(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Мольфарський тур в Карпати
"Місцями сили"

В місцях сили ми зміцнюємо нашу віру, яка відчиняє двері, щоб увійти всюди. Примножуємо волю, що дає силу й бажання йти. Отримуємо знання, котрі дають вміння рухатись в правильному напрямку. Тут хочеться просто подякувати за найцінніший дар – Життя і відчувати Радість буття кожною клітиною свого тіла.

ДНІВ ТУРУ: 5 днів / 4 ночі/ 3 повних екскурсійних дні

ДАТИ ТУРУ: 05.05-09.05.2017

ПРОЖИВАННЯ (с-ще. Верховина):

приватні садиби зеленого туризму

МАРШРУТ  ТУРУ: Київ - Житомир - Львів - Івано-Франківськ - Верховина - Івано-Франківськ - Київ
ХАРЧУВАННЯ: 3 сніданки+2 вечері.

ТРАНСПОРТ: автобус з Києва

ВАРТІСТЬ ТУРУ: 1980грн

 

 

1 день

19:30 - Збір групи і посадка в місті Києві (ст. метро Житомирська).

19:45 - виїзд з м. Київ. (По дорозі робимо зупинки по 15-20 хвилин на кожні 2,5-3 години проходження по маршруту).

Екскурсія до залізорудного кар’єру ПАТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат зі спуском на діючий горизонт.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/tour/2028_vrazhayuchiy-kriviy-rig.htm
Екскурсія до залізорудного кар’єру ПАТ Південний гірничо-збагачувальний комбінат зі спуском на діючий горизонт.

Read more at: https://ua.igotoworld.com/ru/tour/2028_vrazhayuchiy-kriviy-rig.htm

Збір групи і посадка в місті Києві (ст. Метро Житомирська). Посадкою в автобус займається керівник групи, який вкаже Ваші місця в автобусі і відповість на всі Ваші запитання при посадці. Контакти керівника, марка і номер автобуса будуть вказані в інфолист, який буде доступний за два дні до виїзду в рубриці інфолисти.

 

2 день

08:00 - прибуття в смт. Верховина.  Поселення в приватних садибах зеленого туризму

Сніданок.

10:00 – 15:00  екскурсія на  «ПИСАНИЙ КАМІНЬ» Буковецький перевал, Верховинського р-ну; висота: 1121 метр над рівнем Балтійського моря.
Маршрут: середньої складності.

Писаний камінь - кам'яна брила довжиною понад 80 метрів й висотою біля 40 метрів. На вершині мегалітища є 9 ритуальних чаш. За словами біоенергетиків вода в цих чашах - свята. До речі, вона майже ніколи не висихає. На камені безліч рисунків, петрогліфів та сучасних написів. Вважається, якщо викарбувати свої ініціали на ньому пам'ять про людину житиме вічно. Місце сприятливе як для чоловіків, так і для жінок. Всі практики, що проводяться біля каменю розголошуються лише під час екскурсії.

15.00 – 16.00 – самостійно обід в колибі

16:00 – 18:00 – відвідини музеїв «Тіні забутих предків» та «Гуцульська хата-стая»


Хата – стая (сироварня)відкрита в 2014р. Основною  цікавинкою є приготування сиру (будза) на відкритому вогні як робили наші предки з давніх давен.  Для цього на подвір’ї з тильної сторони хати розміщений казан в якому вариться глєджіний сир. Його відразу дегустують.

Будинок – музей «Тіні забутих предків» - у цьому будинку в господарів Сорюків протягом 7 місяців проживав відомий кінорежисер Сергій Параджанов, який дуже любив гуцулів, вивчав їхній побут, звичаї, культуру, залучив до знімання в фільмі більше 60 чол  місцевих жителів. Саме ця колоритна кінострічка принесла митцю міжнародну  славу і попав у двадцятку найкращих світових стрічок.  
В 2001 році дочка Сорюків, Марія відкрила музей в цій хаті. Тут знаходяться експозиції роботи Лариси Кадочнікової, одяг який знімався в фільмі «Тіні забутих предків», предмети старовинного гуцульського побуту.
Екскурсії проводить Галина Мокан, корінна гуцулка з гуцульським говором, тільки тут на Верховинщині ви зможете почути такий діалект.

18:00 – 18.30 – вільний час

18:30 – 19:30 – вечеря в садибах
Вільний час для відпочинку та відвідання сірко-водневого чану, який знаходиться в садибі "Магурка" (сплачується додатково).
Поряд з чаном господарі облаштували і басейн з холодною водою, куди відвідувачі занурюються після кількахвилинного "варіння". Охолонувши - ідемо знову в чан... Таке купання не лише приємне, а й лікувальне: очищується весь організм, підвищується загальний тонус, поліпшується дихання шкіри та робота серцево-судинної та нервової системи, опорно-рухового апарату. До послуг відвідувачів і лікувальний масаж. Господарі запевняють, що після такої процедури гарний настрій і бадьорість вам буде гарантовано.

   

3 день
9:00 – 10:00  - сніданок в садибі

10:00 – 14:00 факультативна екскурсія на ТЕРНОШОРСЬКЕ СВЯТИЛИЩЕ,  або  ЛАДА (с. Снідавка, Косівського району; прис. Безулька).
Маршрут: легкий (не передбачає стрімких підйомів). Факультативно - 100 грн з людини.


Терношорська Лада - цілий мегалітичний комплекс, який умовно дослідники поділяють на три рівні. Перший представлений Каменем-лицем, другий - порталом (який умовно розділяє два світи: видимий та невидимий), й останній, третій - Ладою - антропоморфною каменюкою висотою понад 40 метрів, яка нагадує вагітну жінку.
Сьогодні дослідники намагаються довести, що проходження порталу в цьому місці знищує онкоклітини в тілі людини. Проте поки науковці шукають підтвердження, практики вже давно цим користуються.
Особливо активними в цьому місці є сили  енергії землі.


14:00-15:00 – обід самостійно

15:00 – 15:30 – вільний час

15:30 – 18:00 пішохідна екскурсія на оглядову вишку, гора Швейкова(940м),  та відвідання музею «Народних інструментів Романа Кумлика». Факультативно - 80 грн з людини.

Музей «Народних інструментів Романа Кумлика» відкрито 7 січня 2000 року в родинному  будинку. Особливою гордістю музею є колекція музичних інструментів, яку збирав господар 35 років. Також  в колекції є предмети побуту, давній гуцульський одяг, знаряддя праці, грошові знаки різних часів та багато цікавого про життя гуцулів. Екскурсії проводить Наталія Гузак, донька Романа Кумлика, яка після смерті батька продовжила музейну справу. Наталія (лікар за фахом) грає на скрипці, цимбалах, дримбі, двійці (сопілка), зозулі, окарині, телиці, лірі, наї (ребро) та розповідає про кожен з них.

18:00 – 18.30 – вільний час

19:00 – 21:00 – вечеря в садибі.

                 

4 день

 9:00 – 10:00  - сніданок в садибі. Звільнення номерів.

 10:00 – 14.00 Пішохідна екскурсія в «Жаб’євський потік» та в гості до мольфара.
«Жаб’євський потік» - це неповторний куточок  краси природи,  людини,  високої духовності. Край оповідей,  легенд,  мольфарства,  знахарства. Тут  гори овіяні народними переказами, легендами, міфами. Збережені з сивої давнини народні традиції та обряди дивують та зачаровують кожного. А слава про смерековий край, цілюще повітря, лікувальне зілля, мінеральні води та кришталеві джерела, про оспівані плаї та квітучі полонини, зцілення лікарським зіллям і магічними ритуалами.
Дізнайтеся більше про особливості гуцульської магії та мольфарів - хранителів древніх знань. Привідкрийте завісу до однієї із найвеличніших таємниць Карпат.

14:00-15:00 – обід самостійно в одній із національних колиб.

15:00 – 17.00 – автобусна екскурсія в село  Криворівня  з відвіданням хати-музею Івана-Франка та музею гуцульської архітектури під відкритим небом «Гуцульська – гражда», церкви Різдва Пресвятої Марії Богородиці.

Неможливо побувавши у Карпатах не завітати у хату-гражду. Вона відтворює типову оселю гуцулів. За формою вона нагадує маленьку фортецю. Хата – гражда має закритий дві, який складається з хати і прибудованих  до неї господарських приміщень. Входом до двору служила  брама, яку на ніч закривали. Оскільки часто гуцульські оселі розміщувались не суцільно, а були розкидані в горах, то гражду добре  укріплювали, переважно для захисту від хижаків, чужинців та сильних вітрів.
В церкві пресвятої Богородиці познайомимося з отцем Іваном Рибаруком. Слова отця Івана пробуджують, змінюють і залишаються надовго, вони ще довго звучатимуть у Ваших серцях.

17:00 – переїзд до Яремче.

19:00 - зупинка в Яремче. Вечеря самостійно.

20:00 - виїзд в Київ

 

5 день

06:00-06:30  - орієнтовне прибуття в Київ

До вартості туру входить:
Сплачується додатково:
 • Харчування по программі:
  3 сніданки+ 2 вечері
 • Транспортне обслуговування по маршруту туру
 • Екскурсійне обслуговування туру
 • Адмін супровід.
 • Проживання в приватних садибах 2 ночі з раннім заселенням
 • Страхування від нещасного випадку
 • обіди  - 80-100 грн з людини за 1 обід в колоритному національному ресторані;
 • Особисті витрати
 • Факультативні екскурсії
 • Одномісне розміщення (доплата 600 грн)
 • Вхідні квитки по програмі - біля 100 грн за всі дні
 • відвідання чанів в с -ще  Верховина - 400 грн перша година и 200 грн кожна наступна (6 людей)

ЗАМОВИТИ ТУР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тур по украине, тур в карпати, екскурсійний тур по україні, туры в буковель, тур в украину, туры в украину, украина тур, туроператор по украине, туркомпания в украине, украинские туры, украина экскурсии, многодневный тур по украине, тур по украине на выходные, поездка в украину, поездка в киев, куда поехать в украину, что посмотреть в украине, интерестные туры по украине, тур по киеву, обзорный тур по украине, тур по украине для иностранцев, отдых в украине, где отдохнуть в украине, тур віходного дня, турі по украине.

witch.hand