(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2017
 Дитячий оздоровчий табір «Карпатська Казка»

Літні канікули в Карпатах для школярів в таборі «Карпатська Казка» • ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
  12.07 - 25.07.17
  27.07 - 09.08.17
  11.08 - 24.08.17

 • ВАРТІСТЬ:  від 7000 UAH

 • ТРАНСФЕР: Київ-табір-Київ - 700 UAH 

 • ПРОЖИВАННЯ: Закарпатська область, смт. Воловець

 • ХАРЧУВАННЯ: 4-х разове

 • ПЕРІОД: 14 днів/13 ночей

 • ВІКОВА КАТЕГОРІЯ: для дітей 6-16 років

ФІШКИ / ПЕРЕВАГИ
Дуже красива та екологічно чиста локація серед гір селища Воловець
♦2 екскурсії на вибір: ферма по виробництву сиру та бринзи; оленяча ферма; страусина ферма; центр лозоплетіння; водоспад Шипіт
♦ Басейн
♦ Творчі студії, похід, зйомка пригодницького фільму
♦ Вечірні тематичні розваги: "Рицарські турніри", "Парад зірок", "Супермен", "Флешмоб", "Лабіринт успіху", "Пошук скарбу гуцула Івана" .....
♦ Професійне футбольне поле

ЗМІНА ДАТИ ЗАЇЗДІВ ЦІНА
КІЛЬКІСТЬ ДНІВ У ТАБОРІ
1 12.07 - 25.07.2017 7200 UAH 14 днів
2 27.07 - 09.08.2017 7200 UAH 14 днів
3 11.08 - 24.08.2017 7000 UAH 14 днів

  ПРОГРАМА МОЛОДІЖНОГО ТАБОРУ
     
«Карпатська Казка» - це прекрасна можливість бути здоровим, активним і життєрадісним; бути товариським і незалежним; приймати самостійні рішення і робити вибір; створювати творчі шедеври своїми руками; навчитися орієнтуванню на місцевості, азам виживання в природних умовах і підкорити гірську вершину.
 
 
     
ПРОГРАМА ТАБОРУ:    
 • Творчі студії, де кожен зможе створити своїми руками ексклюзивну іграшку, виготовити ароматний шматочок мила, зробити оригінальний подарунок батькам або друзям з солоного тіста, навчитися веселим танцям у хореографа, взяти участь в різних конкурсах і змаганнях.
 • Плавання в басейні.
 • Похід з наметами та піснями біля багаття.
 • Пізнавально-розважальні заходи: «Лицарський турнір», квест «Секрет Супермена», «Вгадай мелодію», «Флешмоб», «Парад Зірок», «Лабіринт удачі», «фотокрос», «Пошук скарбу гуцула Іванка», зйомки пригодницького фільму.
 

 
     
 
 • Екскурсії: 
  1) на завод з виробництва бринзи та сиру з дегустацією продукції заводу, відвідування оленячої ферми, відвідування страусиної ферми і народного центру лозоплетіння.
  2) чудовий водоспад Шипіт, куди всі спочатку їдуть на автобусі, а не доїжджаючи 1 км пересідають на вози, запряжені кіньми і отримують нечуване
  задоволення від їзди в кінній упряжці.
 • вечірні програми: настільні ігри, караоке, тематичні дискотеки та кінофільми. 
     
Табір «Карпатська Казка» пропонує дітям цікавий і різноманітний і пізнавальний відпочинок. Це не просто відпочинок, а спеціально продумана і дбайливо підготовлена програма розвитку особистості: розвиток якостей сучасного лідера, навичок ефективного спілкування, умінь працювати в команді, дотримання законів успішності, розвиток творчого потенціалу. З дітьми постійно працюють творчі і талановиті педагоги. День в таборі розписаний і спланований похвилинно і насичений цікавою і розвиваючою діяльністю в тандемі з рухомими розважальними заходами. З ранку і до вечора діти зайняті корисними, захоплюючими, творчими справами. Тут не буде часу нудьгувати. 
     
     
  РОЗТАШУВАННЯ
     

Воловець, Закарпатська область, на відстані 10 км. від гірськолижного курорту Пилипець. Саме тут Ваших дітей чекає чисте гірське повітря і колорит Карпатського духу, що створює відмінні умови для повноцінного відпочинку Ваших дітей.

     
 
     
РОЗМІЩЕННЯ:
У таборі новий, гарний корпус, в якому діти живуть по 4 дитини в кімнаті. (Кімнати з усіма зручностями: шафа, телевізор, новий сучасний санвузол). Постійно є гаряча вода. Вожаті та вихователі живуть в тому ж корпусі, що і діти і цілодобово перебувають разом з ними. На території табору постійно є лікар, який в будь-який момент може надати кваліфіковану допомогу.
     
 

   
ХАРЧУВАННЯ:
Збалансоване 4-разове ресторанне харчування з елементами європейської, української та карпатської кухні - це невід'ємна частина відпочинку і оздоровлення дітей в таборі. Всі діти харчуються в справжнісінькому Закарпатському ресторані табору , де привітні кухарі та офіціанти радують всіх своїми кулінарними шедеврами.
     
 

 

ВКЛЮЧЕНО У ВАРТІСТЬ: ДОДАТКОВІ ВИТРАТИ:
 • Проживання.
 • Харчування (4-х разове).
 • Програма табору.
 • Розвиваючі та розважальні елементи програми.
 • 2 екскурсії на вибір.
 • Трансфер з/д + автобус: Київ - табір - Київ - 700 грн/дитина.
 • Особисті витрати і сувеніри орієнтовно до 300 грн.
 • Додаткові екскурсії.

Забронювати поїздку в дитячий табір на літні канікули 2017
Ви можете за КОНТАКТАМИ

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Табір Вместе :: Осінні канікули. Табір Едельвейс.

дитячий табір Карпатська казка, літні дитячі канікули 2017, літній дитячий табір 2017 в Закарпатті, дитячий відпочиноквлітку на закарпатті дитячі табори літом, табір Карпатська казка, куди відправити дитину на літні канікули, де провести літні канікули, путівки в дитячі табори, Дитячі путівки в табір, літні канікули 2017, табір з професійним футбольним полем

witch.hand