(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ: ФЕСТИВАЛІ У ЛЬВОВІ (осінь - зима)

Вересень

Як і всі інші місяці вересень у Львові теж насичений культурними подіями, одними з яких є:

1)      Форум видавців у Львові – подія, що входить до Франкфуртського календаря міжнародних книжкових подій світу. У межах Форуму проводиться велика кількість заходів – книжковий ярмарок, Бізнес-форум, Бібліотечний форум, Міжнародний літературний фестиваль, різні конкурси, промо-акції та ін..
2)      МедіаДепо – проект, який об’єднує твори сучасного мистецтва і цифрові технології.
3)      Фестиваль автентичного мистецтва «Веретено» - на цьому фестивалі Ви матимете змогу ознайомитись з різними звичаями і обрядами, духовною та матеріальною культурою різних етнографічних регіонів України. Головна прикраса цього свята – презентація вишивки.
4)      Львівський фестиваль «Ляльковий світ» - Мета фестивалю – популяризувати лялькову творчість. В дні проведення фестивалю митці-лялькарі представлятимуть свої роботи, авторські ляльки, ведмедики Тедді, виконані за різноманітними техніками, проводитимуть майстер-класи по виготовленню ляльок.

Міське свято «На каву до Львова»Львів

Символом осіннього Львова став ароматний фестиваль під назвою «На каву до Львова».  В рамках фестивалю проводиться конкурс на номінацію «Найкраща кав’ярня міста», працює Кавова пошта «FromLvivwithLove», що дає можливість всім бажаючим відправити кавову листівку у будь-яке місто світу, прибуття кавових Короля і Королеви та їх свити за пошуком найсмачнішої кави, ярмарка, театральні дійства, приємна музика та багато іншого. Відчуйте неперевершену кавову атмосферу міста!

Жовтень

 Міжнародний театральний фестиваль «Золотий Лев на вулиці»

Це одна з найбільших театральних подій України. Щороку під час проведення фестивалю «Золотий Лев» все місто перетворюється на театральну сцену, де можна побачити вистави вуличних театрів з різних країн (Німеччина, Польща, Україна, Франція, Ірландія, Італія, Канада, Литва, Білорусія).

Фестиваль вуличного мистецтва «LvivStreetArt»

Вуличне мистецтво у Львові дуже поширене і давно стало однією з візитних карток міста. В рамках фестивалю будуть представлені роботи і виступи вуличних митців, художників графіті, музикантів, творців hand-made, ходулістів, мімів, живих скульптур, фаєристів.

Фестиваль Давньої Музики у Львові

Унікальний в Україні міжнародний фестиваль, на якому можна почути давню музику різних країн Європи. Тут лунає церковна, світська, оперна, ораторна, вокальна та інструментальна музика, проводяться різні курси майстерності, консультації.

Міжнародний фестиваль сучасної музики «Контрасти»

Фестиваль сучасної музики «Контрасти» вперше був організований у 1995 році, і з того часу щороку він об’єднує музикантів, які знайомлять мешканців і гостей міста з широким розмаїттям сучасних стилів і жанрів музики.

Свято Сиру і Вина

Протягом трьох днів поспіль площа Ринок зустрічатиме Вас рекордною Ярмаркою сирів та вина, різними забавами, цікавими конкурсами та акціями, концертами, дегустацією смачних вин і сиру, святкуванням «День Львівського Сирника» та багато інших забав. Під час Міського свята Сиру і Вина працюватиме «Львівська винна пошта». Це найцікавіше свято для справжніх гурманів!

Також у жовтні на Вас чекають:

-          Фестиваль флюоромистецтва «LvivLumines»- яскравий міжнародний фестиваль флюоросцентних робіт;
-          Свято вулиці Вірменської  - одна з визначних вулиць міста, яка дала йому видатні відкриття та імена! Мета проведення цього свята – збереження історії міста, пам’яті видатних львів’ян, які є невід’ємною складовою культурної спадщини Львова.

Листопад

Нічні екскурсії музеями ЛьвоваЛьвів

Це аналогічне свято, що проводиться в серпні під назвою «Ніч у Львові». Гостів і мешканців міста чекає насичена культурними подіями ніч: вистави, конкурси, промо-акції, знижки, екскурсії, вуличні кінопокази, дискотека у трамваї та багато інших сюрпризів.

Львівська туристична конференція « Перемагай з Левом» - це щорічна міжнародна туристична конференція, учасниками якої є представники ресторанного, готельного і туристичного бізнесу, освітніх установ і музейних закладів з України і Європи.

Грудень

Міжнародний фестиваль «JazzBez» - один з найвідоміших джазових фестивалів у Європі, що об’єднує шанувальників цього музичного напрямку з усього світу.

Свято Святого Миколая

Щороку 19 грудня розпочинається святкування циклу Новорічних та Різдвяних святкувань у Львові. Зазвичай в цей день проводять різні вистави, концерти, благодійні акції, відкриття новорічної ялинки. Це чудове свято для дітей і їхніх батьків, на яких чекають приємні сюрпризи, якщо вони були чемними…

Січень

Різдво у Львові

Львів значно відрізняється від інших міст своєю прихильністю до зберігання традицій культури українського народу, тому святкування Різдва є чи не найбільшою і найголовнішою подією міста, яке в цей час огортається  чарівним шармом.

В рамках святкування Різдва щороку проводяться вуличні вистави просто неба, головна з них має назву «Різдвяна феєрія» і втілює основні елементи вертепу. Традиційно тут організовують фестиваль «Спалах Різдвяної звізди», виготовлення Різдвяних звізд, фестиваль «Велика коляда». Основні дійства відбуваються в центрі міста.

Львівський Різдвяний ярмарок

Потрапивши на різдвяний Ярмарок, Ви неначе поринаєте в епіцентр головних святкувань Різдва с, супроводжуваних різноманітними подіями. Львівяни зустрічають гостей міста веселими співами, солодощами, теплим вином, вишивками, сувенірами, подарунками, неперевершеними виробами майстрів (гончарів, різьбярів, ковалів та ін.), національним одягом, колядками, різними новорічними і різдвяними забавами.

Свято Пампуха

Кожен з цих фестивалів у Львові насичений різдвяним теплом, святковим духом! Ще одна причина, щоб саме на Різдво відвідати місто Лева – це Свято Пампуха, нашого улюбленого солодкого символу Різдва. У внутрішньому дворику Ратуші ви зможете побачити, як саме готується традиційна різдвяна страва, історію його походження, скуштувати пампушки на різний смак і просто дуже весело, взяти участь у різних конкурсах ( Конкурс господинь, конкурс на найкращий вертеп, конкурс чортів та ангелів, конкурс пампухоїдів) і приємно провести свій час.

Лютий

Національне свято шоколаду

Всім відомо, що львівські шоколадні солодощі в Європі поступаються лише швейцарському Берну. Щез часів Середньовіччя львів’яни тішать своїх гостей витонченим ароматом кави і шоколаду.

Цього річ відвідувачам цього неймовірного «шоколадного свята» буде представлена маса розваг: ярмарка шоколадних виробів найкращих майстрів цієї галузі, проведення чудових майстер-класів від першокласних шоколатьє, показ шоколадних скульптур і суконь та багато інших цікавих заходів, що подарують Вам найсолодші враження і спогади.

Романтичний Львів в цей час особливо огорнений теплом, щирістю, ароматом кави, шоколаду і коханням. Поїздка до Львову в цей час стане одним з найкращих подарунків для Ваших коханих.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

 

Тури до Львовутур Львівтур на Закарпаттятур в Кам'янецьтури до Львову автобусом з Києваавтобусний тур з Києва до Кам'янця-Подільськоготур до Почаєвакуди поїхати на фестивальтури по Українітури в Закарпаттяпрограма фестивалів у Львовісвяткові тури з Києваде святкуватияк провести вихідніУкраїнатур на вихіднівідпочинок у Львові.

witch.hand