(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Дитячий відпочинок в ДОЦ ім.Чкалова


Інфраструктура

Влітку 2010 Ваша дитина може відпочити в дитячому оздоровчому центрі ім. Чкалова, який розташований в "маленькій Швейцарії", мальовничому куточку Донбасу, м.Святогірськ. Протягом 21 дня Ваші діти будуть оточені теплом та увагою професійного персоналу бази. При конкурсному відборі персонала кожен із співробітників пройшов співбесіду з психологом і має вищу педагогічну освіту. Велике значення під час дитячого відпочинку на території центру приділяється спортивному розвитку дітей. Для цього в таборі створено хороші умови і прекрасна матеріальна база. На території дитячого закладу постійно функціонують два футбольні стадіони, два баскетбольні майданчики, чотири майданчики для волейболу, тенісні корти, тренажерний зал, басейн, майданчик для заняття аеробікою. Всі заняття проходять під контролем фахівців. Контроль за навантаженнями та фізичним станом дітей здійснюють медичні працівники.

Розваги

Дитячий відпочинок проходить з великою кількістю масових заходів, підготовлених піонерськими вожатими і самими дітьми. Відпочиваючим, також будуть запропоновані музичні шоу програми за участю фольклорних та сучасних колективів, конкурси, свята, дискотека із сучасним європейським обладнанням. Постійно працює відео зал. Якщо дитина фантазер і бажає проявити себе в мистецтві, то на території закладу розташовані наступні майстерні: ізостудія, студія м'якої іграшки, студія різьблення по дереву, студія моделювання, телестудія (при бажанні діти можуть створити свій власний фільм і переглянути його зі своїми друзями) .

Постійно працюють студії та гуртки:

  • Студія східних і сучасних танців
  • Музична студія
  • Театральна студія
  • Прикладні майстерні (ліплення з глини, солоного тіста, вироби з природних матеріалів)
  • Настільні ігри (шашки, шахи, нарди і ін.)
  • Аква аеробіка, шейпінг
  • Орігамі
  • Розважальні автомати для дітей (комп'ютерний зал)
  • Дискотека в таборі щоденно

В програму перебування включили:
Ранкова анімація в басейні, додаткова анімація на території.
Кожного ранку в таборі починається з веселї зарядки під музику. Після зарядки - планування своїх заходів протягом дня. Програмою передбачені освітні та розважальні заходи.
Вечірня анімація: де кожна дитина може проявити себе і відкрити в собі нові таланти (один раз на два-три дні проходять вечори з підготовкою дитячих вистав).

Нічна анімація: включає в себе конкурсні та тематичні вечори, театральні постановки та тренінги.

Загальна програма табору:
Відкриття зміни
- Давайте, познайомимось!
- День Нептуна, бодіарт.
- Конкурс «Графіті».
- Піратська вечірка.
- Конкурс «Любителі природи».

- Міс та містер табір 2009.
- Гіннес-шоу.
- Хвилина слави.
- Зірниця (гра з косинками, змагання, естафети).
- Хокей на піску.

- Велика рада племен.
- Гігантський пазл.
- Гра з кільцями.
- Пінні змагання.
- Караоке.
Закриття зміни

Дитячий відпочинок може бути наповнений і іншими цікавими програмами: незабутня прогулянка на Святі гори, екскурся в Святогорський Успенський монастир, по історичних місцях боїв 50-ї та 230-ї стрілецької дивізії в роки Великої Вітчизняної війни. На території м. Святогорська розташований національний парк з безліччю туристичних маршрутів та історичних місць. Дитячий відпочинок може доповнитись такими маршрутами як: відвідування Святогірського Успенського собору, відвідування печери "самітників", екскурсія до озера Банне і відвідування "панських" лугів (місця, де свого часу відпочивала Катерина II).

Розміщення

Теплі цегляні одноповерхові корпуси після ремонту, в кімнатах по 10 осіб. Вся сантехніка після капітального ремонту. В кожній кімнаті кольоровий телевізор і DVD програвач, кабельна мережа. Будівлі розділені на два крила: окремо для хлопчиків і для дівчаток. Розселення дітей суворо за віковою та статевою ознакою, окремі санвузли. Для зберігання дитячих особистих речей у кімнатах на кожного передбачена особиста тумбочка і загальна шафа для речей.

Харчування

5-ти разове, комплексне у власній їдальні бази.

Розташування

Дитячий центр ім. В.П. Чкалова, розташований в "маленькій Швейцарії", мальовничому куточку Донбасу, м. Святогірськ.


 

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

witch.hand