(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ГОТЕЛІ ТА ПРОЖИВАННЯ НА ЗАКАРПАТТІ.
ГОТЕЛЬ "ФЕМЕЛІ"

Для того щоб поринути в угорську культуру, не обов'язково отримувати угорську візу та перетинати кордон… Достатньо відвідати Берегівщину…

 

Розташування:

Готель «ФЕМЕЛІ» або «Сімейний затишок», як його називають місцеві жителі, знаходиться у Берегівському районі, Закарпатської області.
Не дивуйтеся якщо почуєте угорську мову, адже готель розташований у 10 км від угорського кордону. Але це не завадить Вам відчути надзвичайно теплу гостинність угорців.
 

Інфраструктура:

 Номерний фонд готелю складається з 15 номерів, у кожному 2-3 ліжка. Також до Ваших послуг ресторан, розрахований на 120 осіб, бар, конференц-зал на 60 осіб, сауна та басейн.

Умови проживання:

У готелі «ФЕМЕЛІ» на Вас чекають затишні та зручні номери. У кожному номері є ванна кімната, зручне ліжко, шафа для одягу.

Додаткові послуги:

• Харчування
• Екскурсії
 

Наші контакти

Готелі України > Готелі та пансіонати Криму! :: Готелі та пансіонати Криму! :: Готелі та пансіонати Криму! :: Відпочинок в Криму :: Відпочинок в Криму :: Відпочинок в Криму :: Готель Форум :: Готель Зелений мис :: Курортний комплекс Аквамарин :: Міні-готель Вілла Касабланка в Затоці :: Комплекс Хутір Тихий :: Готель Під Липами :: Пансіонат Шацькі Озера :: Готель Україна у Луцьку :: Готель Залєскі в Луцьку :: Готель КЛЕОПАТРА :: Готель НТОН :: Пансіонат Славський :: Комплекс Світлиця :: Готель Вікторія :: Готель Фемелі :: Угорські садиби зеленого туризму :: Гостинний двір у Клари :: Проживання в селищі Ясіня :: Садиба Річка :: Вілла Квітка :: Готель Фантазия :: Готелі мережі Reikarts :: Садиба Карпатський Затишок :: Відпочинковий комплекс НЕБОКРАЙ :: Готель ’’Міжгір’я’’ 3* (Яремче) :: Готель Петрос :: Готель Піги :: Міні-готель Едем :: Готель Три Підкови :: Приватні садиби. Микуличин :: Київ. Готель Пролісок :: Готель Верховина :: Київ. Готель Русь 3* :: Мережа готелів Royal Hospitality Group :: База відпочинку та рибалки Куба

Проживання в Берегівському районі, готелі Закарпаття, де проживатимуть в Берегівському районі, житло під час туру на Закарпатті, проживання в готелях Закарпаття, недороге житло на Закарпатті, фото готелю, угорська їжа і вино, угорська паланка.

witch.hand