(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ОДНОДЕННА ЕКСКУРСІЯ «КОЗЕЛЕЦЬ - ЧЕРНІГІВ»
 

 

 • ТРИВАЛІСТЬ: 1 день.
 • ХАРЧУВАННЯ: не включено.
 • ТРАНСПОРТ: автобус із Києва.
 • МАРШРУТ: Київ - Козелець - Чернігів - Київ.
 • ВАРТІСТЬ: 420 грн./люд.


АНОНС ТУРУ.
Пропонуємо Вам перенестися думками в часи Київської Русі, коли правили славетні князі і відбувались криваві битви. В ті буремні роки були побудовані визначні пам'ятки, та релігійні споруди. Сьогодні Ви маєте можливість долучитись до історичного минулого нашої країни, та  на власні очі побачити всі багатства Чернігівського краю!
 
ДАТИ ВИЇЗДІВ В 2017:
Липень 02.07, 30.07 Жовтень 08.10
Серпень 20.08 Листопад 05.11
Вересень 17.09    
 
 
ПРОГРАМА ТУРУ:

8.00 Виїзд з Києва.

 • Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці 

9.00 Переїзд в Козелець. Екскурсія до собору Різдва Богородиці. Відвідання дзвіниці собору.
11.00 Прибуття в Чернігів. Екскурсії по Чернігову: Стародавній вал, Будинок Мазепи, Спасо-Преображенський собор, Борисоглібський собор, Колегіум, Пам'ятник Хмельницькому, П'ятницька церква.
13.30-14.30 Час на обід.
15.00 Продовження екскурсії по Чернігову: Чорна Могила, Болдина гора, Курган Гульбище, Троїцький собор. Відвідування унікальних Антонієвих печер.
18:00 Виїзд до Києва.
20:00 Орієнтовне прибуття у Київ.

Собор Різдва Богородиці у Козельці - одна з найвідоміших споруд Чернігівського краю. Собор з дзвіницею було побудовано на кошти матері Олексія та Кирила Розумовських.

У цьому соборі дивом зберігся унікальний дерев'яний іконостас, виконаний за проектом славетного Петербургського придворного архітектора В. Растреллі.

 
     
Козелець - місто, відоме подіями XV століття. В часи Польщі (Речі Посполитої) збудувано оборонні споруди. Жителі Козельця брали активну участь у визвольній війні 1648-1654 рр., під проводом Богдана Хмельницького. У Козельці дуже відомою спорудою є величний собор Різдва Богородиці. Побудований за проектом Бартоломео Растреллі архітекторами І. Григоровичем-Барським та А.Квасовим, вважався однією з кращих архітектурних споруд, що і до цього дня заворожує своєю величчю. Його будівництво ініціювала родина Розумовських, які в той час були дуже впливовими людьми в імперії, особливо брати Олексій і Кирило. Олексій таємно обвінчався з імператрицею Єлизаветою Петрівною, а Кирило Розумовський став останнім гетьманом України.
     

Чернігів - одне з найстаріших міст України і було другим за значимістю містом Київської Русі.

Перші поселення з'явилися тут ще на початку нашої ери, а назва походить від дубового гаю. Це пов'язано з давньоруськими часами, коли дуби називали "чорними" або "болд".

Перша згадка Чернігова у літописах датується 907 роком.


   

Візитна картка Чернігова - Болдина гора, де збереглися залишки старовинного дубового гаю. На території гори знаходиться один з найбільших давньоруських курганних могильників, що нараховує більше 200 поховальних насипів, самі перші з яких з'явилися ще в IX-X ст.Неподалік знаходяться Антонієві печери, засновані в 1068 р., що названі в пам'ять князівських суперечок, коли Антоній втік з Києва. Після цього печери з'явилися і в Чернігові на місці найстарішого язичницького капища. Тут він заснував монастир Богородиці, що згодом став називатися Троїцько-Іллінським.


Включено у вартість
Можливі витрати
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • адміністративний супровід туру;
 • екскурсії по об'єктам
 • особисті витрати;
 • харчування
 • страховка

   

Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

witch.hand