(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ГЕНІЧЕСЬКИЙ КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ

Курортне місто Генічеськ має не так багато пам'яток, як інші подібні курортні міста. Але все ж цікаві місця в ньому є. Наприклад, будучи в Генічеську, прикрасити відпочинок на березі моря можна походом в Міський краєзнавчий музей, який розташований за адресою: вул. Петровського, 1.Генічеський краєзнавчий музей

Генічеський краєзнавчий музей - це єдиний і перший музей в північно-східній частині Херсонської області, який був заснований в 1959 році. У 2002 році музей отримав статус самостійної установи Міністерства культури України.

Коли ви підійдете до будівлі Генічеського краєзнавчого музею, зовні він може здатися вам не дуже презентабельноюустановою (фасад будівлі можна розглядати, як німий докір на адресу міської влади), але всередині на вас чекає доглянутий інтер'єр і багато цікавих експозицій. Фонд цього музею налічує приблизно десять тисяч експонатів. Генічеський краєзнавчий музейЗа весь час свого існування музей зібрав рідкісні і досить таки унікальні експонати: антична та середньовічна кераміка, стела сарматського періоду, архівні документи періоди окупації Херсонського краю фашистами в 1941-1943 рр.., Бушприт середньовічного судна (носоваприкраса у вигляді «голови туру»), картини народного художника Н.В. Купріянова, грузинські вази, інтарсії та карбування, тульські самовари і кубки, колекція монет, старовинної зброї, живопису, кістки південного слона та багато інших цікавих експонатів.

Генічеський краєзнавчий музей складається з 8 експозиційних залів - «Природа краю», «Зал етнографії», «Давня історія», «Зал дружби», «Зал військової слави», «Зал видатних людей Приазов'я» і два виставкові зали. У залі «Природа краю» можна побачити дві діорами під назвою «Азовське море» і «Острів Бірючий» (автори-художники Володимир Соколов та Микола Божков). Остання діорама являє собою зріз Азовського моря. У двох виставкових залах музею регулярно проводяться виставки робіт фотохудожників, художників, а також майстрів декоративно-побутовоїтворчості, виставки робіт дитячої творчості.Генічеський краєзнавчий музей

Щороку кількість відвідувачів Генічеського краєзнавчого музею складає приблизно 10-15 тисяч осіб. Серед них студенти, жителі та гості міста, відпочиваючі в Генічеську і на Арабатській стрілці, службовці, ветерани війни та інші категорії населення.

Генічеський краєзнавчий музей - це, по суті своїй, заклад, з якого можна почати більш детальне знайомство з містом і краєм, його історією, культурою, економікою та особливостями.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, генічеськ, курорт генічеськ, що побачити в генічеську, визначні місця генічеська, генічеський краєзнавчий музей, музей в генічеську, цікава стаття про генічеський краєзнавчий музей.

witch.hand