(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ВІДПОЧИНОК В ГЕНІЧЕСЬКУ

На північно-західному узбережжі теплого Азовського моря розташоване популярне курортне містечко - Генічеськ. Місто знаходиться якраз в місці злиття протоки Тонка, що з'єднує озеро Сиваш з Утлюкською затокою, з північним закінченням Арабатської стрілки.

ГенічеськДана місцевість була заселена ще з давніх часів. У різні часи тут проживали легендарні амазонки, сармати, скіфи, кіммерійці, арії, греки, татари. Назва «Генічеськ» походить від татарського слова «дженічі», що в перекладі означає «тонкий». Звідси пішла і назва однойменної протоки, яка омиває береги Генічеська.

Перші письмові згадки про Генічеськ датуються 10 лютим 1784 року в Указі Катерини ІІ «Про устрій нових укріплень ...».Таким чином, виходить що Генічеськ був побудований з метою створення переправи і зміцнення кордонів Російської Імперії. Головним заняттям для жителів цього поселення було рибальство. Пізніше вони почали займатися також видобутком солі і землеробством. Подальший розвиток Генічеська відбувався в декількох напрямках: місто соледобувачів, рибалок, портове місто, курортне місто.

Хоча б один з курортів Азовського моря відвідав практично кожен житель колишнього Радянського Союзу. Але при цьому, небагатьом з цих людей відомо, що історія азовського узбережжя насправді дуже цікава, загадкова і оповита безліччю міфів і таємниць. Приміром, в стародавні часи це море називалося «Меотида». Назва має грецьке походження. Це не дивно, адже саме греки свого часу були головними вершителями долі моря. Азовські берега ретельно зберігають безліч секретів, які тільки зараз почали відкривати свої двері для вчених та істориків.

На сьогоднішній день головний економічний дохід Генічеськ отримує з наступних сфер діяльності: рибальство, харчова промисловість, сфера обслуговування і курортний бізнес.Генічеськ

Генічеськ вже довгий час є одним з головних курортних міст на узбережжі Азовського моря. Сюди приїжджають туристи з усієї України та багатьох країн СНД. Провести свій літній відпочинок саме в Генічеську туристів приваблюють цілющі властивості сонця, моря та повітря, просторі піщані пляжі, тепле Азовське море, екологічно чиста місцевість, а також велика кількість фруктів і овочів, які вирощені дбайливими руками мешканців цього міста.Тому в літній час кількість населення Генічеська збільшується більше,ніж у три рази.

Курортні послуги Генічеська мають вельми різноманітний ціновий діапазон. Ціни в більшості випадків залежать, в першу чергу, від умов проживання та пропонованих зручностей. Тому відпочинок в Генічеську підійде як для людей з низьким і середнім достатком, так і для тих людей, які віддають перевагу дорогому відпочинку в комфортабельних готелях.

Крім того, що ціни на відпочинок в Генічеську можуть бути дуже різними, також і сам відпочинок тут може бути абсолютно різним. Молоді люди, які вирішили відвідати Генічеськ, можуть знайти нові цікаві знайомства, сімейні пари знайдуть для себе тут спокійний відпочинок на березі теплого моря і тихі прогулянки по затишному і гостинному місту. Жіночі компанії прогуляються по магазинах і кафе, чоловічі - з величезним задоволенням проведуть час за риболовлею.

Генічеськ сьогодні - це місто, що динамічно розвивається як оздоровчий курорт, кількість відпочиваючих в якому щорічно значно збільшується. Туристів-відпочиваючих в Генічеськ притягуютьтакож демократичні ціни на обслуговування і дуже тепле море. У літній час тут практично не буває дощової погоди, тому весь спекотний сезон в Генічеську і його околицях можна спокійно купатися і ніжитися на сонечку.

Чудовий відпочинок в Генічеську забезпечують такі фактори:

  1. Невелика глибина моря - це якраз підходить для відпочинку з дітьми, які вдосталь можуть насолодитися купанням в морі;
  2. Величезна кількість ресторанів, кафе і барів;
  3. Велика кількість підприємств торгівлі та розваг(парки, дискотеки, атракціони);
  4. Загадкові місця, до яких відносяться турецькі катакомби, які, якщо вірити твердженням істориків, битком набиті золотими прикрасами. Крім катакомб, в Генічеську є будівлі, які з точки зору археології мають високу цінність.

ГенічеськОднією з головних визначних пам'яток міста є Генічеський краєзнавчий музей, який створено з метою зберігання різних старожитностей цього краю та популяризації інформації про неї. Відвідувачі краєзнавчого музею дізнаються багато цікавих фактів з різних періодів історії Генічеська і даної місцевості.

Тепле море, яке омиває береги Генічеська, допомагає згладити різкі температурні коливання і активно впливає на формування особливого мікроклімату, який характеризується стійким режимом бережливої і м'якої погоди. Такий клімат є важливим чинником для відпочиваючих в Генічеську, оскільки надійно вберігає їх від хворобливих проявів акліматизації.

Вода Азовського моря має 92 корисних хімічних елементи, які легко проникають під час купання через шкіру в організм людини, тим самим наповнюючи його тими речовинами, яких він потребує.

Крім цілющої води Азовського моря, Арабатська стрілка в Генічеську має також величезні запаси ропи та лікувальної грязі. Основні їх запаси зосереджені в озері Генічеське і протоці Кручене гирло. Тому цілком імовірно, що в найближчому майбутньому тут з'являться грязелікарні. Деякий час тому на території Арабатської стрілки були виявлені два джерела цілющої йодобромної хлоридно-натрієвої води високої мінералізації. Унікальний склад цієї води підходить для лікування захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, шкірних захворювань, а також судинної та ендокринної патології. У селі Генічеська Гірка, на базі свердловини одного з вище зазначених цілющих джерел, вже працює бальнеологічна лікарня «Арабатська Стрілка». Здравницяє прекрасно обладнаноюі пропонує своїм клієнтам і відвідувачам широкий комплекс послуг: ванни, масаж, купання в басейні «підводного витягування», в двох «проточних» басейнах і т.д.. Друга свердловина знаходиться за селом Щасливцеве. На базі цього джерела була побудована друга бальнеологічна лікарня санаторного типу. Але побудована вона лише на 80-90%. Зараз будівлю приватизовано, тому є надія, що в найближчому майбутньому лікарня таки буде відкрита.

Генічеськ дуже зручно розташований, для того щоб туристи, яким вже набридло «пляжне» життя, могли прикрасити свій відпочинок екскурсійними програмами.Однією з найпопулярніших екскурсійних пропозицій є поїздка на півострів Бірючий, на якому знаходяться резиденція Президента України і однойменний національний парк, який завжди викликав величезний інтерес у туристів і екологів, оскільки тут зберігається унікальна флора і фауна даного краю.

Багатокілометровий генічеський піщаний пляж починається в місті і тягнеться далеко-далеко уздовж Арабатської стрілки. На місцевих пляжах для відпочиваючих підготовлений величезний вибір пляжних розваг, прокат водного спорядження, батути, водні гірки і т.д..

Кому більше підійде відпочинок в Генічеську?! Відповідь проста - всім бажаючим насолодитися перевагами цього міста. Найчастіше відпочинок в Генічеську обирають сім'ї з дітьми. Для дітей тут прекрасні чисті пляжі і дрібна берегова лінія, а також захоплюючий дитячий парк.

Також відпочинок в Генічеську подобається молодим дівчатам, які люблять романтичні прогулянки в цивілізованих умовах. Генічеськ для цього підходить завдяки своїм гарним паркам, великою кількістю зелені на вулицях міста і малою кількістю автомобільного транспорту. Гості міста найчастіше проводять час (крім відпочинку на пляжі, звичайно ж) прогулюючись по міському парку та центральноювулицею. Ближче до північної частини міста морський берег трохи піднімається, і тут починаються, так звані, дикі місця. Любителі красивих фотографій саме тут можуть зафіксувати красиву панораму Арабатської коси і мальовничий вид півострова Бірючий.Генічеськ

В околицях Генічеська розташовано більше 10 комфортабельних пансіонатів, кілька дитячих оздоровчих таборів, які ніколи не пустують в літній період, а також величезна кількість міні-пансіонатів, які знаходяться в приватному секторі та пропонують до послуг туристів і відпочиваючих чудові номери, які не поступаються за рівнем комфорту і зручностей багатьом сучасним готелям.

Основна частина пансіонатів зосереджена в околицях Генічеська, а саме в селищах Стрілецьке, Щасливцеве та Генгорка.

Відпочинок в Генгорці популярний і приваблює багатьох туристів до себе завдяки близькості до водолікарні. Генгорськібази відпочинку і пансіонати підійдуть людям з різними фінансовими можливостями. Але навіть найдешевший варіант відпочинку в Генгорці завдяки водолікарні, яка успішно працює ще з радянських часів, набуває оздоровчий санаторний лоск. Відпочинок в Генгорці вибирають також люди, які хочуть трохи підлікуватися за допомогою місцевої термальної води, яка має унікальні цілющі властивості. По всьому узбережжю Генгорці можна приймати грязьові ванни.

Відпочинок в селищі Стрілкове - це справжнє життя біля моря. Чисте море біля берегів Арабатської стрілки значно відрізняється від води на пляжах багатьох інших курортів Азовського моря, наприклад, на таких як Маріуполь і Бердянськ. Причина цього криється в морськійтечії, яка «ходить» уздовж самого берега проти годинникової стрілки. Арабатська стрілка знаходиться далеко від кругового руху води. Відпочинок в селищі Стрілкове сподобається як дорослим, так і дітям завдяки своїм акуратним, чистим тихим і спокійним базам відпочинку, прозорій воді на косі, яка відмінно підходить для пірнання, і дрібному ракушнику на доглянутих пляжах.

Відпочинок в селищі Щасливцеве дає можливість туристам поплавати в більш глибокій воді. Дрібна берегова лінія Генгоркипідходить, в першу чергу, для дуже маленьких діток, а от ближче до рівня села Щасливцеве мілкедно потроху опускається. Тут, навіть, помітно змінюється колір моря - вода від зеленого кольору переходить до блакитногокольору. При виборі варіанту проживання в селищі Щасливцеве туристи найчастіше обирають зелені тінисті бази відпочинку. Сучасні споруди поки ще не мають густої зелені навколо себе, але незважаючи на це кількість пансіонатів тут не маленька.

На закінчення цієїкороткоїрозповіді, хочеться сказати, що Генічеськ - це хоч і дуже молоде, але дуже перспективне курортне місто, яке робить Азовське море привабливим місцем для відпочинку не тільки для громадян нашої країни, а й для громадян багатьох інших країн.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по Україні, тури в генічеськ, відпочинок в Генічеську, відпочинок на морі в Україні, відпустку в Генічеську, курорт генічеськ, визначні місця Генічеська, що подивитися в Генічеську, куди поїхати на море в Україні 2014, генічеськ, готелі в Генічеську, проживання в Генічеську, розваги в Генічеську, дешеві тури в генічеськ, цікава інформація про генічеськ.

witch.hand