(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧИЙ ОЗДОРОВЧИЙ ТАБІР 2015
ДИТЯЧИЙ
ТАБІР "АТЛАС Чарівне Озеро"

(
ВОЛИНСЬКА ОБЛ., С. Дольськ)

 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
1)14.06 - 27.06.2015
2) 29.06 - 12.07.2015
3) 14.07 - 27.07.2015
4) 29.07 - 11.08.2015
5) 13.08 - 26.08.2015

ВАРТІСТЬ: від 5950 UAH

ФІШКИ:
творчі конкурси, спортивні змагання, екскурсії, туристичні походи, розважальні заходи, кулінарні майстер-класи, флористика та фітодизайн, танці.

ПРОЖИВАННЯ:
Волинська область, Турійський район, с. Дольськ.
ХАРЧУВАННЯ:
5-ти разове
ВІКОВИЙ ЦЕНЗ:
8-16 років
ЗМІНИ:
14 днів

Дитячий табір "АТЛАС Чарівне Озеро" є частиною всеукраїнського проекту дитячого відпочинку «АТЛАС України», який щороку урізноманітнює відпочинок дітей.

РОЗТАШУВАННЯ
Проект "АТЛАС України" обирає бази з чудовою інфраструктурою, щороку пропонує нові місця для відпочинку. Табір "АТЛАС Чарівне Озеро" розтавований в містечку Донськ. Це місцевість з багатою та непростою історією, легендарний партизанський край — "Ліси під Ковелем", батьківщина Лесі Українки — село Колодяжне, Шацькі озера та столиця князя Любарта — м. Луцьк із середньовічною фортецею, таємничими підземеллями та багатьма музеями. Завдяки своєму географічному положенню с. Дольськ має достатньо зручне транспортне сполучення – залізничне та автомобільне. Табір "АТЛАС Чарівне Озеро" має все необхідне для забезпечення якісного відпочинку, розваг та оздоровлення дітей. Готельний комплекс "Парасолька", де проживають діти, розташований на затишній огородженій території 1,5 га на березі озера із власним пляжем і інфраструктурою.

       

ОЗДОРОВЛЕННЯ
Природний ландшафт навкруги, активний відпочинок дасть відмінний ефект для фізичного здоров’я. В таборі "АТЛАС Чарівне Озеро" (відповідно до вимог до оздоровчих дитячих закладів) влаштований та обладнаний медичний пункт. Дитячий лікар-терапевт приймає дітей в день заїзду, аналізує надані медичні документи дитини. Обов’язковим документом для відпочинку в таборі є медична довідка за формою 079. Важливо!!! Діти обов’язково страхуються від нещасного випадку. У разі відсутності довідки за формою 079 дитині може бути відмовлено у прийнятті до табору, при цьому вартість путівки не повертається.

ПРОГРАМА ТА ПЕРЕВАГИ
Організатори проектів мережі "Кришталева Гора" приділяють надзвичайну увагу не тільки комфортним умовам для дітей та цікавій програмі, але також і створенню дружньої атмосфери.   Директор табору "АТЛАС Чарівне Озеро" - Лідія Михайлівна Грабінська, керівник дитячої кулінарної студії, власниця "Родинного ресторану Грабінські" та відома кухар, кулінар і рестораторка з м. Луцьк, яка має чималий практичний досвід в роботі з дітьми, вміє їх зацікавити і залучити до захоплюючого процесу створення кулінарних шедеврів!  Спеціаліст з флористики -  Катерина Федорчук, відомий фітодизайнер, створює з природних матеріалів та елементів декору чарівні  художні композиції і з радістю передасть свої вміння нашим таборятам. В програмі зміни табору "АТЛАС Чарівне Озеро" велика кількість різноманітних заходів – мистецькі та танцювальні майстер-класи, творчі конкурси, спортивні змагання, туристичні тренування, походи, екскурсії та дискотеки. Вся програма побудована за принципами змагальності та зростання – цікавості, фізичних навантажень та емоційного фону.

   

Програма табору  "АТЛАС Чарівне Озеро " пропонує такі заходи:

 • Автобусна екскурсія-поїздка до Національного парку "Шацькі озера";
 • Автобусна екскурсія-поїздка до м. Луцьк;
 • Прогулянки околицями табору  з туристичними тренінгами, іграми та квестами;
 • Малі Олімпійські ігри – з жартівливими та справжніми видами спортивних змагань;
 • Майстер-класи різноманітної тематики — кулінарні, флористичні та танцювальні;
 • Веселі конкурси та творчі змагання;
 • Танцювальні конкурси та вечірні дискотеки.

    

РОЗМІЩЕННЯ
 Мождивості готельного комплексу "Парасолька" дозволяють одночасне комфортне перебування 50-60 таборят. Діти проживатимуть у зручних і затишних номерах – 3 та 6-місних. Ліжка в номерах – односпальні. Площа кожного номеру – близько 20-25 кв. м., санвузли (в кожному номері) – близько 3,5 – 4 кв.м. Кожен номер обладнаний всіма необхідними меблями, телевізором та має власний санвузол, де завжди є холодна і гаряча вода. Легке прибирання в номерах робиться кожного дня персоналом готельного комплексу, а порядок підтримується самими дітьми під наглядом вихователів.

      

ХАРЧУВАННЯ
В таборі "Атлас Чарівне Озеро" 5-разове харчування: сніданок, обід, підвечірок, вечеря та вечірнє чаювання (вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми), підвечірок – фрукти та власна випічка,  перед сном – фіто чай з трав з медом або варенням. Меню – дитяче, дієтичне, правильно та ретельно збалансоване. 

Дитячий відпочинок в таборі "АТЛАС Чарівне Озеро"
на літні канікули на 2015 рік


Зміни
Дати заїздів Вартість (3-6-місні номери з санвузлом) К-сть днів
1 14.06 - 27.06.2015 5 950 грн. 14
2 29.06 - 12.07.2015 5 950 грн. 14
3 14.07 - 27.07.2015 5 950 грн. 14
4 29.07 - 11.08.2015 5 950 грн. 14
5 13.08 - 26.08.2015 5 950 грн. 14

* ТРАНСФЕР
Проїзд потягом (плацкартний) з Києва, групу супроводжує співробітник тур.компанії -  ______грн/дит.
Доставка дітей в табір
УВАГА! Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, ВСІМ ДІТЯМ з собою ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ!
Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору!

У вартість путівки включено
Сплачується додатково
 • Проживання в Готельно-санаторному комплексі «Парасолька» 14 днів:  розміщення-3-4 дитини в номері, номери з усіма зручностями; в 3-8-місних номерах зі зручностями на поверсі;
 • 5 - ри разове харчування в ресторані комплексу;
 • Робота студії, майстер-класи;
 • Спортивно-розважальна програма, волейбол, футбол;
 • Медичне обслуговування на період перебування дитини в таборі;
 • Зміна білизни два рази за 14 днів;
 • Сухі пайки під час екскурсій;
 • Работа студії, мастер-класи;
 • Спортивно-розважальна програма, волейбол, футбол;
 • Екскурсії;
 • Робота викладачів, вожатих, аніматора.
 • Особисті витрати, сувеніри;
 • Трансфер Київ - табір - Київ (ж / д проїзд + автобус в табір, в обидва боки)
 • Автобусний трансфер ж / д станція - табір - ж / д станція (близько 180-200 грн в обидві сторони).

Забронювати поїздку в дитячий табір на літні канікули 2015
Ви можете за Контактами
(онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий відпочинок Карпати, дитячий літній відпочинок, літні канікули, дитячий відпочинок, дитячий відпочинок в літньому таборі, дитячий табір влітку, літній дитячий табір, дитячий табір Карпати, дитячий табір в Карпатах, табір Карпати, дитячий табір ціна, відпочинок у таборі Атлас Барви, АТЛАС Барви літо 2015, дитячий табір 2015, дитячий літній табір, дитячі табори в Карпатах, літній табір в Карпатах, дитячий табір в Карпатах 2015, дитячий табір, літній табір 2015, дитячий відпочинок 2015 в карпатах, відпочинок в карпатах, літній табір в Карпатах АТЛАС Барви, дитячий табір в Карпатах, Карпати дитячий табір, дитячий табір ціна, АТЛАС Барви табір, кращий активний відпочинок в Карпатах, куди поїхаті на літні канікули, літні канікули для дітей та підлітків, арт-табір, творчий дитячий табір, мистецький табір для дітей та підлітків, дитячий табір Мигово

witch.hand