(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК - ЛІТО 2017
Дитячий табір під Києвом "Зміна"
ТУРИСТИЧНИЙ ЗАГІН (намети)

Детский лагерь под Киевом - Смена

Дитячий табір під Києвом. Літні канікули для школярів.
Розважальна програма для дітей та підлітків. Туристичний загін.

 • ДАТИ ЗАЇЗДІВ 2017:
  24.06 – 07.07.2017
  18.07 – 31.07.2017
  10.08 – 23.08.2017

 • ВАРТІСТЬ:  3900 UAH

 • ПРОЖИВАННЯ: В 40 км від станції метро Академмістечко, Київська обл., Бородянський р-н., с. Клавдієво

 • Харчування: 5-ти разове в їдальні табору + кілька обідів на вогнищі!

 • Заїзд: 14 днів/ 13 ночей

 • Вікова категорія: для дітей 6-16 років

  Тури по Україні, тур Кам’янець, куди поїхати на травневі свята

ФІШКИ / ПЕРЕВАГИ
  ♦  Спеціальний туристичний гурток
, уроки виживання в лісі, туристичне орієнтування, посиденьки біля вогнища, вчимося готувати в походних умовах
  ♦  Басейн, скалодром, туристична стежка
  ♦ 
Естафети, конкурси, командні ігри, футбольне поле, волейбольний і баскетбольний майданчики, настільний теніс
  ♦  Туалети та душові в основному корпусі (гігієна перш за усе)
  ♦ 
Тематичні вечори, свята та дискотеки
  ♦ 
Проживання в чистому хвойному лісі поблизу Києва

ЗМІНА Кількість днів зміни ДАТИ ЗАЇЗДУ ЦІНА
1 14 днів
24.06 - 07.07.2017 3900 UAH
2
14 днів 18.07 – 31.07.2017 3900 UAH
3
14 днів 10.08 – 23.08.2017 3900 UAH
     
 
     
    ПРОГРАМА ТУРИСТИЧНОГО ТАБОРУ
     
Увага! У таборі «Зміна» організовані туристичні загони! Як справжні туристи, діти в цих загонах живуть в наметах! Для цього тут є все необхідне: намети, каремати (туристичні килимки), спальні мішки, вечірнє чаювання біля теплого вогнища, талановиті і чуйні інструктори і вожаті, готові завжди осягати зі своїми юними туристами нове і незвідане!
     
Юний друже!
Ти навчишся розпалювати вогнище з одного сірника, ставити намет, в'язати вузли, орієнтуватися за компасом, шукати скарб в таємничому лісі, підніматися високо по скеледрому, та підкорювати мотузкові маршрути.
А так само «Академія Робінзонів» навчить тебе бути більш сміливим, більш відповідальним, більш уважним; всім хлопцям знаходити правильні рішення в різних ситуаціях, завжди проявляти свої позитивні якості, розвивати таланти, бути ближче до природи.
Намети встановлені на дерев'яних піддонах і обладнані всім необхідним, захищені від вторгнення різних повзучих і невпізнаних літаючих об'єктів. Спальні мішки оснащені необхідними за санітарними нормами бавовняними вкладками (постіллю). У наметовому містечку цілодобово знаходяться досвідчені вожаті.
 

   
Проживати в наметі безпечно, затишно і тепло. Намет встановлюється на дерев'яний піддон і тому навіть у дощову погоду вода не проникає всередину.
Безпосередньо в наметі на підлогу кладеться туристичний килимок - каремат - він зроблений із спеціального матеріалу, який не пропускає холод. На цьому килимку можна сидіти навіть на снігу взимку. Лягаючи спати, дитина ще залазить і в теплий спальний мішок. Таким чином холодно йому не буде абсолютно. Дотримуючи всі правила гігієни, кожній дитині видається ще і мішечок з постільної білизни, в який він обгортається роздягнувшись, перед тим як залізти в спальний мішок.
     
 
     
 
     
   ПРО ТАБІР «ЗМІНА»
     
РОЗТАШУВАННЯ
Табір знаходиться в 40 км від станції метро Академмістечко, Київська область, селище Клавдієве, що в Бородянському районі. В екологічно чистому сосновому лісі, в тихому й спокійному місці, зовсім недалеко від Києва. Чудове чисте повітря з запахом справжньої хвої - все це сприяє повноцінному відпочинку та оздоровленню дітей. Природа сприятливо вплине на здоров'я Вашої дитини і гарантовано залишить враження про незабутній відпочинок!
Територія табору складає 16 гектарів і знаходиться під цілодобовою охороною.
На території дитячого табору «Зміна» знаходяться: двоповерхові комфортабельні корпуси, медичний корпус, з сучасним якісним обладнанням. Досвідчені лікарі та медсестри стежать за станом здоров'я дітей.
 

   
Дитячий табір «Зміна» дотримується не тільки фізичного, а й духовного оздоровлення дітей, надаючи для цього всі можливості. У таборі проводяться веселі естафети, конкурси, командні ігри та багато іншого!
Оздоровлення Вашої дитини доповнить легка ранкова гімнастика. Для любителів різних видів спорту дитячий табір пропонує спеціально оснащене футбольне поле, волейбольний та баскетбольний майданчики. Хто з дітей віддає перевагу більш спокійним чи поодиноким видам спорту - є тир і настільний теніс. Передбачено купання дітей у критому басейні під пильним наглядом інструкторів з плавання та спорту.
Щовечора для дітей проводять розважальну програму з театральними виставами, конкурсами та дискотеками.

Оздоровчий дитячий табір «Зміна» подарує Вашій дитині незабутній відпочинок, про який можна тільки мріяти! Всі педагоги табору творчі, талановиті і дуже привітні. Для дітей щодня проводяться веселі конкурси, розважальні шоу, концерти, свята і різні ігри.
     
Кожен може спробувати перетворитися на пірата на «Острові Скарбів», можливо стане купцем - на «Веселої Ярмарку» , спробувати встановити рекорд в «Гінесс Шоу», або проявити свої здібності в «КВК», а чарівність та кмітливість у «Місс та Містер ЗМІНА». Відмінний настрій і маса задоволення - гарантовані, а найактивнішим - дістануться гідні призи. В оздоровчому дитячому таборі «Зміна» пропонується захоплююча гра - «Біржа праці». За допомогою педагогів та вожатих діти отримують в нагороду «смайлики» -грошову одиницю, яка діє лише на території табору. З допомогою цих «смайликів» діти можуть замовити пісню на дискотеці, навіть придбати конструктори, мякі іграшки на аукціонах та ярмарках табору.  

 


   
Унікальна новинка сезону - Скалодром та Туристична стежка - великий мотузковий маршрут, де кваліфіковані інструктори допоможуть вашій дитині відчути себе сміливим, сильним тілом і духом, і відчути впевненим у собі. Успішно подолавши різні перешкоди на землі і в повітрі, дитина отримає безцінний досвід.

Так само діти зможуть взяти участь у захоплюючому проекті - ЗІРНИЦЯ, всіх очікують змагання з метання гранат, так само кожен зможе навчитися надавати першу допомогу на курсах медсестер, для самих кмітливих змагання розвідгруп і нападу диверсантів. Як же в похідних умовах обійтися без кухарів і кострових, конкурси в цих тонких справах для всіх бажаючих! Крім відмінного настрою, найактивнішим дістануться гідні призи.
 

 

Спортивна та культурно-розважальна програма дитячого табору "Зміна"

• дискотеки
• футбольні матчі
• естафети
• чемпіонат з «Юніболу»
• теле-шоу "Хто зверху"
• ранкова гімнастика
• баскетбольні матчі
• волейбольні матчі
• конкурс кращого плавця
• зйомки відеофільму
• День Індіанця «Полювання»
• плавання в басейні
• Олімпійські ігри
• кінопоказ
• концертні шоу
• шаховий турнір
    • шашковий турнір
• караоке
• «Веселий Ярмарок»
• «Острів Скарбів»
• фотокрос
• Таланти «Зміни»
• День іменинника
• «Танці з зірками»
• «Стріли Робін Гуда»
• Міс «Зміна»
• «Біржа Праці»
• стрільба у тирі
• настільний теніс
• «Гінесс Шоу»
• Флеш-моб
     
РОЗМІЩЕННЯ
При розміщенні дітей обов'язково враховується їх вік, спільні інтереси і побажання самих дітей. Вожаті проживають поруч з дітьми і завжди зможуть допомогти, приділити увагу дитині. В палатці розміщується по 3 дитини.
Зручності (туалет і душ) знаходяться у найближчому корпусі. Гаряча вода подається по графіку.

ХАРЧУВАННЯ
Дитячий табір пропонує п'ятиразове харчування, збалансоване, під постійними перевірками санітарних служб. Також будемо готувати кілька обідів на вогнищі.
Повноцінне харчування є найважливішим компонентом оздоровлення дітей у таборі «Зміна». У щоденний раціон дітей внесено соки, свіжі фрукти. Для підняття настрою будуть подаватися різноманітні солодощі.
 
     
  Включено у вартість: Додаткові витрати:
  Проживання в палатках по 3 дитини, користування санвузолами, душовими в основному
  корпусі
  5-ти разове харчування
  Спортивна програма, творчі конкурси, розважальні шоу, концерти, дискотеки
  Туристичний гурток з необхідним інвентарем
  Купання в критому басейні, тренування на скалодромі
Особисті витрати

ЗАМОВИТИ ДИТЯЧИЙ ТАБІР НА ЛІТНІ КАНІКУЛИ 2017 можна
КОНТАКТИ (або онлайн заявка)

Туры по Украине, тур Каменец, куда поехать на майские праздники

Місце розташування дитячого табору «Зміна»

Зимовий Дитячий відпочинок|зимові канікули|Дитячий табір під Києвом

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

ДОТ Зміна, ДОТ Зміна ціни 2017, ДОТ Зміна Клавдієво, Дитячий табір під Києвом, Дитячий відпочинок, Путівки в дитячий табір 2017, Ціни на путівки в дитячий табір 2017, Ціна на путівки в ДОТ Зміна, Дитячий відпочинок під Києвом у таборі Зміна, Сайт табору зміна Клавдієво, Контактні телефони табору зміна Клавдієво, Ціни на дитячий табір зміна 2017, фотографіі дитячого табору зміна, заїзди в дитячий табір Самена літо 2017, літні канікули під Києвом у дитячому оздоровчому лагерея зміна під Києвом, зимові канікули в ДОТ зміна, ДОТ зміна під Києвом, відпочинок дітям, діти, відгуки табір Зміна Клавдієво, тури школярам, школярі, діти, табори, відпочинок дітям, басейн в таборі змін, змінних для дітей, тури в ДОТ Зміна, відпочинок у таборах під Києвом, хто був у таборі Зміна, проживання в таборі Зміна, оздоровлення в дитячому оздоровчому таборі Зміна, детсіке табору дитячі санаторії під Києвом, Як правильно вибирати табір для дитини 6 або 7 років, Що потрібно знати отпарвляя дитини в Табір, Програми дитячого табору, Купити путівку в ДОТ Зміна, Недорогі путівки в дитячий табір під Києвом

witch.hand