(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ОДНОДЕННА АВТОБУСНА ЕКСКУРСІЯ
«ЧЕРЕЗ ТЕРНИ ДО ЗІРОК» (ЖИТОМИР-БЕРДИЧІВ)

ДАТИ ТУРУ: 24.09.2016, 08.10.2016, 22.10.2016, 05.11.2016, 19.11.2016

МАРШРУТ:
Київ - Житомир - Бердичів - Київ
 

ХАРЧУВАННЯ: 1 обід
 

ВАРТІСТЬ: 495 грн.


Древнє місто з красивою промовистою назвою – Житомир – не значиться у списках найпопулярніших серед туристів місць. Але Житомир має чим приємно здивувати гостей. Наприклад, є тут свій природній каньйон, гранітні кручі якого здіймаються над водами мальовничого Тетерева поряд з центральним міським парком.
Цікавий своєю експозицією музей космонавтики ім. Корольова. Серед музейної колекції – космічна техніка, обладнання йспорядження космонавтів. Присвята Корольову невипадкова, бо саме тут видатний вчений свого часу народився.
У місті збереглися історичні храми і житлова дореволюційна забудова, є цікава сучасна скульптура і навіть свій екскурсійний трамвайчик. А ще Житомир зовсім поряд з Києвом – найближчий до столиці центр області, що теж є не останнім аргументом, аби відкрити для себе це місто.

І на питання «Що, окрім Житомира, є в області цікавого?» першим на думку приходить, звичайно, Бердичів.

Головною родзинкою міста є Кляштор Босих Кармелітів – католицький монастир, що первинно був замком магнатів Тишкевичів. Ансамбль монастиря на стільки колоритний і красивий, що від головного фасаду важко відвести захоплений погляд. Також дивує оригінальними фасадними обрисами одна історична пам’ятка Бердичева – Микільський православний собор поч. ХХ ст.
А шанувальники творчості Бальзака мають нагоду завітати в костел Св. Варвари, де всесвітньо відомий французький письменник в 1850 році вінчався з українською дворянкою польського походження Евеліною Ганською.

І звісно, неможливо говорити про Бердичів без згадки про єврейську громаду міста, котра у ХІХ ст. складала переважну більшість мешканців. Завдяки євреям місто було тривалий час важливим торгівельним центром краю. Частково збереглися по сьогодні колишні сакральні споруди єврейської громади, житлові будинки, старі кладовища. А ще у місті варять гарне пиво, котре в Бердичеві насправді буде свіжим.)

Програма екскурсії:
08:00 – виїзд з Києва
10:00 – 11:30 – оглядова екскурсія містом Житомир (головна Ратуша, парк Гагаріна, храми міста) 11:30 – 13:00 – відвідування музею космонавтики (будинок-музей С.П. Корольова та експозиція «Космос»)
13:00-14:00 - комплексний обід у кафе м. Житомир.
14:00-15:00 - Переїзд в Бердичів.
15:00-17:00 – огляд Кляштору Босих Кармелітів, Микільський православний собор, костел Св. Варвари.
17:00/17:30 – виїзд на Київ
 20:00 – орієнтовний час повернення до столиці.

 

У Вартість входить Додатково сплачується
  • Транспортний супровід по програмі
  • Екскурсійний супровід
  • Харчування (обід)
  • Вхідні квитки ( музей космонавтики)
  • Екскурсії по програмі
  • Власні витрати
  • Страхування

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область
 

 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур в житомир та бердичів, екскурсія в бердичів,музей космонавтики житомир, бердичів екскурсія, музей корольова в житомирі, екскурсія по україні, екскурсія по житомиру,

witch.hand