(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Дитячий табір Козацька фортеця

Якщо Вам набридли звичайні стандартні програми відпочинку в дитячих таборах?
Бажаєте стати частиною захоплюючих козацьких пригод, відкрити таємниці звичаїв справжніх козаків, відчайдушних
українських героїв, спробувати себе в цій ролі та отримати величезну кількість найприємніших вражень на все життя?

Дитячий табір "Козацька фортеця" чекає на Вас!

Як влаштувати своїй дитині незабутній відпочинок?
Відправити в літній табір,а може в санаторій, чи в село до бабусі? Чи може до... козаків?

Дитячий табір «Козацька фортеця» піклується про відпочинок дітей, змістовне дозвілля та оздоровлення, тому, багато років поспіль літній табір розташовується у різних куточках України. Табір "Козацька фортеця" мандрувпо Карпатам, Волинню, розташовувався на узбережжі Чорного моря, Придніпров’я, в місцях "Української Швейцарії" поблизу Холодного Яру. Виховною та навчальною програмою дітей займаються досвідчені педагоги, вчителі Козацької Лицарської Школи.

Що Ваша дитина зможе побачити і чому зможе навчитися?

 • Мужньо вистояти випробування та загартуватися;
 • Освоїти техніку справжнього козацького бойового мистецтва – Гопак;
 • Їздити верхи на конях, управляти старовинним козацьким човном, освоїти стрільбу з лука та пневматичної зброї;
 • Технікам встановлення ятирів та ловлі риби народними засобами;
 • Орієнтуватися в гущі лісу,в українському степі, знаходити шлях за допомогою компаса та природних орієнтирів;
 • Ознайомитися зі справжньою козацькою кухнею та навіть навчитися самостійно готувати страви;
 • Навчитися виконувати справжні козацькі пісні;
 • Дізнатися про історичних героїв України, про їх життя, побут та військові хитрощі козаків.

Що входить у програму роботи з дітьми?

Верхова їзда
Для справжнього козака кінь- це не лише вірний товариш, а ще й символ волі. Верхова їзда корисна абсолютно усім, адже має неперевершений терапевтичний результат, допомагає покращити м’язовий тонус, координацію рухів, покращує поставу. Діти мають можливість навчитися керувати конем, сідлати і правильно доглядати за твариною, а найздібніші, під наглядом професійних кінних інструкторів, зможуть освоїти основи козацького гарцювання, і звісно ж взяти участь у змаганнях з верхової їзди. Літній табір може стати для Вашої дитини справжньою першою школою верхової їзди, та перетворити відпочинок на захоплюючу пригоду.

Стрільба з лука та пневматичної гвинтівки
Вміння влучно стріляти було надзвичайно важливим для справжнього козака. Точність та зосередженість були головними якостями вправного стрільця. В традиціях козаків було використання легких луків, пістолів, мушкетів, рушниць, гармат. Табір "Козацька фортеця" має значний арсенал луків. Крім того, під наглядом кваліфікованих інструкторів, діти матимуть змогу навчитися стріляти з пневматичних гвинтівок, метати козацькі зірки.

Керування човном-довбанкою
Як суша, так і вода – це рідні стихії для козака. Легкі козацькі човни брали на штурм ворожі галери, а справжнім козаком вважали лише того, хто побував хоч в одному морському поході. Ну і звичайно ж, кожен козак умів плавати. Літній табір запропонує кожній дитині можливість навчитися керувати невеличким дерев’яним човном - довбанкою, та покататися на великому човні, вміло в’язати морські вузли, та навіть влаштовувати підводні засідки.

Заняття з бойового мистецтва «Гопак»
Табір практикує безліч козацьких занять, у тому числі й козацьке бойове мистецтво. Професійні кваліфіковані тренери навчать дітей основам мистецтва бою "Гопак", та прийомів самозахисту.
Крім цього, дитячий відпочинок в «Козацькій фортеці» включає вивчення історичної зброї, основ фехтування. Діти можуть спробувати орудувати легкою навчальною зброєю, що дає гарантії безпеки підчас занять.
З часів казацької слави до нас дійшло чимало дитячих ігор, що допомагають стати сильними, спритними та уважними. Козацькі ігри та забави стали невід’ємною складовою відпочинку в таборі.

Походи та екскурсії
Надзвичайно екологічна та мальовнича природа серед якої знаходяться усі літні табори "Козацької фортеці" подарує можливість прогулянок на свіжому повітрі серед лісу або поля. Вихованці табору вивчають орієнтування на місцевості, в лісі,степу. Козаки, живучи на лоні природи, досконало знали її мову і вміли користуватися дарами природи, що їх оточує. Часто, повертаючись додому вихованці табору готують фіто чаї для усієї родини, адже наш дитячий табір дає їм знання із основ травознавства. Під час занять у лісі чи полі дітей навчають правильно збирати лікарські рослини та пояснюють як їх застосувати у разі потреби та у повсякденному житті.

Вивчення героїчних сторінок українськоїісторіїта спів
Обовязкові занняття, котрі влаштовує для дітей літній табір. Життя та побут козаків, легенди та перекази, військові хитрощі та надзвичайні стратегії ведення бою, битви та перемоги – про все це гості табору зможуть дізнатися підчас щоденних лекцій на свіжому повітрі.
Лише потрапивши в дитячий козацький табір, щодня вихованці вивчають нові козацькі, стрілецькі, повстанські, справжні чумацькі українські пісні, та матимуть можливість почути у професійному виконанні козацькі думи.

Народні свята й творчі зустрічі
На час роботи літнього табору припадає чимало народних свят. Їх допомагають влаштувати професійні творчі колективи. Діти мають змогу долучитися до прадавніх звичаїв та обрядів українського народу. Крім того, часто влаштовуються зустрічі з відомими людьми – на запрошення табору «Козацька фортеця» приїздять відомі українські письменники, музиканти, митці, перетворюючи дитячий відпочинок на щоденне свято.

Особливість дитячого табору «Козацька фортеця» для дівчат-козачок.
Дівчата вивчають як суто козацькі заняття – бойове мистецтво, верхову їзду, стрільбу, так і безліч жіночих.

Рукоділля
Дівчаткам дають змогу освоїти різні техніки вишивання, навчитись робити прикраси з бісеру та різноманітних природних матеріалів, виготовляти ляльок-мотанок. Крім того,табір, місце де можна спробувати себе в ролі етно-дизайнерів, створювати дивовижні сукні та влаштувати показ мод.

Перукарське мистецтво
Заплітання коси – урочистий обряд. В наші часи, як і в давнину, кожна дівчинка повинна вміти доглядати за своїм волоссям та робити різноманітні зачіски, використовуючи як прикраси квіти та стрічки. Усього цього та багато інших дівочих хитрощів можна буде навчитися відвідавши цей дитячий табір.

Основи самозахисту
В програму табору входить вивчення прийомів жіночого самозахисту в екстремальних ситуаціях. Маючи відповідні уміння і навички, дівчинка стане рішучішою та впевненішою в собі. Дівчатка, що прагнуть додаткової фізичної активності, за бажанням, можуть щоденно відвідувати тренування з мистецтва бою «Гопак».

Народні танці
Українки завжди славилися як творчі жінки. Танці та співи сприяють не лише формуванню у дівчаток естетичного смаку, а й допоможе жити в гармонії зі світом та природою.

Гімнастика та йога
Щоденно дівчата виконують гімнастичні вправи, що допомагають їм стати більш гнучкими, красивими та здоровими.              

Повертаючись з дитячого табору «Козацька фортеця» Ваші діти стануть самостійнішими, здоровішими, як фізично так і духовно. Відправляючи дитину в цей табір батьки можуть бути впевнені - вона проводить свій час не тільки надзвичайно цікаво але й корисно. Дитина зможе похвалитися друзям тим, що мала унікальний літній відпочинок!

Організатори табору забезпечують:

 • транспортування в обидва боки;
 • проживання в наметах;
 • 4 разове якісне харчування;
 • медичне обслуговування в разі потреби;
 • охорону дітей в таборі та походах;
 • організацію, проведення походів, творчих екскурсій, спортивних, пізнавальних, розважальних програм;
 • допомога з пошиттям справжніх козацьких шаровар.

Та звісно ж незабутній літній відпочинок!

ВАРТІСТЬ ЗА ЗМІНУ - 3 000 грн/дит.
+ трансфер в обидві сторони: 270 грн за умови оплати за 10 днів до від"їзду і 320 грн якщо менше ніж за 10 днів 

Тривалість зміни - 11 днів. Проїзд до табору відбувається самостійно або спеціальними автобусами від м. Петрівка. 
У Вартість включено: проїзду в автобусі в дитячий табір і назад (вода + печиво) + супровід

План заїздів на 2014 рік в Черкаській області (для хлопців):
І збір– з 30 травня по 9 червня
ІІ збір – з 9 червня по 19 червня
ІІІ збір – з 19 червня по 29 червня
ІV збір – з 29 червня по 9 липня
V збір – з 9 липня по 19 липня
VІ збір – з 19 липня по 29 липня
VІІ збір – з 29 липня по 8 серпня
VІІІ збір – з 8 серпня по 18 серпня.

План заїздів на 2014 рік в Черкаській області (для дівчат):
І збір– з 30 травня по 9 червня
ІІ збір – з 9 червня по 19 червня
ІІІ збір – з 19 червня по 29 червня
ІV збір – з 29 червня по 9 липня
V збір – з 9 липня по 19 липня
VІ збір – з 19 липня по 29 липня
VІІ збір – з 29 липня по 8 серпня
VІІІ збір – з 8 серпня по 18 серпня.

Місце проведення таборування: Черкаська область, Смілянський р-н, с. Плескачівка.

Кількість днів зміни можна продовжувати. За деталями звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами:

Наші Контакти

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

witch.hand