(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2015
ДИТЯЧИЙ ТАБІР ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ШОУ-БІЗНЕС, АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ПРОГРАМУВАННЯ "JAMM".

 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
12.07-18.07.2015 - English
21.07-29.07.2015
31.07-08.08.2015
11.08-19.08.2015
- IT-програма

ВАРТІСТЬ: 5700 грн до 31.05

ПРОГРАМА: виявлення та розвиток талантів: танці, театральні навички, гра на музичних інструментах, основи фотографії та інші

ПРОЖИВАННЯ: Київська обл, Конча- Заспа

ХАРЧУВАННЯ: 5- разове
Зміна: 7 і 9  днів
Віковий ценз: підлітки 13-17 років.

Професійне обладнання
Кожному учаснику доступно професійне сценічне і репетиційне обладнання, музичні інструменти, комп'ютери Apple iMac, камери Canon, відеосвет.
Майстер-класи
У всіх хлопців є можливість повчитися у професіоналів шоу-бізнесу: пограти на сцені разом з Павлом Гудімовим або навчитися секретам захоплюючої сьемки від Дмитра Перетрутова. Дивіться повний список наших гостей.
Життєві навички
Найцінніше, що виносить кожен підліток з табору JAMM - це як поважати своїх батьків, взаємодіяти з іншими хлопцями, планувати і втілювати проекти в життя.
Табір розміщується в оточенні соснового лісу, на березі річки, в передмісті Києва.

Табір шоу-бізнесу для підлітків під Києвом
21.07-29.07.2015
31.07-08.08.2015

Програма Табору

Кожна дитина  - геній, а, отже метою табору є виявити талант кожної дитини і допомогти їй реалізуватись у своїх здібностях.
JAMM - іноваційний творчий  табір, в якому дитина зможе освоїти і розвинути свої творчі навички.
Табір JAMM пропонує пять направлень для дітей
Rock-band. Діти вчаться грати на гітарі, бас-гітарі, барабанах, піаніно, отримують уроки вокалу, а також зможуть записати пісню і виступити на сцені.
Dance-studio. Діти вчаться танцювати в різних стилях: Hip-Hop, Jazz-Funk, Break Dance, створювати музичні постановки та приймати участь в них.
Design-studio. В цьому напрямку діти навчаються основам фотографії, їх обробки, створювати фото-монтаж, вчаться працювати на професійній техніці та знімати в студії.
Video-production. Діти вчаться працювати з професійним відео-
обладнанням, знімати відеокліпи.
Theatre. Дає можливість навчитись акторській грі, мистецтву виступу перед публікою. Діти отримають незабутній досвід виступу на сцені!
У Jamm  Вашу дитину чекають зустрічі із зірками української естради! Майстер-класи від відомих груп "Друга ріка", "СКАЙ", від іменитого фотографа Дмитра Перетрутова, режисера-кліпмейкера Олега Борщевського та Віктора Скуратівського.

А також майстер-класи зі створення власної групи, бренду, розвитку і розкрутці.

12.07-18.07.2015
Перший американський табір в Україні з викладачами з США. Можете подарувати унікальну можливість Вашій дитині: кожен підліток стане жителем одного з найвидатніших міст Америки. І не простим жителем, а мером, бізнесменом, спортсменом, зіркою шоу-бізнесу. 
Всі учасники табору діляться на команди. У Вашої дитині разом з його новими друзями буде можливість скласти план розвитку міста. А також виступати за його честь, виблискуючи своїми талантами: граючи в командні, беручи участь у музичних і танцювальних конкурсах, розробляючи бізнес-проекти. У всьому цьому їм допоможуть спеціалісти з Америки-ЕкспертиАнглійська з американськими бізнесменами.

 Наші вчителі - це не просто носії англійської мови. У таборі Jammglish англійську мову дітям викладають професійні бізнесмени з Америки, представники однієї з найбільших американських корпорацій - мережі ресторанів Chick-fil-а (1 місце по продажах на ресторан, $ 5 млрд дохід у 2012 році). Команда Chick-fil-a викладатиме в таборі не тільки англійську мову. У дітей у таборі буде можливість отримати безліч майстер-класів і уроків з бізнесу, менеджменту та маркетингу від практикуючих бізнес-експертів. 12 годин практики англійської в день

Ми створили атмосферу повного занурення в сучасну культуру США. Можливість практикуватися в розмовній англійській не тільки на уроках, а й цілий день в спілкуванні та роботі над безліччю проектів, які чекають дитину в Jammglish.
Ми відкриті для дітей з будь-яким рівнем англійської. Вожаті-перекладачі допоможуть і будуть поруч, щоб підказувати і підтримувати дитину в спілкуванні з американцями і друг-іншому.
Навчання через взаємодію
Американські спортивні ігри
Ми надаємо унікальні спортивні програми та інвентар з америки для гри в американський футбол, бейсбол і гольф.

11.08-19.08.2015

IT-табір

У тебе є мрія потрапити в Силіконову долину?
Хочеш дізнатися як придумують легендарні IT-стартапи?
Ти не пам'ятаєш хто такий Дарвін, але напам'ять знаєш історію Amazon, цитуєш Джобса і наслідуєш Цукербергу?
Приїжджай в i JAMM, щоб зарядитися терабайтами інформації та отримати розуміння куди направити свою IT-енергію!
i JAMM - це місце, де народжуються ідеї, середовище проживання ботанів, а в майбутньому - IT-легенд.

Потоки:
Web-design
iOS app development
Game development
Computer animation

В програмі табору:
Тренінги - конструктори Start-up
Гості - успішні зірки IT
Командні ігри
Спорт
Вечірні шоу

Розміщення дітей.
Діти проживають кімнаті по 4-10 чоловік разом з вожатими в декількох корпусах      .              
Це дає змогу розвивати командний дух і бути під постійним наглядом дорослих.
Кожна кімната обладнана всім необхідним: зручними ліжками, тумбами для речей, постільною білизною.
Душові, туалети та умивальники знаходяться на кожному поверсі.

Безпека
За безпекою дітей слідкує охоронна компанія, а тому ніхто з сторонніх попасти на територію табору не зможе.
Цілодобово в таборі знаходиться кваліфікований медперсонал.

Харчування
Харчування в таборі сбалансоване, 5-разове, насичує підлітків  енергією для плодотворної творчої роботи.

   

ВАРТІСТЬ ПУТІВКИ В ТАБІР ПІД КИЄВОМ

ДАТА ВАРТІСТЬ ЩО ВХОДИТЬ
до 31 травня 5700 грн
  • проживання
  • харчування
  • проходження  тесту на виявленння індивидуальних навичок по Теорії Множинного Інтелекту,
  • заняття та репетиції на обладнанні від  ведучих світових виробників: Apple, Canon, Panasonic,Shure, Mackie
  • майстер-класси по дизайну, музиці, видеовиробництву, театральному мистецтву та танцям з професіоналами шоу-бізнесу України та США
  • медичне страхування
після 1 червня

5900 грн

ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ В ТАБІР можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)
 

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий табір, літній табір 2015, дитячи літній табір під києвом, табір шоу-бізнесу дитячий табір 2015, дитячий відпочинок 2015, відпочинок для дитини в таборі, табір 2015, дитячі табори в україні, дитячий табір в україні 2015, купити путівку в табір, відправити дитину в табір, в який табір відправити дитину, найкращий дитячий табір, в який дитячий табір відправити дитину, дитячий відпочинок україна, табір танці, музика, Літній відпочинок в Україні, творчі дитячі табори, творчий табір під києвом, табір шоу-бізнесу конча-заспа, ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2015, ДИТЯЧИЙ ТАБІР ДЛЯ ПІДЛІТКІВ ШОУ-БІЗНЕС, АНГЛІЙСЬКА МОВА ТА ПРОГРАМУВАННЯ "JAMM", дитячий оздоровчий табір для дітей та підлітків, табір для підлітків під києвом, творчий табір київська область

witch.hand