(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР ДО СЛОВАЧЧИНИ
ЛИЖНИЙ РАЙ В НИЗЬКИХ ТАТРАХ

 

 • Дати туру:
  02.01.2014, 24.01.2014, 07.02.2014
 • Тривалість туру:
  10 днів9 ночей
 • Маршрут туру:
  Київ-Ужгород-Чоп-Словаччина (Вишне Ружбахі)-Татранська Ломниця-аквапарк "Татраландія"-Закопане-Ужгород-Київ)
 • Проживання:
  Нotel SVATOJANSKY ZAMOK 3*
 • Транспорт: ж/д+автобус.
 • Вартість: 390 євро.

ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУР ДЛЯ СПРАВЖНІХ ГУРМАНІВ ЛИЖНОГО КАТАННЯ!!!

Гірськолижний тур до Словаччини з проживанням у Низьких Татрах (курорт Ясна) включає:
- 2-х разове харчування !
-щоденний трансфер автобусом до витягів курорту Ясна!
- Цікава додаткова екскурсійна програма!
- тур без нічних автобусних переїздів.

Дати туру: 02.01.14, 24.01.14, 07.02.14.

02.01.2014

Виїзд з Києва в Ужгород поїздом.

03.01.2014

Зустріч групи на ж / д вокзалі в м. Ужгород. Переїзд в Словаччину - країну чарівних гір, виблискуючих лісів, смарагдових печер і цілющих мінеральних джерел. Тут можна зустріти все: і "замки лицарів", які відбиваються у водному плесі, і загадково мерехтливий в пітьмі "старої вежі вогник", і неприступні гірські вершини, і мальовничі рівнини, і крихітні села з унікальними музеями-заповідниками народної творчості, і невеликі затишні містечка, які зберегли середньовічну чарівність.

Курорт Ясна знаходиться в кінці Демянівської долини біля підніжжя північних схилів гори Хопок ( 2024м над рівнем моря) на територии національного парку «Низькі Татри » і відноситься до класу міжнародних туристичних центрів першої категорії. Про його масштаби свідчить наступний факт: на території гірськолижного центру діє 15 витягів , які можуть підняти 11 800 людей за годину! Більшість трас мають можливість покриття штучним снігом , та обладнані освітленням для вечірнього катання . Курорт пропонує лижні траси як для асів лижного спорту , так і для новачків. Прибуття в Словаччину.

Рекомендуємо: Запрошуємо вас відвідати аквапарк « Aquacity » в м. Попрад ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години, пакет стандарт) . В аквапарку « Аквасіті » ви знайдете закриті та відкриті басейни, гірки, дитячі ігрові майданчики, парні і фінські сауни, кафе, бари і ресторани. Тому Аквапарк є ідеальним місцем для відпочинку, де ви можете відмінно провести свій вільний час і розважитися разом з вашою родиною . Крім того , неповторною особливістю « Аквасіті » є склад термальної води. Кожен басейн наповнений кристально - чистою водою яка очищається шість разів вдень , і повністю змінюється два рази вдень . А після купань відвідування супермаркету TESCO .
Прибуття в готель. Поселення . Вечеря. Ночівля .

04.01.2014

Сніданок. Відвідування прокату. Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

Рекомендуємо: Після катань вечір знайомств «Ждярське весілля + куліг» (25 євро)! У Вас немає вечірніх костюмів? Не біда! - Для свята Вам нададуть національні костюми, адже урочистість відбувається в словацькому національному музеї. Під дзвін келихів з національним напоєм «Demänovkoy» "Вип'ємо за здоров'я молодої пари!". А далі нас чекає "Ждярський куліг": сани, запряжені кіньми, лісова галявина і вечеря з вином і смаженими ковбасками на вогні. Ночівля.

05.01.2014

Сніданок . Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30 . Повернення в готель. Вечеря . Ночівля .
Рекомендуємо : В 11:00 Для допитливих пропонуємо екскурсію « Цей Чарівний підземний світ » ( 15 євро = проїзд + вхідний квиток ) . Вас очікують відвідини найбільшої печерної системи ! Дем'яновські печери - це найдовша дев'яти ярусна система , яка складається з 170 різних печер. Найбільш вражаючою з них вважається Печера Свободи - унікальна печера з величними водоспадами і сталагмітами , оригінальними і химерними формами озер - одна з найкрасивіших печер Європи. Поряд з печерами є декілька чудових ресторанчиків , кафе і магазинчиків з сувенірами , де Ви можете придбати сувеніри та пообідати.

Рекомендуємо : Після катання для тих , хто хоче потрапити із зими в літо - відвідання Аквапарку « Татраландія » ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години , пакет стандарт) . Цілюща вода Татраландії з температурою 60 градусів випливає на поверхню з глибини 2500 метрів. У ній міститися залишки морської води , що знаходилася тут 40 млн. років тому. І ось на цій воді побудований найбільший оздоровчо - розважальний водний комплекс у Словаччині ( 9 басейнів , 20 тобоганах і водних гірок , джакузі і безліч басейнів) . Повернення в готель. Смачний Вечеря. Ночівля .

06.01.2014

Сніданок. Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
Рекомендуємо: Після катань запрошуємо Вас на різдвяну вечерю в національній розбійницької словацької колибі під звуки циганської музики (25 євро). Татранський вогненний чай, овечий сир, курка на рожні та інші делікатеси порадують навіть найдосвідченішого гурмана. У цей різдвяний вечір Вам буде запропонована лише словацьку національна кухня!

07.01.2014

З РІЗДВОМ !
Сніданок . Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30 . Повернення в готель. Вечеря . Ночівля .
Рекомендуємо : Після катань запрошуємо вас відвідати Термал парк Бешенева ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години , пакет стандарт) . Ареал Термал парку знаходиться в курортній селі Бешенева , пропонує прекрасний відпочинок з комплексом послуг і видами на гору Хоч і Малу Фатра ( Malú Fatru ) . Цілий рік тут відкрито 6 зовнішніх басейнів , які наповнені термальною водою з температурою 26 - 40 ° C. Термальна вода містить Ca , Mg , Fe , Mn , Na , K , і її склад позитивно впливає на рухову систему і на дихальні органи , вона застосовується і в косметиці.

08.01.2014

Сніданок. Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

09.01.2014

Сніданок. Катання на лижах в Низьких Татрах на трасах в Ясна до 15:30. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
Рекомендуємо: Після катань запрошуємо Вас відвідати Бойніцкий замок з привидами (25 євро взр/20 євро діти = проїзд + екскурсія). Пригода в цей замок не для людей зі слабкими нервами, тут завмирає подих від захоплення і жаху одночасно. Прекрасний замок, побудований кращими французкими архітекторами, і чудові легенди, що огортає його, і, звичайно ж ... привиди, а як же без них? Повернення в готель. Ночівля.

10.01.2014

Сніданок. 08:00 Виїзд в Ужгород. Відвідування супермаркету TESCO. Відправлення групи поїздом до Києва.

11.01.2014

Прибуття до Києва.

ВАРТІСТЬ ГІРСЬКОЛИЖНОГО ТУРУ:

ВІКОВА КАТЕГОРІЯ ВАРТІСТЬ ТУРУ
Дорослі: 390 євро
Діти до 15 років на основному ліжку: 360 євро
Діти до 15 років на додаткововму ліжку: 305 євро
Діти до 3 років: 100 євро
Доплата за одномісне проживання: 85 євро

 

 

У вартість туру входить: Оплачується додатково:
- Проїзд автобусом по маршруту;
- Проживання 7 ночей в Нotel SVATOJANSKY ZAMOK 3 * + при 2-3-місному розміщенні;
- Харчування - НВ (сніданок-шведський стіл, вечеря - меню);
- Трансфер на підйомники в гірськолижний курорт Ясна;
- Медична страховка, курортний збір;
- Супровід керівника.
- Ж / д проїзд Київ -Ужгород -Київ ( 580 грн.купе/360 грн.  плацкарт )
Жд квитки можна придбати самостійно . Завчасно уточніть у менеджера напрямку на який потяг брати квиток ;
- Бойніцкий замок з привидами ( 25 євро взр/20 євро діти = проїзд + екскурсія) ;
- Термал парк Бешенева ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години , пакет стандарт) ;
- Різдвяну вечерю в національній розбійницької словацької колибі під звуки циганської музики ( 25 євро) ;
- Аквапарку « Татраландія » ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години , пакет стандарт) ;
- Екскурсію « Цей Чарівний підземний світ » ( 15 євро = проїзд + вхідний квиток ) ;
- Вечір знайомств « Ждярське весілля + куліг » ( 25 євро) ;
- Аквапарк « Aquacity » в м. Попрад ( 20 євро = проїзд + вхідний квиток на 2 години , пакет стандарт) .
- Абонементи на підйомники;
- Прокат гірськолижного обладнання (лижі , борди , санки) ;
- Консульський збір для дорослих 35 євро ( крім дітей до 18 років , студентів до 21 року та пенсіонерів ) ;
- Особисті витрати.


 

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ПО ТУРУ :
- Вартість факультативних програм складається з вартості вхідних квитків та / або транспортного обслуговування , та / або послуг гіда , та / або резервації , та / або вартості паркування / стоянки / в'їзду автобуса на території об'єкта.
- Автобусне обслуговування та супровід керівника у вільний час не передбачено;
- Фірма залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
- Фірма не несе відповідальності за пробки на дорогах , погодні умови і роботу митних служб;
- Автобус рухається зі швидкістю , дозволеної правилами перевезення пасажирів у країнах Євросоюзу;
- Туалети в країнах Євросоюзу можуть бути платними , середня вартість від 0,50 до 1 євро.
- Гарячі напої в автобусі готуватися не будуть. Під час тривалих переїздів кожні 3-3,5 години ми будемо робити зупинки , де буде можливість придбати чай / кава або інші напої .
- Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 20 чоловік.

ПРОЖИВАННЯ:
Готель Святоянскій Замок, родове гніздо роду Святоянскіх 17 століття, розташований в Деревне Ліптовський Ян (Liptovský Ján). Село Ліптовський Ян розташована посеред Янській долини в Низьких Татрах.
У готелі є прокат гірськолижного спорядження, місце для зберігання інвентарю, і 7 - місцевий мікроавтобус готелю (skibus). На території готелю є місце для паркування автомобіля та, звичайно ж, в готелі є Wi-Fi.
Місце для відпочинку в готелі: оздоровчий центр з фінською сауною, послуги масажиста і джакузі на 6 осіб (за дод. Плату).

Відвідувачів з усієї Європи Село Ліптовський Ян приваблює близькістю Низьких і Високих Татр , цілющі мінеральні джерела , які знаходяться прямо в селі, а також комплексне пропозиція всіх необхідних для відпочинку і туризму послуг і можливість легко дістатися до місця відпочинку.
Для гостей , що віддають перевагу спортивному і активний відпочинок , є вибір літнього та зимового туризму а також гірськолижного відпочинку поблизу гірськолижних курортів в долинах янських і Ясна. Гірськолижний курорт янських долина - Яворовіца розташований на північних схилах Низьких Татер , всього в 1000 метрах від готелю. В цілому схили тривалістю 2,11 км підходять як для досвідчених лижників , так і для новачків. Тут гостей чекають 4 підйомника і 5 схилів різної складності. Яворовіца має також до диспозиції траси для катання на бігових лижах довжиною 20 км .
Ясна - Низькі Татри як найбільший гірськолижний курорт в Словаччині з відмінними умовами для зимових видів спорту , пропонує на північній і південній стороні Хопко численні заходи та розваги для активного відпочинку. Ясна надає лижникам 45 км трас різної складності , які підходять для початківців , сімей з дітьми , лижників зі стажем , а також для організації змагань світового класу. У Ясна можливість вечірнього катання на лижах на двох освітлених схилах . Зимовий сезон , як правило , з початку грудня до кінця квітня.

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тури в Словаччину, екскурсійні тури, святкові тури в Словаччину, куди поїхати на різдво, віза у Словаччину, гірськолижні тури до Словаччини, на лижі в низькі Татри, готель святоянскій замок в низьких Татрах, де зупиниться в Словаччині в низьких Татрах, курорт ясна, траси в Словаччині для досвідчених лижників, чорні траси в Словаччині, курорт ясна, чорні траси ясна, мінеральні джерела Словаччини.

witch.hand