(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Готельний комплекс «Каменюки»

Готель
Чотири сучасні корпуси пропонують своїм відвідувчам номери категорії «напівлюкс», «люкс » та «VIP » класу. Загальна кількість місць у комплексі - 250. Наявність в корпусі № 4 великого конференц - залу є вдалим рішенням для проведення на базі Національного парку корпоративних заходів. Готельний комплекс розташований безпосередньо в Біловезькій пущі серед лісу, поруч з вольєрами, музеєм та рестораном. Якщо ви вирішили зупинитися на ніч в Пущі, оберіть у якому з 4 готелів Ви хотіли б зупинитись. Всі готелі комфортабельні, після ремонту, сантехніка нова і сучасна. Постільна білизна, рушники з вишитими або « вибитими » символами Біловезькій пущі. Все оформлено в ніжних тонах, меблі з дерева. У холі готелю можна придбати необхідні товари і сувеніри.
Номери
Готельний комплекс « Каменюки » корпус № 1 8 напівлюксів (1 кімната) двоспальне ліжко в номерах 4 люкси (2 кімнати) двоспальне ліжко в номерах Готельний комплекс « Каменюки » корпус № 2 3 люкси (2 кімнати) двоспальне ліжко 26 напівлюксів (1 кімната) 2 ліжка 6 номерів (1 кімната) - тахта 1 напівлюкс (1 кімната) односпальне ліжко 1 напівлюкс (1 кімната ) номер для інвалідів 16 номерів (1 кімната) - двухярусне ліжко Готельний комплекс « Каменюки » корпус № 3 4 напівлюкси (1 кімната) 2 ліжка 8 напівлюксів (1 кімната) двоспальне ліжко 7 люксів (2 кімнати) двоспальне ліжко Готельний комплекс « Каменюки » корпус № 4 3 напівлюкси (1 кімната) 1 односпальне ліжко 27 напівлюксів (1 кімната) 2 ліжка 5 люксів (2 кімнати) двоспальне ліжко 2 VIP (3 кімнати) двоспальне ліжко 5. Дім графа Тишкевича 9 місць
Зручності
У номері
Харчування
Прогулянки на свіжому повітрі і активний відпочинок на лоні природи сприяють появі здорового і гарного апетиту. Для харчування гостей у Біловезькій пущі є комфортабельний ресторан і кілька кафе . Попередня заявка на організацію харчування сприяє більш швидкому і якісному обслуговуванню. Тільки за попередніми заявками організовуються пікніки на свіжому повітрі і корпоративні заходи. Телефон / факс для довідок та заявок на організацію харчування для організованих груп 8 10375 1631 56398 (крім вихідних та святкових днів).
Спорт і розваги
Пункти прокату спортивного інвентарю ГПУ « НП« Біловезька пуща » : На території ГПУ « НП« Біловезька пуща » є 3 пункту прокату , які забезпечують туристів наступним спортивним інвентарем: велосипеди ( дитячий, підлітковий, дорослий), роликові ковзани , туристичні намети з необхідним спорядженням, вудки і спінінги для організації риболовлі, м'яч, ракетка, набір для бадмінтону, дитячий електромобіль, лижі з черевиками, дитячі санки і т.д. Також через пункт прокату можна організувати катання на електромобілі , на кінній упряжці і санях (залежно від сезону).
Дитячий відпочинок
На території є дитячий ігровий майданчик з природного матеріалу, оформлений в оригінальному стилі.
Реєстрація виїзду
Заселення в готель здійснюється з 14.00. Єдиний розрахунковий час в готелі - 12: 00. Заїзд або виїзд до / після розрахункової години оплачується додатково в розмірі 50% добової вартості номера. При проживанні менше доби плата стягується за добу. Гарантоване бронювання тримається до 21:00 дня заїзду (якщо інше час заїзду не обумовлено в заявці на бронювання).
 
 
Харчування
Сніданки
 
Спорт та розваги
велосипеди, лижі/сноуборди, походи, рибалка, екскурсії
 
Для дітей
дитячий майданчик
 
Мобільне покриття
 
Інтернет
 
Додаткові послуги
кафе/ресторан, паркінг, охорона, конференц зал
 
Мови
Англійська, Россійська
Білорусія
Розміщення
Республіка Білорусь, Брестська область, Каменецький район, поблизу агромістечка Каменюки
За маршрутом Брест - Кам'янець - Каменюки (вхід в парк) ходять маршрутні таксі та автобуси. Автобуси відправляються щоденно з автовокзалу Бреста.
Контакти готелю
Прийом заявок на бронювання в готелі 8-10375163156-2-00 e-mail: beltour07@mail.ru
Ціна місця
від
325.00
грн/день
Вартість номерів від 650 грн.
witch.hand