(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

КАЛЕНДАР НАЙЦІКАВІШИХ ЗАХОДІВ В УКРАЇНІ
НА ЖОВТЕНЬ 2017


ЖОВТЕНЬ 2017. Другий місяць осені не менш насичений різними подіями і фестивалями, які заслуговують на увагу як туристів-новачків, так і досвідчених мандрівників. Адже наші міста постійно розвиваються и причепурюються, стають гарнішими, цікавішими і привабливішими для гостей. Переконатися в цьому можна якраз у жовтні, бо дуже багато міст України в цей період святкують свої іменини. Отож, налаштовуємося на позитив, і гайда за новими враженнями і шаленими емоціями.
Готуємось до ЖОВТНЯ:                   

     

07/10 В цей день усі пошкодують, що не народилися Гарі Потером і не можуть одночасно знаходитися в різних місцях. І так як усі ми прості люди (без надзвичайних паранормальних здібностей), то доведеться обирати, чи в Умань, чи в Кам’янець-Подільский, чи в Чернівці. Але про все по порядку.

Слідкуйте за нашими турами в рубриці Тури по Україні
     
  07/10 Умань. День міста. Рош Га-Шана (Єврейський Новий рік).
Умань в цей день буде святкувати День міста. Отож, радимо приєднатися до нашого туру в Умань, під час якого ми встигнемо і посвяткувати, і на фонтани подивитися, і встигнути «провести» Рош Га-Шана (Єврейський Новий рік), відлуння якого на початку жовтня ще буде дуже відчутним.

У рамках нашого туру  
«Шоу фонтанів і дендропарк Софіївка»
     
  07- 08/10 Фестиваль повітряних куль. «Октоберфест».
Кам’янець-Подільский буде запалювати, причому, в прямому сенсі цього слова. Адже саме в цей період починається фестиваль повітряних куль, під час якого сміливці зможуть політати. Ну а, окрім фестивалю повітряних куль, на гостей міста чекає «Октоберфест», з річками пива і дівчатами с неймовірно великими очима. 

У рамках нашого туру  
«Замки Поділля» 
     
  07/10 Чернівці. День міста.
Славетні Чернівці святкують День міста. Зазвичай шляхетні і дуже аристократичні, Чернівці перетворюються в такий собі різнокольоровий і шумний згусток емоцій і настроїв. Пропонуємо на практиці перевірити правило синергії, згідно якого 2+2=5. Причому тут синергія, запитаєте Ви? При тому, що нас буде 20, наприклад, а задоволення отримаємо за п’ятдесятьох…

У рамках нашого туру  
«Маленький Париж»
     

 
14/10 Свято Покрови. День Українського Козацтва. День Захисника України.
На нас чекають багато вихідних і аж цілих три свята: Покрови, День Українського Козацтва і День Захисника України. Куди поїхати у цей період? А куди забажаєте. І ми в цьому допоможемо.
Для тих, хто хоче наблизитися до історії Козацтва, пропонуємо відвідати Бузький гард (одне із місць розташування Козацької Січі).
До речі, для школярів ми приготували класну подорож «До козаків на Чернігівщину».

Слідкуйте за нашими турами в рубриці Тури на Покрову
     
  13-15/10 Свято шоколаду у Львові.
Їдемо у Львів на Свято шоколаду! Чудова нагода відвідати місто Лева і на кілька днів «злізти» з дієти. Бо немає такої сили волі, яка би утрималася від цього шоколадного розмаїття.

У рамках туру  
«Львівська симфонія» )
     
  13/10 Міжнародний день яйця. Коломия.
У нас дуже велике свято – міжнародний день яйця, і гідно відмітити такий важливий день можна тільки у Коломиї, тобто - в музеї Писанки. Ну, а так як День яйця припадає на робочу п’ятницю та й ще 13-го…пропонуємо перенести його святкування на кілька днів пізніше. Тим більше, що в рамках туру «Тиждень в Карпатах» ми в Коломию обов’язково заїдемо.

У рамках туру  
«Тиждень в Карпатах» 
     
  14/10 Смачний фестиваль «Золотий гуляш». Закарпаття.
Для тих то хоче гарно відпочити, смачно поїсти і отримати овердозу свіжого повітря – наші тури до Закарпаття. До речі, в Закарпатті на нас чекає «Золотий гуляш». Правда, дату проведення цього смачнючого фестивалю нам оголосять пізніше. Але ми все одно встигнемо спланувати нашу подорож, щоб поласувати справжнім гуляшем.

Слідкуйте за нашими турами в рубриці Тури на Закарпаття
     
  14/10 Свято Покрови у Вінниці.
У Вінниці саме в цей день відбудеться відкриття першого пам’ятника «у повний зріст» Симону Петлюрі, отаману військ Української Народної Республіки. У місті обіцяють провести не тільки класне шоу фонтанів (тематичне), а й театралізоване дійство - «реконструкцію бою між петлюрівцями і білогвардійцями».

У рамках туру  «Чарівна Вінниця та її таємниці» 
     
  14/10 До Хелоуїну ще є час, але ми вже сьогодні пропонуємо приєднатися до нас у наш «містичний тур» Вогні середньовіччя. А тут на вас чекають і козаки, і відьми, і замки, і смачні гощення, і ще й катання на санчатах посеред осені.

У рамках нашого туру  
«Вогні середньовіччя» 
     
  19-22/10 Фестиваль «Свято сиру і вина 2017» у Львові.
Знову їдемо у Львів втрачати фігуру та набирати вагу. Бо саме у ці дні тут відбуватиметься Фестиваль «Свято сиру і вина 2017». І наш романтичний тур плавно перейде у гастрономічний.


У рамках туру  «Романтичний Львів» 
     
  31/10 Хелоуїн.
Свято нечисті, гарбузів і прикольного мейкапу. Пропонуємо відмітити Хелоуїн двічі – на вихідних до 31 жовтня і після. Які ідеї є для розваг? Седнів – місце де знімали перший «радянський» фільм жахів «ВІЙ». Дубно – замок повний таємниць і його «кімната знаряддя інквізиції». Кременець – і його містичні замки. Меджибош, де розважатися доведеться майже всю «Гарбузову ніч».

Слідкуйте за нашими турами в рубриці  Тури по Україні 
     
  І це ще не все. В жовтні неймовірно красиво в парках і в лісі. Отож не відмовте собі в задоволенні ще раз відвідати парк «Олександрію» (Біла Церква), «Софіївку» (Умань), Буки (Сквирський район), Буки (Черкаської обл..), Тростянецький дендропарк, Міжрічинський парк, Резиденцію Залісся, Качанівку, тунель Кохання і багато інших цікавих місць.

Слідкуйте за нашими турами в рубриці  Екскурсії по Україні 
     
  Жовтень. Фестиваль «Епоха доблесті» у Луцьку.
Мало не забули про Луцьк, в якому саме в жовтні буде проходити фестиваль «Епоха доблесті». А коли це дійство буде відбуватися – слідкуйте за нашими анонсами до турів Скарби Волині та Пісня Волині.
Кажуть у цей період смажені сомики тут по-особливому смачні, а величний Світязь по-осінньому затишний і розкішний.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

witch.hand