(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ГОНОЧНА ТРАСА "РУСТАВІ"

Гоночна траса РуставіНа відстані 20 кілометрів від столиці Грузії вперше в 1978 році була відкрита гоночна траса. Це був перший професійний автодром на всьому Закавказзі. На першій гоночній трасі в Руставі протягом 10 років проводився ряд етапів чемпіонатів і змагань з перегонів СРСР. Але після того, як СРСР втратив свою сутність і розпався на окремі держави, гоночна траса «Руставі», як і багато інших важливих об'єктів, була на довгий час забута і поступово стала зовсім покинутою. Через кілька десятиліть, в 2009 році на аукціоні траса разом із зруйнованими трибунами і дорогами була продана в приватну власність.

Після продажу гоночної траси, тут почали проводитися активні роботи по реконструкції та відновлення колишньої слави гоночної траси. 29 квітня 2012 відбулося урочисте відкриття нової гоночної траси «Руставі». На церемонії відкриття траси був присутній і сам Президент Грузії Михайло Саакашвілі, який першим за кермом гоночного автомобіля оновив трасу. Назву вона отримала завдяки найменуванню найближчого до неї населеного пункту - міста Руставі.

Гоночна траса РуставіПісля тривалого періоду запустіння і занедбаності, оновлена гоночна траса «Руставі» знову готова приймати любителів автомобілів, швидкості і драйву. За кілька років після відновлення гоночної траси в Руставі почали проводитися чемпіонати Грузії з кільцевих гонок у класах Формула Альфа, Легенда, Турінг. Тут також проводяться аматорські змагання з парним гонок, дрифту і драг-рейсингу.

Гоночна траса «Руставі» на сьогоднішній день відповідає всім світовим стандартам FIA і готова приймати світові гоночні чемпіонати: загальна довжина траси складає 4000 метрів, її ширина сягає 20 метрів. На трибунах біля гоночної траси «Руставі» можуть розміститися 7500 глядачів. На другому поверсі основної будівлі облаштований затишний ресторан, який готовий розмістити 200 персон одночасно. У ресторані встановлені величезні екрани звідки ведеться телетрансляція з будь-якої ділянки траси. Тут є також зал для проведення конференцій. На третьому поверсі головної будівлі розташована вежа, звідки проводиться управління процесом автогонки.

Гоночна траса «Руставі» стала базою і місцем для тренування нових гоночних команд, що беруть участь в гонках світового рівня.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур в грузію, тури в грузію, подорож в грузію, екскурсія в грузію, в грузію на травневі свята, тури та екскурсії в грузію, грузія тур, туроператор по грузії, туркомпанія в грузію, тур з києва в грузію, грузія екскурсії, тури в Грузію на травневі свята, тур по Грузії, руставі, визначні місця в руставі, гоночна траса в руставі, гоночна траса грузії, цікава стаття про гоночну трасу руставі

witch.hand