(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Екскурсія у "Замок Радомисль"
(з Києва до міста Радомишль)

 • ДАТИ ЕКСКУРСІЇ
  під запит
 • Маршрут: Київ  - Радомишль - Київ

 • Вартість: 240 грн.

Програма екскурсійного туру:

08:30 - 09:00 Збір групи та відправлення (ст. м. Житомирська)
Екскурсія по музею "Душа України" та Замку Радомисль.
Відправлення до Києва.
16:00 - орієнтовне повернення до Києва.

За час свого існування, замок виконував безліч функцій: тут була і «папірня» Києво-Печерської Лаври, і водяний млин, а зараз тут знаходиться унікальний музей української домашньої ікони «Душа України».

«Замок Радомисль» - знаходиться в місцевості, де в 50-х роках минулого століття вчені знайшли стоянку часів пізнього палеоліту, кілька могильників «мідного віку» (IV тис. до н.е.), а також кілька древлянських поселень,  що датуються ІX-Х століттями н.е.

В Музеї української домашньої ікони "Душа України" зібрана вся духовна історія України, так як ікона була знаковим символом у житті кожної людини. Лише з благословення іконою, людина вирішувала усі знакові питання у житті, починаючи від народження, вінчання у шлюб, благословіння помешкання...
Зараз у музеї зібрано близько 5000 ікон з Київської області, Слобідської України, Поділля, Полісся, Запоріжжя, Таврії, Буковини, Волині, Полтавщини. Ікони у експозиції Музею несуть у собі особливі риси із усіх куточків України.

Також у прилеглому до замку парку, створено скульптуру засновника папірні, архімандрита Києво-Печерської Лаври Єлисея Плетенецького. Він є єдиним у світі пам'ятником посеред річки. Скульптура зображує ченця, який схилившись у молитві, пливе у човні, а перед ним розкрито книгу. В руці у нього свічка, що горить і вдень, і вночі. Ріка є символом плинності часу, а човен – плинності нашого життя. Книга – як символ знання, за якими ми приходимо у цей світ, а свічка - як знак просвіту і служіння людям.

Входить у вартість
Оплачується додатково
 • транспортне обслуговування по програмі;
 • екскурсійний супровід із Києва;
 • Харчування;
 • Особисті витрати.
 • вхідні квитки в замок Радомисль*
 • страхування на час подорожі.

*Вартість вхідних квитків на території  замку Радомисль:
 - Екскурсія Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України» - 130 грн/особа
 - пенсіонери, студенти, діти шкільного віку - 70 грн/особа (при наявності підтверджуючого документу)
 - Екскурсія Музеєм домашньої української ікони та старожитностей «Душа України», майстер-шоу в Папірні - 150 грн/особа
 - пенсіонери, студенти, діти шкільного віку - 100 грн (при наявності підтверджуючого документу)

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область
 
 
Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур в радомишль, екскурсія замок радомисль, папірня, музей домашньої ікони душа україни, тури житомирська область, екскурсії по житомирській області, поїздка до радомишля, відпочинок на житомирщині, одноденні екскурсії, подорож до радомисля, замки україни, цікаві місця недалеко від києва, куди поїхати на вихідні, відпочити у замку.

witch.hand