(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
Гірськолижний курорт Яремче

     Місто Яремче (стара назва Яремча) – один з найкращих туристичних центрів Прикарпаття, низькогірний кліматичний курорт, розташований в долині річки Прут, на висоті близько 580 метрів над рівнем моря, в центральній частині Українських Карпат. Курорт Яремче один з найдавніших курортів України. Його мальовничі краєвиди, криштальна джерельна вода, цілюще повітря, незабутні туристичні маршрути і народні традиції добре відомі далеко за межами України. Місто охоплює південно-західну частину Івано-Франківської області та знаходиться за 60 кілометрів від Івано-Франківська.
       Раніше Яремче був селищем, але пізніше до нього приєдналися села Ямна і Дора, і селищу був привласнений статус міста. За легендами, близько 500 років тому тут жив Ярема Годованець, який осів на березі Пруту, «відвоював у гір клапоть землі і завів своє господарство». Саме з його ім'ям і пов'язують назву міста. Як один з найбільш елітних курортів Яремче прославився ще за часів правління Польщі. За роки Радянської влади місто одержало статус обласного підпорядкування з кількістю відвідувачів (туристів і екскурсантів) – до 1,5 млн. у рік. Сьогодні основна промисловість міста – це індустрія туризму.

В Яремче є всі умови для катання на лижах і сноубордах. За 2 км від центру міста, функціонують два обладнаних лижних спуски. Кожен бугель піднімає на висоту близько 300 метрів, перепад висот 70 м.

За 28 км від центру Яремче знаходиться Яблунецький перевал, де пропонуються 5 гірськолижних бугельних підйомників від 600 до 1100 м. (вони функціонують до кінця березня). За бажанням, ви можете доїхати до підйомників в Буковель, від Яремче це близько 30 км. Також ви можете відвідати ГК Ясіня (43 км) та Ворохта (30 км), Яблуниця (30 км)

ЛЛ

witch.hand