(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧЕ МІСТЕЧКО "КАЗКА" В МИКОЛАЄВІ

Дитяче містечко «Казка» У центрі Миколаєва, на вулиці Декабристів, розташований мальовничий куточок під назвою Дитяче містечко «Казка». Це казкове місце давно стало улюбленим місцем відпочинку для багатьох жителів Миколаєва та гостей міста. До того ж постійними відвідувачами «Казки» є не тільки маленькі гості, а й дорослі.

Кожна людина, побувавши хоча б один раз в Дитячому містечку «Казка», назавжди збереже теплі спогади про нього, про його дивно веселі і цікавісвята і чарівні будови.

Дитяче містечко «Казка» в Миколаєві - це унікальне місце для розваг і відпочинку людей різної вікової категорії, якетакож є єдиним у своєму роді культурно-ігровим комплексом на території України. Кожен відвідувач «Казки» може не тільки весело провести час на атракціонах, а й взяти активну участь в концертних програмах, спортивних змаганнях та іграх, які проводяться на майданчиках цього маленького містечка.Дитяче містечко «Казка»

Автором проекту забудови, художнього оформленняі головним архітектором цього комплексу є Вадим Павлович Попов. За його проектом місце, де раніше розташовуваласяринкова площа міста, незабаром прикрасив культурно-розважальний комплекс «Казка». Вперше ворота Дитячого містечка «Казка» були відкриті 19 травня 1982 року.

Тут, як у справжній казці, відбуваються чудеса, за бажанням, можна потрапити куди завгодно, а на клумбах цвітуть дивовижні квіточки, навколо ростуть химерні дерева: тюльпанове, павловнія, сакура, вейгела, гінкго та багато інших.

Дитяче містечко «Казка» У цьому містечку абсолютно кожна споруда має риси якогось певного казкового сюжету. Тут можна побачити також унікальні архітектурні будови, виконані з каменю, металу, дерева з використанням мозаїки, карбування, кування, різьблення, живопису і скульптури,і багатьох інших видів художнього оформлення. Крім того всі ці конструкції є ручною роботою , що надає їм статус унікальних і високохудожніх робіт. Все це викликає у гостей і жителів Миколаєва непідробне захоплення.

У цьому милому містечку Ви побачите великий павільйон з півником і амфітеатром, в якому проводяться концерти та багато інших масові заходи; середньовічний кам'яний замок і його потаємні сходи, якіманять до себе відвідувачів, щошукають пригод; дерев'яну фортецю з частоколом, де можна трішки відпочити, взявши участь в пізнавальних та ігрових програмах, а у святкові дні подивитися турнірні бої за участю середньовічних лицарів; декоративний басейн з фонтанами; справжній паровоз; два маяка; карусель з русалкою і вченим котом з відомих казок А.С. Пушкіна; ігрові автомати; веселі атракціони; ігрові зали з настільними іграми (футбол, більярд, хокей, шашки, шахи, мозаїка); колесо огляду.Для відвідувачів будь-якого віку тут є автодром. Дитяче містечко «Казка» На протилежній стороні містечка « Казка» видно «Українську Хатинку», в якій зібрані кращі декоративно-прикладні та художні роботи дітей з Миколаєва, чиї фантазія і творчість гідні захоплення!

У самому центрі цього містечка встановлено справжній корабель під назвою «Щастя» (перша назва - «Буян»), який пливе під червоними вітрилами в казкову країну. Піднявшись на палубу корабля по трапу, можна відчути себе справжнім моряком далекого плавання.

Центральними фігурами в Дитячому містечку «Казка» є «Коник -Горбоконик» і сонячний годинник. Крім платних сезонних атракціонів , тут є і безкоштовні. Серед них каскадні озера, паровоз, карусель з казковими персонажами - русалкою і котом, російська піч із зеленим лабіринтом, дитячі спортивні та ігрові майданчики та багато іншого.

Дитяче містечко «Казка» працює круглий рік, тому в будь-який час Ви можете зануритися в незабутній, прекрасний і казковий світ дитинства.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по україні, відпочинок в україні, відпочинок на морі в україні, тури на море, курорти україни, миколаїв, курорт миколаїв, що побачити в миколаєві, визначні місця миколаєва, дитяче містечко "казка" в миколаєві, відпочинок для дітей в миколаєві, дитяче містечко "казка", розваги для дітей в миколаєві, цікава інформація про дитяче містечко "казка", де відпочити з дітьми в миколаєві. 

witch.hand