(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ: ФЕСТИВАЛІ У ЛЬВОВІ (весна - літо)

Березень

Тур на 8 Березня у Львів

«Lviv Fashion Week»

Проведення Тижнів Моди двічі на рік (весною та осінню) у Львові стало вже традицією. Шанувальники моди мають змогу на протязі тижня насолоджуватись не лише розкішшю міста, виставками сучасної графіки, живопису, мистецтва, а й чудовими показами колекцій відомих вітчизняних і закордонних дизайнерів. Цей фестиваль вже давно привернув до себе увагу всесвітньо відомих кутюр’є, таких як Пензо Такада, В’ячеслав Зайцев, Федір Возіанов та ін. В цей час середньовічний Львів наповнюється більш сучасною креативною атмосферою.

Квітень

Львівський міжнародний дитячий книжковий фестиваль

Це фестиваль є унікальною можливістю поринути у захоплюючий та чарівний світ дитинства. Протягом шести днів для дітей і їхніх батьків буде організовано більше 500 різних за своєю тематикою і надзвичайно цікавих заходів, які поєднують всі види мистецтва – образотворче, пісенне. Театральне, танцювальне, літературне, пісенне, декоративне. Подаруйте своїм дітям справжню казку!

Міжнародний фестиваль «Флюгери Львова»

«Флюгери Львова» - один з найбільш очікуваних і нестандартних фестивалів цього міста, фестиваль етно-джазової музики. Протягом трьох днів у внутрішньому дворі Ратуші вирує атмосфера чудової музики, приємних зустрічей з відомими виконавцями і знайомств з новими.

Фестиваль Писанок у Львові

Під час проведення фестивалю Писанок ми знову повертаємось до відновлення і поширення давніх традицій українського народу. Ця подія прикрашає і насичує атмосферу міста наближенням найбільшого і найсвітлішого християнського свята – Великодня. Фестиваль Писанок відкритий для участі усіх бажаючих. В цей час проводяться різні майстер-класи з розпису писанок, найдавніших символів України.

Травень

Великдень у Львові 2013

Великдень – найбільше і найтепліше родинне свято в усьому християнському світі. Саме в чарівному місті Лева, де в атмосфері постійно вирує родинний дух, затишок, загадкове відчуття свята, святкування Великодня стає неперевершеною подією. В фестивалі задіяне майже все місто, всі найбільші архітектурні місця і пам’ятки, відбуваються тематичні виставки, фольклорні свята, неймовірні театралізовані дійства, відомий етнографічний фестиваль «Велика Гаївка», традиційний «Великодній ярмарок». І це описана лише маленька частина тих чарівних дійств, що проводяться в день святкування Великодня. Львів – місто з численними церквами і храмами, гостинністю, щирістю львів’ян вдихне справжню теплу весну не тільки в природу, а й у Ваші серця. Цей фестиваль варто хоча б раз у житті побачити!

Міський фестиваль Пива

Приїжджаючи до якогось іншого міста ми завжди хочемо скуштувати якісь традиційні, характерні саме для цього місця страви. О, Львові їх безліч! Але головні – шоколад, кава і пиво! Вже декілька століть вони є візитними картками цього міста! Львів береже свої традиції і щороку відмічає фестиваль кави і шоколаду у лютому, а травень відзначається Міським фестивалем Пива, яке дозволить Вам не покидаючи міста побувати у країнах найкращого пива – Англії, Німеччини, Бельгії, Чехії, Нідерландах, Польщі. Протягом п’яти днів фестиваль розважає своїх гостей різноманітними пивними конкурсами, концертними програмами, інтерактивними розвагами, Гастрономічним Ярмарком «Пиво і до пива», стилізованим Міським святом «День батяра» та багатьма іншими розвагами і дійствами!

Міське свято «День батяра»

На початку ХХ ст. вулицями Львова поважно батяри - романтичні, галантні і дотепні збиткарі, одягнені у стильні капелюхи і камізельки. На жаль нині справжніх батярів уже не залишилося, але львів’яни, як справжні хранителі своєї історії, звичаїв і колориту, бажають відтворити батярство у своєму місті. Всі бажаючі можуть взяти участь у цьому фестивалі, одягнути костюм, навчитись розмовляти батярською гварою, відвідати справжню Батярську канцелярію, пройти посвячення в батяри, отримавши відповідне посвідчення. Посвідчення батяра – документ, що свідчить про те, що Ви як справжній батяр любите різноманітні файні забави, цінуєте гарних кобіт і добрі буцики, вмієте дотепно жартувати і розвеселити компанію. Свято супроводжуватимуть різноманітні батярські забави і бешкети.

Отож, завітавши до Львова саме в цей час Ви ніколи не пожалієте, і кожний батяр Вам скаже, що «нема більш такого місця, де б люди себе так файно почували, - як то ві Львові!».

Фестиваль «Львів – столиця ремесла»

З давніх-давен місто Львів відоме у всьому світі як столиця різноманітних ремесел. Тому на ярмарку цього фестивалю Ви зможете ознайомитись з роботами пивоварів. Кулінарів, художників, ювелірів, зброярів, малярів, вітражистів, різьбярів, каменотесів, гончарів, ковалів, пасічників, витворами представників декоративно-ужиткового мистецтва.

День кельнера

Кельнер – це офіціант, носій традиційної гостинності Львову. І в цей день за бажанням Ви можете подарувати кельнеру, який на Вашу думку найкращий, квітку.

Травневі свята у Львові 2013 День міста Львова

Той, хто хоча б трошки знає про любов львів’ян до свого міста, вже з однієї назви може зрозуміти наскільки яскравим, масштабним, неповторним буде святкування цього дня, який супроводжуватиметься величезним карнавалом, різноманітними виставами, танцями, співами. Традиційно цей парад-карнавал об’єднує львів’ян і гостей міста.

«Меццодром»

Починаючи з травня, на протязі півроку у Львові проводяться тижні культур народів, що приймали участь у розбудові міста Лева, його культурно-історичному розвитку. Кожного тижня представники різних народів демонструють унікальні презентації своїх культурних традицій.

Міжнародний фестиваль музичного мистецтва «Віртуози»

Ця подія буде цікава справжнім цінителям світової класики різних жанрів. Фестиваль проводиться вже 30 років підряд, його учасниками є зірки класичної музики світового рівня.

Фестиваль середньовічної культури «Львів стародавній»

Також у травні Вас радо зустрічатиме Музей народної архітектури та побуту у Львові чудовим дійством – фестивалем середньовічної  культури «Львів стародавній» . Саме тут Ви поринаєте в загадковий світ Середньовіччя разом з його героями, відважними лицарями, красивими дамами, катом, блазнями, можете побувати на лицарському турнірі, ознайомитися з історією Львова тих часів.

Хоровий фестиваль «Співоче поле»

Той же самий музей, Музей народної архітектури та побуту, дасть змогу Вам ознайомитись з хоровими традиціями і культурою Львова. Щороку на сцені амфітеатру цього музею збираються понад 25 хорових колективів з усієї України під гаслом «В єдності сила».

Фестиваль «Ляльковий світ». Проект «ETHNO`Лялька»

Цей фестиваль відкриє для Вас справжній світ іграшок. Тут представлені ляльки народів світу, у різному вбранні. Іграшки виконані у найрізноманітніших техніках: дерев’яні,  керамічні, в’язані, тканинні, солом’яні тощо. Але головною прикрасою цього фестивалю є лялька-мотанка, що є символом матері, дитини, роду. Порівняно з ляльками інших слов’янських народів, українська лялька на голові має знак сонця, знак хреста.

Червень

AlfaJazzFest

Всесвітньовідомий фестиваль джазової музики зустріне Вас наприкінці весни. Більше 15 виконавців з різних куточків світу створять чудовий коктейль із джазової музики і неймовірних вражень для справжніх шанувальників «музики свободи». Джазові концерти протягом чотирьох днів будуть відбуватись на площі Ринок та у Парку Культури.

Театральний фестиваль дитячих та юнацьких колективів «Казка у гаю»

У подвір’ях старовинних домівок, на квітучих галявинах в цей час оживають джерела добра та мудрості – казки і легенди України, супроводжувані безліччю розваг, які втілюють у дійство юні актори. Цей фестиваль дасть змогу чудово провести час Вам і Вашим дітям.

«Леополіс Гран Прі»

 Щороку на трасі «Львівський трикутник» проходять автоперегони, автомобільний парад-карнавал ретро-автомобілів. «Леополіс Гран Прі» - це щорічний міжнародний фестиваль історичних автомобілів, який проходить за підтримки Автомобільної федерації України. У фестивалі приймають участь українські та закордонні екіпажі.

Гастрономічний фестиваль «Львів на тарілці»

У 2012 році у Львові вперше був проведений масштабний гастрономічний фестиваль, що представляє все різноманіття і багатство львівської кухні і підтверджує, що Львів є гастрономічною Столицею нашої держави.

В цьому фестивалі приймають участь ресторатори всього міста, презентуючи свої заклади, найкращі шеф-повари Львова, знавці кулінарних тонкощів, демонструють свої витончені страви та напої мешканцям та гостям міста протягом трьох днів на площі Ринок. Фестиваль «Львів на тарілці» - це так зване поєднання музики, львівської архітектури, смакування чудових страв, аперитиву і тепле спілкування, що створює незабутню атмосферу і спогади для гостей міста і львів’ян, та доводить, що львівська кухня дуже багата на неперевершено смачні страви.

Фестиваль органної музики «Діапазон»

Львів вже понад 600 років має свою окрему історію розвитку органної музики. І прихильники цього напрямку музики щороку організовують Міжнародний фестиваль органної музики для повернення місту Лева звання центру органної музики.

Липень

Фестиваль мистецтв «Fort.Missia»

Щороку в мальовничому селі Поповичі Львівської області, що знаходиться на кордоні України з Польщею, проводиться один з найбільших фестивалів України, який поєднує в собі традиційний формат фестивалю, так і нові явища в літературі, музиці і мистецтві.

«LvivKlezFest»

«LvivKlezFest» - це міжнародний фестиваль музичної культури євреїв, мета якого відродження музики євреїв, що колись жили на Галичині. Впродовж декількох днів на площі Ринок лунатимуть не лише єврейські пісні, а й пісні інших країн-учасників фестивалю їхніми мовами (молдавська, російська, українська, німецька, польська, угорська).

Міжнародний фестиваль короткометражних фільмів «WIZ-ART»

На цьому фестивалі будуть представлені покази різних за жанром і тематикою короткометражних фільмів, створені на протязі останнього року, цікаві презентації, майстер-класи і музичні виступи різних колективів.

Фестиваль сучасної драматургії «Драма.UA»

«Драма.UA» є єдиним фестивалем європейської та української драматургії, що проводиться в Україні і має на меті поширювати драматургії як дуже актуальний і цікавий жанр.  Під час фестивалю Ви можете побачити безліч театральних постановок сучасних уже відомих і нових драматургів, побувати на різних лекціях, майстер-класах, конкурсі п’єс «Драма на Драбині» та багато ін..

Серпень

«Ніч у Львові»

Львів – місто, в якому культурне життя триває до глибокої ночі. Тому щороку у липні та в листопаді в місті проходить промо-акція «Нічний Львів», під час якої мешканців і гостей міста чекають більше тридцяти нічних екскурсій по музеям, галереям, театрам, різноманітних театральних дійств. Ви отримаєте масу задоволення в цю ніч!!

Міжнародний культурний фестиваль «Етновир»

«Весь світ до Львова!»

Під таким гаслом проходить щорічний Міжнародний культурний фестиваль «Етновир», що є головною частиною святкування Дня Незалежності України у Львові. Запрошуємо Вас відвідати Львів у цей час і побачити неповторні марш-паради, колоритні виступи виконавців з усіх куточків світу, скуштувати смачні страви на презентації кухні різних народів, поринути у вир бурхливих світових фольклорних ритмів.

День Незалежності України

Для Львову – міста, в якому патріотизм і любов до України не згасне ніколи – святкування Дня Незалежності є дуже важливою подією. Традиційно майже всі жителі і гості міста одягають вишиванки. Свято супроводжується виставами, вуличними постановками, концертом.

Свято хліба

Щороку Музей народної архітектури та побуту у Львові з метою збереження традиції вшанування хліба збирає в своїх стінах мешканців і гостей міста на духмяне, запашне «Свято хліба». Тут Ви маєте можливість скуштувати хліб, спечений за різними рецептами, які львів’яни бережуть з давніх часів, взяти  участь у веселих забавах і конкурсах.

Також у серпні на Вас чекають такі події як:

1)      Фестиваль духовних оркестрів (парад духових оркестрів);
2)      Тиждень актуального мистецтва (культурна акція присвячена проблемам розвитку сучасного мистецтва);
3)      Міжнародний фестиваль незалежного кіно «КіноЛев» (конкурси, прем’єри, виставки, кіно школи, презентації та багато інших подій кіномистецтва).

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

 

Тури до Львову, тур Львів, тур на Закарпаття, тур в Кам'янець, тури до Львову автобусом з Києва, автобусний тур з Києва до Кам'янця-Подільського, тур до Почаєва, куди поїхати на фестиваль, тури по Україні, тури в Закарпаття, програма фестивалів у Львові, святкові тури з Києва, де святкувати, як провести вихідні, Україна тур на вихідні, відпочинок у Львові.

witch.hand