(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Незвичайні екскурсії по незвичайній Одесі

 

 
На ваш вибір ми пропонуємо надзвичайно цікаві, наповнені гумором, сонцем та місцевим колоритом екскурсії по місту Одесса!

Усі екскурсії починаються на Соборній площі, напроти центрального входу в Собор.


 


«Одеський колорит - Він у суміші епох, стилів, народів і смаків. У чому він? Одеса строката і багатолика і відразу важко вловити її родзинку. Якщо є в природі якесь явище, то воно є і в Одесі. У цьому південному місті в очі впадає все відразу. Що головне? Одеса відкрита і щедра для гостей, тому сам процес пошуку цієї самої родзинки являє собою вельми приємне в усіх відношеннях заняття »(Супруменко В.І).


Одеса - це чудове місто на березі Чорного моря. Місто, чудеса і визначні пам'ятки якого просто не злічити! Занадто багато часу необхідно, щоб розповісти про всю його унікальну красу, велич, архітектуру, культуру, історію і т.д. Пропонуємо Вам вирушити з нами в тематичні екскурсії по Одесі і з головою зануритися в процес знайомства з прекрасним містом Одеса. Обіцяємо, Ви отримаєте масу задоволень і вражень, адже Одесі завжди є чим здивувати навіть самого вимогливого і примхливого туриста.


  Назва екскурсії:
  Вартість:
  Дата і час проведення:
  Таємниці одеських катакомб

 300 грн./дорослі
  200 грн/ діти до 12 років
  З вівторка по неділю о 14:00
  Кримінальна Одеса

  200 грн./дорослі
   100 грн/ діти до 12 років
  По середам та неділям об 11:00
  Єврейська Одеса

 200 грн./дорослі
   100 грн/ діти до 12 років
  У четвер об 11:00, у неділю о 15:00

  Оглядова екскурсія по Одесі
"Від Дюка до Люка"

 100 грн/дорослі, 75 грн/діти до 12 років (пішохідна)

 200 грн/дорослі, 100 грн/діти до 12 років
(автобусна)
У понеділок та четвер о 11.00 (автобусна)
У неділю об 11:00
(пішохідна)

У вівторок о 17.00
(автобусна),
середу та пятницю о 17.00 (пішохідна)
 
У суботу о 15:00
(автобусна)
     
«Таємниці одеських катакомб»
Одеські катакомби - самі знамениті і найбільші в світі підземні лабіринти, які проходять під всією Одесою і мають безліч виходів до моря. Екскурсія припускає поїздку в с. Нерубайське, де зараз знаходиться Музей Партизанської Слави. В ході екскурсії Ви в супроводі гіда пройдетеся по вже відомому маршруту, з підсвічуванням і розміткою. 70 сходинок вниз проведуть Вас з зовсім інше життя.
 

«Кримінальна Одеса»
Це захоплююче знайомство з кримінальним минулим Одеси. Пам'ятаєте слова легендарного Остапа Бендера: «Всю контрабанду роблять в Одесі, на Малій Арнаутській»? І він не помилявся! Одеса - це арена легендарних аферистів і злодіїв, таких відомих кримінальних особистостей, як Сонька Золотая Ручка (неперевершена одеська злодійка і карманщиця), Льова Задов (командував махновською розвідкою), легендарний Мішка Япончик - король одеської мафії, відомий багатьом як Бені Крик, головний герой «Одеських оповідань» Ісаака Бабеля, і багато інших особистостей. Під час екскурсії Ви зможете відвідати парк Шевченка, де встановлена кріпосна стіна, карантинна гавань, митницю, «Чумки», пройтися по вул. М'ясоєдовська і знаменитому району Молдаванка, де працювала вища кримінальна академія, яка готувала «кадри» не тільки для Росії, але і на експорт. Вам повідають також захоплюючі історії про нашумілі афери і пограбування, про шарм і кмітливість всіх одеських злочинів.


«Єврейська Одеса»
Ця екскурсія могла б замінити будь-яку із запропонованих: і оглядову, і кіношну, і бандитську. Усе це виблискує відтінками єврейської культури. І це не дивно, адже єврейське населення завжди складало не менш, ніж 30% від загальної кількості мешканців.
А ще тисячі єврейських анекдотів, котрі вже й самі не пам'ятають, придумали їх чи просто хтось запам'ятав діалог на вулиці і переказав знайомим у трамваї.
Відправляйтесь на екскурсію «Єврейська Одеса». Вам потрібно це почути. Вам потрібно це побачити.

Оглядова екскурсія по Одесі
Ця оглядова автобусно-пішохідна екскурсія познайомить Вас з історичним центром Одеси, розважальною і веселою Аркадією, Великим Фонтаном, Французьким бульваром (тут розташувалися Ботанічний сад, затишні санаторії та бази відпочинку, Кіностудія і Завод шампанських вин), вул.Пушкінською, проспектом Шевченка, Митної площею, Морським вокзалом, старовинними вулицями і багатьма іншими пам'ятками Одеси. Під час пішохідної прогулянки по кварталах Одеси можна побачити також прекрасні пам'ятники архітектури (Оперний театр, Міську Думу, Філармонію, Театральну та Соборну площі, Воронцовський палац, музеї і театри), відвідати Італійський дворик, Міський сад з деревом кохання, Пале-Рояль, а також почути цікаві історії про ці архітектурні пам'ятки  і про знаменитих одеситів і відомих історичних особистостей: граф Воронцов, герцог де Рішельє, Катерина II, Утьосов, Пушкін, Бабель, «12 стілець», пам'ятник «Апельсину» і т.д.


witch.hand