Местія) - Батумі - Тбілісі.
   ПРОГРАМА ВІДПОЧИНКУ:
 • 1 день. Зустріч в аеропорту Тбілісі (денний рейс). Поселення в готель. Вільний час. Оглядова екскурсія по Тбілісі.
 • 2 день. Сніданок. Екскурсія в Мцхету. Повернення в Тбілісі. Вільний час. За бажанням - трансфер (20 $) на вечерю в грузинський ресторан з костюмованою музичною програмою. Бронювання столиків і шоу - безкоштовно. Самостійне повернення в готель.
 • 3 день. Сніданок. Автобусна екскурсія в Кахетію. За бажанням (10 $) - дегустація вина. Повернення в Тбілісі. Вільний час. Ніч в готелі.
 • 4 день. Сніданок. Екскурсійний переїзд:
  Тбілісі - Уплісцихе - Боржомі - Цхалтубо.
  Поселення в готель. Ніч в готелі.
 • 5 день. Сніданок. Екскурсія в Печеру Прометея. Екскурсія в Рачу. Перевал Накерала - Водосховище Шаорі - Храм Нікорцминда - Хванчкара - Цхалтубо. Обід. Повернення в готель. Вечеря. Ніч в готелі.
 • 6 день. Сніданок.
  Виселення з готелю. Екскурсійний переїзд в Сванетію. м. Местія. Екскурсія в сванську оселю і сванську башту.
  Поселення в готель в Местії. Вечеря.

  Ніч в готелі.
 • 7 день. Сніданок. Виселення з готелю.
  За бажанням - відвідування музею історії Сванетії. Екскурсійний переїзд на курорт Батумі. Поселення в отель. Вечірня оглядова екскурсія по Батумі. Катання на канатці. Ніч в готелі.
 • 8 день. Сніданок. Фортеця Гоніо. Вільний час в Батумі. Ніч в готелі.
 • 9 день. Сніданок із собою. Виселення з готелю. Ранковий переїзд швидким потягом  Батумі-Тбілісі без гіда. Час в дорозі 4 год. 55 хв. Прибуття в Тбілісі. Поселення в готель. Вільний час в Тбілісі.
 • 10 день. Сніданок. Виселення із готеля. Трансфер в аеропорт.


   Перелік екскурсій згідно програми туру (включені у вартість туру):
   Екскурсія в Мцхету
Давня столиця Грузії Мцхета розташована в 20 км від Тбілісі. Це святе місце для кожного грузина. Такої кількості святих і культових місць, як в Мцхеті, немає більше ніде в усій Грузії. Саме тому стародавнє місто називають "Другим Єрусалимом". Саме сюди принесла Благу звістку свята Ніно Каппадокійська.  Тут зберігається одна з найбільших святинь християнського світу - Хітон Господній.
   
   Екскурсія по Тбілісі

Столиця Грузії Тбілісі - сповнене радістю гостинне місто. Він розташувався на берегах річки Кури, на перетині головних торгових шляхів між Європою і Азією. До 30-х років Тбілісі іменувався Тифлісом, а нинішню назву отримав завдяки гарячим сірчаним джерелам: «тбілі» по-грузинськи означає «теплий». Кожен, хто потрапляє на вулички міста, неминуче відчуває дух стародавньої історії: місто було засноване ще в V столітті. За століття свого існування Тбілісі неодноразово піддавався набігам, підпалам і руйнуванням, але кожного разу знов повертався до життя. Сьогодні місто продовжує стрімко розвиватися, дбайливо зберігаючи свою унікальну культуру.

   
   Екскурсія в Кахетію. Дегустація вин.
Кахетія - це мальовничі тушинські гори і нескінчені виноградники, давні традиції і загадкові мертві міста. Царина найсмачніших  грузинських вин і спокійної печалі монастирів.
У Кахетії, містечку Бодбе знаходиться монастир. Це загальнонаціональна грузинська святиня. За переказами, саме в Бодбе в 335 році померла Свята Ніно у віці 60 років, пройшовши через всю країну, зцілюючи хворих і звертаючи народ до істинного Бога. Свята Ніно заповіла поховати її на цій землі.

   
   
   Екскурсійний переїзд: Тбілісі - Уплісцихе - Боржомі - Цхалтубо
Боржомі-Харагаулі знаходиться в самому центрі країни і вважається одним з найбільших національних парків в Грузії. Його територія становить понад 7% від площі країни. Унікальність заповідної зони полягає в різноманітності ландшафтів, флори, фауни і старовинних пам'яток архітектури.
Висічений в скелях комплекс знаходиться на лівому березі річки Мткварі. Спочатку запланований як вежа-фортеця, комплекс став добре фортифікованим монастирем, що грав важливу роль в політичній, культурній, освітній та духовного життя країни. Дев'ятнадцять ярусів тягнуться із заходу на схід уздовж гори в довжину на 800 метрів, в глибину гори до 50 метрів і заввишки на дев'ять поверхів. Назовні вели три таємних ходи, з яких несподівано для загарбників з'являлися тисячі вояків.
   
   Екскурсія в Кутаїсі. Екскурсія в Рачу.
Рача - це прозоре гірське повітря, красиві смарагдові озера з чистою водою, альпійські луки і гірські вершини Кавказу, вкриті вічними снігами. Рача самий крихітний і, мабуть, найкрасивіший і улюбленіший регіон у грузин. Офіційно ця область називається Рача-Лечхумі і Квемо-Сванеті. Це високогірна і багатонаціональна область в Грузії, що складається з двох Рачинських районів, одного лечхумского і одного сванського.
   
Екскурсія в Сванетію. Місто Местія.

Історія Сванетії губиться в глибині тисячоліть. Є відомості, що в III столітті до нашої ери грузинський цар Саурмаг виселяв в ці землі, звані їм "країною тиші і спокою", своїх найнепокірніших підданих. Можливо, свій "крутий" характер свани зберегли від тих перших переселенців, загартувавши його суворими умовами життя.

Про гірських жителів Колхіди писали Страбон (I століття до н.е.) і Пліній (I століття н.е.). "В їхній країні, як передають, гірські потоки приносять золото, і варвари ловлять його решетами і кошлатими шкурами. Звідси, кажуть, і виник міф про золоте руно.

 
   Екскурсія по місту Батумі. Фортеця Гоніо.
Батумі вражає своєю контрастністю. Тут є і ультрасучасні хмарочоси, і колоритні пам'ятники радянської епохи, і архітектурні шедеври Середньовіччя. Нові квартали вражають розкішними готелями, найвищою будівлею в Грузії - корпусом Батумського технологічного університету, гігантської Алфавітної вежею. Старий же Батумі нагадує місто з чарівної казки: його будівлі розмальовані хитромудрим арабським орнаментом, а вулиці прикрашені скульптурами міфічних химер, русалок і античних героїв.
   
   Екскурсія в Печеру Прометея.

Потрапивши в печеру здається, що потрапляєш в інший вимір: в темряві світяться тільки скелі, підсвічені різними кольорами. З глибини доноситься звук мелодії, до якої додається звук капаючої води...
У печері виявлено 17 залів. Туристична стежка закінчується красивим озером. Подорож можлива як пішки, так і на човні. Довжина пішохідного шляху становить 1060 м, а довжина прогулянки на човні по підземному озеру становить 280 м.

Включено у вартість:
Не включено у вартість:
 • трансфер: аеропорт - готель - аеропорт.
 • повне транспортне обслуговування за програмою.
 • проживання в готелі 3*, 4*.
 • програма харчування:
  - сніданок+вечеря в готелі в Сванетії і в готелі в Цхалтубо,
  - обід і дегустація в Рачі з вином Хванчкара.
 • всі екскурсії, що зазначені в програмі, без факультативів!
 • супровід російськомовного гіда і екскурсовода.
 • переліт в Грузію самостійно (фіксована ціна на Янейр Київ-Тбілісі-Київ - 210 $.
 • страхування.
 • харчування поза програмою.
 • вхідні квитки і гіди в екскурсійні об'єкти, музеї, канатки, в сірчані лазні, в СПА центр на радонових джерелах.
   
Вартість квитків і факультативів поза програмою:
 • трансфер на вечерю (2 день) - 20 $;
 • дегустація вин з Алазанської долини  (3 день) - 10 $;
 • квиток в печерне місто Уплісцихе - 1,5 $ + 10 $ гід на групу;
 • квиток на потяг Батумі - Тбілісі - 10 $;
 • авіаквитки Київ - Тбілісі - Київ - 210 $.

Грузія
від 420.00 грн/місце
Харчування:
Готель
Грузія
від 670.00 грн/місце
Харчування: Сніданок та Вечеря

witch.hand