(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЦИКЛ ФЕСТИВАЛІ УКРАЇНИ:
ФЕСТИВАЛЬ СЕРЕДНЬОВІЧНОЇ КУЛЬТУРИ  «СРІБНИЙ ТАТОШ»

Фестиваль в Закарпатті Срібний Татош, Фестивалі Закарпаття, Тур Закарпатті

Фестиваль в Закарпатті Срібний Татош, Фестивалі Закарпаття, Тур Закарпатті

Подорож у часі? Не дивуйтеся, все можливо!

           Закарпатський казковий пегас Татош з радістю віднесе Вас на своїх срібних крилах у містичну і чарівну добу середньовіччя, у часи, коли доля людей, міст і цілих народів вирішувалася на полі бою, де доблесні рицарі схрещували свої мечі в ім’я вічних цінностей: свободи, честі, гідності та кохання.

Фестиваль в Закарпатті Срібний Татош, Фестивалі Закарпаття, Тури вихідного дня

При згадці доби Середньовіччя в уяві сучасної людини постають мужні рицарі, закуті в лати, чарівні дами серця в прекрасних вбраннях, таємничі ритуали та ефектні лицарські турніри. Все це, та багато іншого, Ви маєте унікальну можливість побачити на Міжнародному фестивалі середньовічної культури «Срібний Татош», що вже вдруге відбудеться в мальовничому замку Сент-Міклош в селищі Чинадієво на Закарпатті. Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття

Дебютний фестиваль «Срібний Татош – 2012» з успіхом відбувся в травні 2012 року. Кількість відвідувачів протягом двох днів сягнула однієї тисячі людей, що можна вважати досить високим показником для першого в історії Закарпаття фестивалю середньовічної культури. Його організатори, двоє молодих випускників кафедри туризму Ужгородського національного університету Юрій Славік та Ігор Гуледза, а також художник, композитор і поет Йосип Бартош, зійшлися в єдиному прагненні відродити славні традиції Закарпаття епохи Середньовіччя. Адже, саме в цьому найзахіднішому краї нашої держави налічується аж 12 замків доби рицарства. Саме в одному із них, в замку Сент-Міклош, котрий силами Йосипа Бартоша та його дружини перетворений з руїн на культурно-мистецький центр, і проходить фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош».

Закарпаття – це край з багатими історичними традиціями, котрі тісно вплетені в історію європейської цивілізації. Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття

Протягом століть край належав різним державам, королівствам та імперіям. Тут воювали угорські вояки проти турецьких загарбників, трансільванські князі захищали цю землю у війнах з католиками, навіть чеські та словацькі вояки-гусити доходили до цих країв. Така насичена подіями та народами історія не змогла залишитися поза увагою сучасників і була відображена в численних письмових згадках та документах, а німими свідками цих перепитій залишилися грізні середньовічні замки, що височіють мов велетні, котрим відібрало мову. Адже, саме каміння знає найбільше таємниць, саме стіни замків бачили радість перемог і розпач поразок, безтямну любов та підлу зраду. Фестиваль «Срібний Татош» зміг розговорити стіни мовчазної фортеці Сент-Міклош вже вдруге. Замок заговорив «живою історією»! Завдяки організаторам фестивалю, кожен камінь фортеці зашепотів про геройські часи, коли справжні рицарі захищали цей замок та навколишні землі від нападів ворожих армій. Але заговорила не тільки історія, організатори примусили заговорити про себе журналістів та туризмознавців: фестиваль «Срібний Татош» потрапив до списку «100 найцікавіших туристичних подій 2012 року», за версією сайту Visit Ukraine. Кожен бажаючий може на власні очі переконатися в тому, що «Срібний Татош»це чудово проведений час і маса позитивних емоцій.

Що потрібно зробити? Неодмінно відвідати Фестиваль середньовічної культури «Срібний Татош»!

Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття Фестивалі в Україні, Тур вихідного дня на Закарпатті, Тур Закарпаття

Що ви побачите і в чому приймете участь? Атмосфера середньовічної епохи надасть можливість: побачити на власні очі рицарські турніри, групові та одиночні бої на мечах, бойових сокирах та алебардах; навчитися танцювати середньовічні танці; постріляти з луків та арбалетів; скуштувати притаманні тій добі страви і напої та насолодитися грою музичних колективів. Ви будете в захваті від нічного вогняного шоу, а екскурсія по залах старовинного замку довершить повну картину перенесення в романтичні часи брязкоту мечів і свисту бойових стріл. І врешті, просто чудовий відпочинок для Вас забезпечать рицарі, танцювальні та музичні колективи з України, Словаччини та Угорщини.

Де? В стародавньому замку Сент-Міклош, смт. Чинадієво, Мукачівський район, Закарпатська область.

Коли? 23-24 травня 2015 року.

ПРОГРАМА ФЕСТИВАЛЮ "СРІБНИЙ ТАТОШ" 2015,
Замок Сент-Міклош, смт. Чинадієво


Субота (23.05.2015)
-------------------------------
12.00 – 12.30 – урочисте відкриття фестивалю. Парад учасників, представлення клубів, привітальне слово організаторів та почесних гостей.
12.30 – 12.45 – масові бої рицарів (бугурти)
13.00 – 14.00 – музична програма
14.00 – 14.30 – ігри з глядачами
14.30 – 16.00 – рицарський турнір
16.00 – 17.00 – показові танці та майстер-клас
17.00 – 18.00 – музична програма
18.00 – 19.00 – показові танці та майстер-клас
19.00 – 23.30 – Концертна програма
23.30 – Вогняне Шоу

Неділя (24.05.2015)
---------------------------------
12.00 – Відкриття другого фестивального дня
12.15 – 12.45 – масові бої рицарів (бугурти)
12.45 – 13.30 – показові танці та майстер-клас
13.30 – 15.00 – концертна програма
15.00 – 15.30 – майстер клас з середньовічних військових маневрів
15.30 – 17.00 – рицарський турнір
17.00 – 17.45 – показові танці та майстер-клас
17.45 – 18.00 – нагородження учасників. Закриття.

------------------------------------
Протягом фестивалю на території замку відбуватимуться:
- екскурсії по замку «Сент-Міклош»;
- середньовічні забави - стрільба з лука та арбалета, метання списа, фото в обладунках, танці, ігри;
- «Середньовічний ярмарок»;
- діятиме середньовічний табір
- різноманітні майстер-класи.

Не проґавте свій шанс відправитись у захоплюючу мандрівку в часі.
«Срібний Татош» чекає саме на Вас!

Автор Худіш Павло
Автори фото: Juraj Korpa і Анна Яковенко

Тур вихідного дня на Закарпатті, Фестивалі України, Тур Закарпаття

стаття про фестиваль срібний татош, стаття про срібний татош, цікава інформація про закарпатські фестивалі, цікаві місця закарпаття, фестивалі закарпаття, цікаве закарпаття, фестивалі в замках закарпаття, закарпатський фестиваль, відомі фестивалі закарпаття, чим відоме закарпаття, екскурсія по замках закарпаття, тур на фестиваль, тури по фестивалям закарпаття, тур по цікавим місцям закарпаття, тури по закарпаттю, цікаві події закарпаття, відпочинок в закарпатті, розваги закарпаття, закарпаття фестиваль, фестиваль середньовічної культури, лицарські бої

Запис на тури по Україні
за контактами: info@angatravel.com.ua
(067) 444-01-90, (044) 383-32-78

Тури по Україні, тур Кам’янець, куди поїхати на травневі свята
онлайн заявка

2010 (С) Будь-яке копіювання матеріалу без відкритих посилань на angatravel.com.ua спричинить за собою безглузді жертви!

witch.hand