(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДОЛИНА КРАСУНЬ У МІСТІ ЕГЕР

Долина Красунь в місті ЕгерУ мальовничому містечку Егер, що розташований на півночі Угорщини, в 20хвилинах ходьби від його історичного центру знаходиться один з найвідоміших угорських регіонів - Долина Красунь. Невелика територія, на якій знаходиться величезна кількість винних погребів (приблизно 200 погребів). Долина Красунь завжди була вельми цікавою місцевістю, від чого її історія вже повністю переплетена з легендами, пов'язаними з походженням її назви, із знаменитими винами, виготовленими в цій Долині.

Одна з версій походження назви місцевості пов'язана з прообразом богині Венери, оскільки обриси долини дуже нагадують жіночі фігури. Інша версія свідчить про те, що цю місцевість почали називати Долиною Красунь після того, як господинею одного з винних льохів стала дуже гарна жінка.Долина Красунь в місті Егер Ще одна, не менш правдоподібна історія, оповідає про те, що з Егера в долину дуже часто приїжджали чоловіки, щоб відвідати розпусних жінок. Місцеві жителі кажуть також, що після дегустації вин в декількох винних погребах, всі жінки здаються красунями. Звідси і пішла назва місцевості - Долина Красунь.

Що з усього цього є правдивою версією - визначити, на жаль, неможливо, оскільки до нашого часу не збереглося жодного історичного або архівного документа, який міг би розкрити етимологію назви «Долина Красунь» і назвати дату появи в цій місцевості першого винного льоху.

Долина Красунь в місті ЕгерНайвідомішим вином Долини Красунь є червоне вино «Егри Бікавер» («Бичача Кров»), з яким також пов'язано кілька цікавих легенд.Згідно з однією легендою, під час захисту міста від навали турецьких військ Іштван Добо наказав напоїти своїх воїнів червоним вином, щоб додати їм хоробрості. Незалежно від того, що чисельність турецької армії значно перевищувала угорські війська, останні змогли здобути перемогу в битві. Побачивши червоні бороди угорських солдатів, турки вирішили, що вони напилися бичачої крові, яка надає сили й хоробрості.

Інша легенда розповідає про те, як житель Егера навчив свою дочку, як їй вчинити, щоб не потрапити в гарем султана, який на той час правив в місті. Вона переконала султана випити червоне вино «Бичача кров», сказавши йому, що це насправді не вино, яке йому заборонено пити, а кров бика, яка додасть сили й хоробрості султану і зробить його непереможним. Після чого султан випив вина і сп'янів, а дівчині, таким чином, вдалося уникнути гарему.Долина Красунь в місті Егер

На території Долини Красунь постійно ведеться активне життя - чути мотиви циганських пісень, в кафе і винних погребах подаються прекрасні блюда національної кухні і виноградні напої місцевого виробництва. Вина Долини Красунь виготовлені з винограду, вирощеного в околицях.

Туристи найчастіше заходять у винні погреби, розташовані в центрі Долини Красунь. Навколо невеликого парку вони розставлені у формі підкови. Крім червоного вина «Бичача кров», серед туристів вельми популярними є наступні вина: дуже ніжне і приємне на смак сухе вино «Дівчина з Егера», білий мускат «Оттонель», червоне десертне вино «Мелора», червоний «Цвайнгер». Особливу увагу до себе привертає Крижане вино, яке виготовляється з підмороженого винограду. Долина Красунь в місті ЕгерЦе вино володіє своєрідним ніжним смаком і легким, не нудотним фруктовим присмаком.

Якість вина, що наливають, в льохах Долини Красунь, можна визначити по встановлених на бочках спеціальних табличках. Якщо на табличці намальована одна виноградна лоза, то це напій низької якості, якщо намальовано три виноградні лози - напій в бочці виключно вищої якості.

Для правильного зберігання виробів у винних погребах Долини Красунь створені спеціальні сприятливі умови - певна вологість повітря і температура +10-15 ?С. У Долині Красунь господар кожного винного льоху пригостить своїх відвідувачів кількома стаканчиками різних сортів вин, а також запропонує покуштувати на вибір страви національної угорської кухні. Тут же можна придбати за дешевими цінами кілька пляшок смачного і якісного вина, який потім буде нагадувати про прекрасну поїздку в дивовижну Долину Красунь.

Угорщина > Термальні курорти Угорщини :: Цікава інформація про Угорщину :: Озеро Балатон :: Курортне місто-Хевіз :: Термальний курорт Надьєрде :: Угорське місто Егер :: Термальний курорт в місті Мішкольц :: Бальнеологічний курорт Хайдусобосло :: Купальня Рудаш в Будапешті :: Курортне місто Залакарош :: КУПАЛЬНІ СВЯТОГО ЛУКАЧА :: Термальний курорт Бюкфюрдо :: Купальні Сечені в Будапешті :: Курортне місто Шарвар :: Віза в Угорщину :: Будапешт-столиця Угорщини :: Музей Аквінкум. Будапешт :: Музей витончених мистецтв. Будапешт :: Рибальський бастіон в Будапешті :: Базиліка Святого Іштвана :: Винний погреб сім’ї Лич в Будапешті :: Будайська фортеця в Будапешті :: Центральна синагога в Будапешті :: Угорський Парламент в Будапешті :: Площа Героїв, Пам’ятник Тисячоліття :: Бронзове взуття в Будапешті :: Острів Маргіт в Будапешті :: Символ Будапешта-Ланцюговий міст Сечені :: Міст Свободи :: Чудо Будапешта-Парк Варошлігет :: Підземне царство Будапешта :: Закрут Дунаю :: Веспрем-місто королев :: Аббатство Паннонхалма :: Місто Дебрецен. Купальня Надьєрде :: Міленіум парк в Шиофоці :: Палац Фештетичів, місто Кестхей :: Естергомська базиліка в місті Естергом :: Замок Естерхазі в місті Фертед :: Долина Красунь в місті Егер :: Місто Печ :: Королівський палац в Гьоделе :: Марципан-солодкий подарунок з Угорщини :: Озеро Ферте-Ханшах-скарб природи :: Аггтелекський Національний парк :: Національний парк Хортобадь

цікаві міста угорщини, егер, курортне місто егер, відпочинок в егер, місто егер, тури в егер, лікування в егері, екскурсії в місто егер, термальний курорт егер, термальні джерела в егері, курортне містечко егер, визначні місця в егері, що побачити в місті егер, тури і відпочинок в егері, бібліотечна обсерваторія шкупела, долина красунь, долина красунь в егері, винні погреба в егері, екскурсія в винні погреба в егері. 

witch.hand