(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Гостинний двір "У Клари". Геча.

Приватний сектор
Село Геча відомо своїми щорічними фестивалямия, які проводяться взимку або ранньою весною. Основний фестиваль -це фестиваль різників - змагання кулінарів з навколишніх сіл та запрошених з Угорщини у приготуванні страв зі свіжої свинини. Два двоповерхових будинки і великий просторий двір. 1 будинок на 8 номерів (16 місць). На першому поверсі - їдальня, 2-місний номер (двоспальне ліжко, шафа для одягу), санвузол (ванна). На другому поверсі - вітальня з телевізором, міні-кухня, сім 2-місних номерів (з різного входу). 2-місний номер - два односпальні ліжка, шафа для одягу, санвузол (душ, туалет, умивальник). Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна і гаряча вода (бойлер). 2 будинки на 12 номерів (25 місць): 2-х і 3-х- місні номери зі зручностями (туалет і душ) у кожній кімнаті; 2х-місний номер - два односпальні ліжка, шафа для одягу, санвузол (душ, туалет, умивальник). 3х-місний номер - три односпальних ліжка, шафа для одягу, санвузол (душ, туалет, умивальник); Великий хол з телевізором і кухня для загального користування. Красива веранда і вихід у двір. На облаштованій території є новозбудований ресторан на 50 осіб - декорований в національному стилі. Піч-мангал під навысом, де господарі готують національну страву бограч. Неподалік знаходиться дитячий майданчик та автостоянка.
Номери
Два двоповерхових будинки і великий просторий двір. 1 будинок на 8 номерів (16 місць). На першому поверсі - їдальня, 2-місний номер (двоспальне ліжко, шафа для одягу), санвузол (ванна). На другому поверсі - вітальня з телевізором, міні-кухня, сім 2-місних номерів (з різного входу). 2-місний номер - два односпальні ліжка, шафа для одягу, саевузол (душ, туалет, умивальник) 2 будинки на 12 номерів (25 місць): 2-х і 3-х- місні номери зі зручностями (туалет і душ) у кожній кімнаті; 2х-місний номер - два односпальні ліжка, шафа для одягу, санвузол (душ, туалет, умивальник). 3х-місний номер - три односпальних ліжка, шафа для одягу, санвузол (душ, туалет, умивальник);
Зручності
У номері
Харчування
2-разове харчування можна замовити на місці. Є можливість замовити страви по меню. Є можливість користуватися кухнею (холодильник, електрочайник, столовий посуд).
Спорт і розваги
Дитячий відпочинок
Реєстрація виїзду
Заїзд з 14 години. Розрахунковий час - 12.00
 
 
Харчування
Сніданок та Вечеря
 
Спорт та розваги
 
Для дітей
 
Мобільне покриття
МТС, Київстар, Укртелеком
 
Інтернет
 
Додаткові послуги
паркінг
 
Мови
Українська, Россійська
с. Геча
Розміщення
Україна, Закарпатська обл., Берегівський р-н, с.Геча
До м. Мукачево будь-яким поїздом ужгородського напрямку, далі маршруткою або автобусом до м. Берегово. Автомобілем По трасі Київ - Львів - Чоп (Е-50/М-06) до м. Мукачево, за Мукачево повернути на Берегово (траса Е-81/Е-58/Р-54), проїхати м. Берегово - повернути в с. В. Бакта. Проїхавши село, ви побачите покажчик с. Геча.
Контакти готелю
+38 066 054 12 16
Ціна місця
від
350.00
грн/день
witch.hand