(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Отели Reikartz Hotels & Resorts

 

Готелі Reikartz Hotels & Resorts - одна з перших якісних готельних мереж Україні.Ідея мережі була придумана групою бельгійських архітекторів у 2003 році.

Першим готелем мережі був відкритий «Reikartz Карпати» в 2008 році, Закарпаття, м. Жденієво. Відмінний старт Reikartz Hotels & розташувався в одному з наймальовничіших регіонів країни.

У 2009 році «Reikartz Кіровоград». За ним «Reikartz Дворжец Львів», розташований в історичному центрі Львова біля ж / д вокзалу.

У 2010 року «Reikartz Поляна» на Закарпатті, у курортному містечку Поляна, який славиться джерелами цілющої мінеральної води «Поляна Квасова». Розкішний SPA & Wellness центротеля щороку приваблює все більше і більше туристів. «Reikartz Поляна», Закарпатська обл. м. Поляна.
Готель «Reikartz Поляна» оточений мальовничими видами річки Пиня, яка знаходиться в Свалявської улоговині (передгір'я Українських Карпат). Поляна з усіх боків оточена лісами. До Поляні зручно добиратися, оскільки вона лежить по обидві сторони міжнародної траси Київ-Львів-Чоп, в 10 км від районного центру - міста Свалява, на висоті 320 м над рівнем моря.

Номерний фонд: 50 комфортних і красивих номерів категорій «Класік», «Стандарт», «Суперіор» та «Люкс».

Ресторан і фітобар: на 100 місць. Українська та європейська кухня.

Лікування: Spa & Wellness центр готелю надає цілий спектр лікувальних та оздоровчих послуг, який буде постійно розширюватися. Висококваліфіковані фахівці, сучасне медичне обладнання, унікальні лікувальні матеріали і високий рівень сервісу і комфорту. Бальнеологія, грязелікування та апаратна фізіотерапія.


Два конференц-залу місткістю 50 і 90 осіб; Різні схеми розміщення столів;
Професійне обладнання для ділових заходів; Wi-Fi; Організація банкетів, коктейлів, фуршетів, дегустацій, кава-брейків; Транспортні послуги; Організація увлекательной екскурсійної програми. Відправлення повідомлень факсом; Копіювання документів; Сканування; Кольоровий і чорно-білий друк; Запис CD-дисків; Зчитування і запис Flash-карт.

Додаткові послуги:
- Басейн; Тренажерний зал; Інтернет; Виклик швидкої медичної допомоги; Використання медичної аптечки; Камера схову; Міні-сейф в номері; Надання еобходимо побутових предметів (нитки, голки, вази для квітів і т. п.); Надання необхідних засобів гігієни по вимогу гостя (зубна щітка, гребінець, одноразовий станок для гоління і т.п.); Заміна постільної білизни, туалетного приладдя і рушників.

Додаткові платні послуги.
Обслуговування в номерах; Лікувально-оздоровчі програми; Сауна; Харчування (за винятком сніданку «шведський стіл»); Послуги барів; Продукти в міні-барі; Послуги по догляду за дітьми; Екскурсійне обслуговування; Послуги пральні; Конференц-сервіс; Оренда конференц- обладнання; Зустріч і організація трансферу гостей; Оренда автомобіля з водієм; Послуги бізнес-центру;

У тому ж 2010 «Reikartz Рівер Миколаїв» і «Reikartz Почаїв», «Reikartz Медіваль Львів».

У 2011 «Reikartz Аврора Кривий Ріг» і «Reikartz Дніпропетровськ». Великий і якісний номерний фонд, два сучасних конференц-залу і зручне розташування в самому центрі міста готелі представляють безсумнівний інтерес для ділового співтовариства України.

У липні 2011 «Reikartz Севастополь» і готель "Атлантика" рівня "2 зірки".
У 2012 два нових бізнес-готелю «Reikartz Харків» і «Reikartz Запоріжжя» і «Reikartz Суми».

ЗАКАРПАТТЯ
«Reikartz Карпати», Закарпатська обл. м. Жденієво.
«Reikartz Поляна», Закарпатська обл. м. Поляна.

ЯНЕЦЬ ПОДІЛЬСЬКИЙ
«Reikartz Кам'янець - Подільський»

ПОЧАЇВ
«Reikartz Почаїв»

ЛЬВІВ
«Reikartz Дворжец Львів»
«Reikartz Медіваль Львів»

ЗАПОРІЖЖЯ
«Reikartz Запоріжжя»

Тури з розміщенням в готелях мережі Reikarts ви можете замовити у наших менеджерів звернувшись за Контактами

witch.hand