(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2015
ДИТЯЧИЙ ТВОРЧИЙ ТАБІР ПІД КИЄВОМ "JAMMIK"

 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
04.07 - 10.07.2015

ВАРТІСТЬ4590 грн до 31.05

ПРОГРАМА: постановка театрального шоу, навчання у професійних тренерів, спортивні ігри, веселі квести.

ПРОЖИВАННЯ: Київська обл, Конча-Заспа

ХАРЧУВАННЯ: 5 - разове
Зміна: 7 днів
Віковий ценз: діти 8-12 років

Табір Jammik розташовується в в мальвничому місці передмістя Києва, в Конча-Заспі. Поруч сосновий ліс та річка.
Кількість дітей на зміні - 110.

Програма табору
Команда професійних вожатих та професійних тренерів допоможе Вашій дитині розкрити свої таланти, знайти сильні сторони, розвинути свої здібності, навчитися дружити та знайти нових друзів.
Діти зможуть навчитися бути організованим, відповідальним і уважним по відношенню один до одного. Адже кожна дитина це маленький, але сильний Супер-герой.
Перед дітьми поставлене важливе завдання - за 14 днів підготувати та провести  грандіозне театральне шоуА допоможуть їм в цьому  дружна  творча команда музикантів, акторів, режисерів, танцюристів та відеооператорів.
В залежності від умінь та навичок, дитина обирає команду та навчається у своєму напрямку.

Дитячий творчий табір під Києвом jammik пропонує:

 • Виступ на сцені і участь у шоу
 • Цікаві майстер-класи
 • Комп'ютерна грамотність, навчання програмуванню
 • Спортивні ігри
 • Веселі Квести
 • Кращі і найвеселіші вожаті

Розміщення
Діти проживають в двоперховому корпусі в 4-10 місному номері разом з вожатими (1 вожатий на трьох дітей). Кожна кімната обладнана всім необхідним, меблями для особистих речей, зручними ліжками, постільною білизною.
Душові, туалети та умивальники знаходяться на кожному  поверсі. Гаряча вода подається за розкладом.

Персонал табору
Майже вся наша команда - це люди, які самі пройшовши табір, передають свої вміння, дарують турботу, діляться досвідом з дітьми, що прийшли після них.
Наші співробітники пройшли стажування  в таборох за кордоном. В нас працюють хлопці та дівчата без шкідливих звичок та мають активну життєву позицію.
Цілодобово діти знаходяться під наглядом вожатих, медичного персоналу, за безпекою табору слідкуть працівники охоронної компанії.

Харчування
Харчування в таборі сбалансоване, 5-разове. Їжу готують працівники однієї з кейтерингових компаній Києва

ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ

ДАТИ ЦІНА ЩО ВХОДИТЬ
 до 31 травня 4590 грн
 • Проживання
 • Харчування
 • проходження  тесту на виявленння індивидуальних навичок по Теорії Множинного Інтелекту,
 • заняття та репетиції на обладнанні від  ведучих світових виробників: Apple, Canon, Panasonic,Shure, Mackie
 • майстер-класси по дизайну, музиці, відеовиробництву, театральному мистецтву та танцям з професіоналами шоу-бізнесу України та США
 • Медичне страхування
після 1 червня

 

В день заїзду кожен з батьків може ознайомитись з табором, персоналом, територією, та програмою.
В останній день заїзду діти покажуть театральне шоу, яке готують на протязі зміни.

   

ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ В ТАБІР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий табір, літній табір 2015, дитячи літній табір під києвом, табір шоу-бізнесу дитячий табір 2015, дитячий відпочинок 2015, відпочинок для дитини в таборі, табір 2015, дитячі табори в україні, дитячий табір в україні 2015, купити путівку в табір, відправити дитину в табір, в який табір відправити дитину, найкращий дитячий табір, в який дитячий табір відправити дитину, дитячий відпочинок україна, табір танці, музика, Літній відпочинок в Україні, творчі дитячі табори, творчий табір під києвом, табір шоу-бізнесу конча-заспа, дитячий оздоровчий табір під Києвом, путівки в табори під Києвом, дитячий оздоровчий табір київська область, Дитячий творчий табір під Києвом jammik, дитячий табір jammik під києвом програмування, дитячий табір під києвом jammik спортивні ігри, дитячий табір під києвом jammik квести, дитячий табір під києвом jammik вожаті

witch.hand