(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АВТОБУСНИЙ ТУР ПО ВІННИЧИНІ:
"ШЛЯХЕТНА СПАДЩИНА ВІННИЧИНИ"

 • ДНІВ ТУРУ: 2 дні / 1 ніч.
 • ПЕРІОД: квітень - грудень.
 • ВАРТІСТЬ ТУРУ:
  1480 грн./ дорослий;
  1330 грн./ дитина 6-12 років;
  350 грн./ доплата за одномісне розміщення.
 • ПРОЖИВАННЯ: готель Рейкарц "Оптіма", м. Вінниця; двомісне розміщення.
 • ХАРЧУВАННЯ: 1 сніданок / 2 обіди
 • МАРШРУТ ТУРУ: Київ - Стара Прилука - Вінниця - Вороновиця - Немирів - Тульчин- Печера - Київ.
   
 ДАТИ ТУРІВ У 2017 РОЦІ
липень  29.07-30.07 листопад 04.11-05.11; 18.11-19.11
серпень 12.08-13.08; 26.08-27.08 грудень 02.12-03.12 2017; 16.12-17.12

Здавна помірний клімат та географічне положення приваблювали людей на Вінничину, багато було й охочих вкласти кошти в розвиток садово-паркового та маєткового будівництва. Подільські маєтки належали відомим російським, польським, литовським та українським родинам, які залишили значний слід в історії. Багато шедеврів було зруйновано, але збереглися деякі справжні скарби життя в маєтках, що й досі зберігають багато таємниць тих часів.

ПРОГРАМА ТУРУ:

 День 1

08:00 Виїзд з Києва, деталі в Інфолисті
08:00-12:00 Переїзд до с. Стара Прилука. Екскурсія палацом Мерінга.

Дивовижної краси палац, який дуже схожий на Маріїнський палац у Києві. Сергій Мерінг - підприємець, цукрозаводчик, був сином Ф.Ф.Мерінга - одного з найбільш видатних київських лікарів, заслуженого професора Київського університету. До наших днів збереглися деякі приміщення, оформлені в мавританському стилі,що нагадують іспанський палац Альгамбра.

13:30-14:30 Переїзд до Вінниці
14.30-15:30 Обід в кафе.
15:30-18:00 Оглядова екскурсія по місту Вінниця.

Водонапірна башта в Вінниці, побудована в 1911 році для першого міського водопроводу, яка дотепер зберегла первинний вигляд; історико-архітектурний комплекс «Вінницькі Мури», що складається з оборонних і храмових споруд XVII століття: єзуїтський монастир, костел, колегіум і конвікт (гуртожиток); домініканський монастир і костел; оточуючі їх фортечні стіни; Преображенський собор - створюють атмосферу затишного європейського містечка.

18:30  Вільний час.

У вільний час пропонуємо факультативну екскурсію у Вінницький музей трамваю та поїздку на ретро-трамваях! Це унікальна можливість відчути себе аристократом, прогулюючись містом на старовинному трамваї 1913 року.

Вартість екскурсії 170 грн. при наборі групи від 8 людей.

                                 

 

Радимо відвідати кафе-музей "Заваркін та син", де поринете  в атмосферу вітальні заможного господаря початку ХХ століття, а також зможете насолодитися чаєм або кавою під ексклюзивний хор старовинних годинників.

Завітайте в "Цукерню", де посмакуєте справжніми витворами гастрономії - від ситних смачних страв до вишуканих солодких смаколиків.

                                  

 А вже увечері на Вас чекає  унікальне світломузичне ШОУ ФОНТАНІВ (відкриття фонтанів в 2017 році - 29 квітня).

                           

По завершенню шоу від'їзд до готелю.

День 2

08:00 Сніданок в готелі. Виселення з номерів.
9:00-9:30 Переїзд до с. Вороновиця.

Тут знаходиться французький парк XVIII ст. та палац, збудований у 1780 р. архітектором Мерліні для шляхетської родини Грохольських. В ньому розташований музей історії авіації та космонавтики – саме тут російський офіцер, піонер авіації Олександр Федорович Можайський в 1882 році працював над удосконаленням свого літального апарату.

11:00 приїзд до м. Немирів.

Місто було гетьманською столицею часів Юрія Хмельницького. А ще Немирів відомий завдяки  величному палацу графині Марії Щербатової. Її родина на початку ХХ ст. заснувала горілчаний завод, який через століття прославив Немирів на весь світ. В маєтку збереглись автентичні інтер’єри та прекрасний парк.


12:00 огляд валів Немирівського городища. Переїзд до м. Тульчин.

13:00-14:00 Обід в кафе міста.
14:00-15:00 Екскурсія територією найбільшого палацу в Східній Європі – резиденції Станіслава Щенсного Потоцького та його дружини Софії.

Тут С. Щ. Потоцький приймав польського короля Станіслава Августа Понятовського. Можливо, саме тут граф вперше зустрів майбутню дружину Софію, на честь якої пізніше побудував парк в Умані, а поет О. Пушкін познайомився з дочками Потоцького Софією та Ольгою, яким присвятив "Євгенія Онєгіна" і "Бахчисарайський фонтан"
.

Переїзд до с. Печера
15.30-16.30 Огляд краєвиду порогів річки Південний Буг, екскурсія до старовинної церкви Різдва Богородиці, огляд родинного мавзолею Потоцьких та прогулянка парком в маєтку. Відїзд до Києва.
21:00 Орієнтовне прибуття до столиці до ст. м. Житомирська

У вартість входить
Додатково сплачується
 • проїзд комфортабельним автобусом
 • проживання в готелі "Рейкарц Вінниця"
 • харчування: 1 сніданок, 2 обіди
 • адміністративний супровід
 • вхідні квитки*
 • додаткове харчування
 • власні витрати
 • факультатина екскурсія до музею трамваю
 • Страховка

*Вартість вхідних квитків:
 - Палац Мерінга в с. Стара Прилука - 10 грн. / особа.
 - Музей авіації ім. Можайського - 20 грн. / дорослий; 10 грн. / дитячий.
 - Палац Марії Щербатової в Немирові - 10 грн. / особа.


Готель
Вінниця
від 300.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Вінниця
від 200.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Вінниця
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Вінниця
від 150.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
База відпочинку
Вінниця
від 250.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

тур у Вінницію, палаци Вінницької області, палаци Поділля, автобусний тур по Вінничині, вінниця на 2 дні по замкам, екскурсія по палацам вінниці, екскурсія в палац потоцьких, екскурсія в тульчин та немирів, палац в тульчині палац щербатової у немирові, поїздка по вінничині, екскурсія у вінницю, вінницікі фонтани, видатні памятки вінницької області, що подивитись у вінниці, вихідні у вінниці, поїздка на вихідні по замкам вінницької області, екскурсія по Брацлащині.

witch.hand