(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ ГІРСЬКОЛИЖНІ ТУРИ
ГІРСЬКОЛИЖНИЙ ТУРИСТСЬКО-СПОРТИВНИЙ КОМПЛЕКС "ТИСОВЕЦЬ"

Гірськолижний туристсько-спортивний комплекс «Тисовець» - це справжнє райське місце для любителів зимових видів спорту. Знаходиться цей комплекс в 2 км на північ від села Орявчик Сколівського району Львівської області. Трохи далі на північ від Тисовця бере початок однойменний гірничо-водний потік Тисовець, який впадає в річку Бутивля. Від назви річки і походить назва самого гірськолижного курорту.

Візитними картками Тисовця є унікальна дорога - серпантин по гірських схилах, неймовірної краси природа Українських Карпат, величезний вибір розваг для зимового і літнього відпочинку на будь-який смак, добре розвинена інфраструктура, сучасний комплекс, що забезпечує комфорт, затишок і незабутній відпочинок. Гірськолижний комплекс «Тисовець» розташовується на висоті 950-110 метрів над рівнем моря. Завдяки цьому відпочиваючі можуть насолодитися чистим цілющим повітрям, дивовижною і неповторною красою карпатських лісових схилів, що оточують Тисовець. Тому курорт іноді називають ще «маленькою Швейцарією».

На сьогоднішній день гірськолижний комплекс «Тисовець» є центром зимових видів спорту міжнародного значення. На території комплексу є схили для катання як для новачків, так і для професійних лижників.

В арсеналі гірськолижного комплексу «Тисовець» є три гірськолижних спуски (південний - довжина 500 м, ширина - 15-50 м, кут нахилу - близько 10 °, західний - довжина 650 м, ширина - 30-40 м, кут нахилу - близько 14 °, північний - довжина 800 м, ширина - 30-60 м, кут нахилу - близько 12 °) , одна траса для біатлону, одна траса для сноутюбінга, одна траса для могула (її також часто використовують початківці лижники) , дві траси для бігових лиж, кілька підйомників - один крісельний, один підйомник для тюбінга, одна канатна дорога, три бугельних підйомника і три лижні трампліни.

Якщо відпочиваючі приїхали в Тисовець без свого лижного спорядження, то на території комплексу є прокатний пункт і великий магазин спортивних товарів. Початківці лижники можуть скористатися послугами професійних інструкторів. Для проведення уроків катання на лижах використовується траса для гірськолижного балету, оскільки вона полога і рівна, а також траса, розташована поруч з готелем.

Гірськолижний туристсько-спортивний комплекс «Тисовець» складається з триповерхового готелю і кількох котеджів різного рівня комфортності. Одним з головних зручностей для відпочиваючих є те, що прямо від житлових корпусів комплексу проведена канатна дорога, довжиною 1,5 км, яка веде до гірськолижної траси. Можна поселитися також у приватному секторі в сусідньому селі Орявчик .

Для відпочиваючих на курорті «Тисовець» створені всі необхідні умови для комфортного відпочинку і приємного проведення часу - великий спортзал (тут можна пограти в міні -футбол, баскетбол, волейбол, настільний теніс), дуже хороша лазня, сауна, більярд, затишний ресторан, численні кафе біля підйомників, слабкий диско-бар.

Влітку в Тисовці можна не менш приємно і цікаво, ніж взимку, провести час. У цей час тут популярні катання на гірських велосипедах, верхи на конях, піші екскурсії, зелений туризм і просто відпочинок на лоні природи далеко від шуму і суєти великих міст.

Курортне місто Тисовець на сьогоднішній день ще досить невелике, і його візитною карткою є тільки гірський відпочинок, чисте повітря і неймовірної краси природа карпатських гір. Але недалеко від Тисовця є місця, де любителі прекрасного зможуть втамувати спрагу, відвідавши місцеві визначні пам'ятки. У сусідньому селі Орявчик знаходиться старовинна дерев'яна церква з дзвіницею, побудована в XVIII столітті, а також Богоявленська церква, яка збереглася з 1865 року. У районному центрі Сколе знаходиться палац Грьодлі, який пережив обидві світові війни і зараз є інтернатом.

Гірськолижний туристсько-спортивний комплекс «Тисовець» сьогодні - це один з найпопулярніших курортів в Карпатах, який з кожним роком привертає до себе все більше відпочиваючих. Але на цьому курортний комплекс не зупинився, а навпаки - веде активний розвиток і поліпшення якості обслуговування .
 

на лижі в тисовець, курорт тисовець, зимовий відпочинок в Львівській області, опис туристсько - спортивного комплексу Тисовець, траси Тисовця, готелі Тисовця, гірськолижні курорти, зимовий відпочинок на лижах, куди поїхати кататися на лижах у Львівській області.

witch.hand