(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2013
ЛІТНІЙ ДИТЯЧИЙ ТАБІР під КИЄВОМ "ЛІДЕР", ПУЩА-ВОДИЦЯ

             Літо 2013 року для дитячого оздоровчого табору «Лідер» буде незвичайним, адже на Вас чекає нова система роботи, нові програми, нові гуртки та майстер-класи.
         У цьому році Дитячий літній табір в Пущі-Водиці розпочне працювати не тільки для оздоровлення та відпочинку дітей, а ще і як навчально-тренінговий табір.

Дати заїздів:
01.06 - 21.06.2013
24.06 - 14.07.2013
17.07 - 06.08.2013
09.08 - 29.08.2013


Вартість:  від 4 998 грн

Проживання:

Київська область, Пуща-Водиця, вул. Юнкерова, 16

Заїзд: 21 день.

З цією метою під час табірної зміни працюватимуть тематичні загони за такими напрямами:

  • спортивно-туристичний;
  • акторська майстерність та організація дозвілля;
  • лідерство та розвиток підприємницького мислення;
  • журналістика, радіо, фотожурналістика;
  • психологія успіху та спілкування;
  • поглиблене вивчення англійської мови.

Кожен зможе не тільки відпочити й оздоровитися, гарно і весело провести час, а й отримати знання з обраного напряму, навчитися новому чи удосконалити свої вміння і навички.

Крім цього цікавими та яскравими будуть нові конкурсно-розважальні програми, спортивні змагання, різноманітні майстер-класи та тренінгові заняття, квести, походи, родинні конкурси та змагання, дискотеки та багато чого іншого.

А на батьків теж чекають тренінгові заняття, майстер-класи, нова інформація про те як виховати свою дитину здоровою, всебічнорозвиненою, щасливою та успішною.
Літо 2013 року обіцяє бути захоплюючим, яскравим, цікавим та змістовним!

ІНФРАСТРУКТУРА ТАБОРУ

Основний 2-во поверховий корпус, де проживають діти разом з вожатими. 25-ти метровий басейн в закритому приміщенні, танцювальна зала, спортивний майданчик. З дітьми працюють привітні педагоги і вихователі, кваліфіковані тренери завжди зможуть підказати вірне рішення.

ХАРЧУВАННЯ

5-ти разове сбалансоване харчування.

РОЗМІЩЕННЯ

Діти розміщуються в 6-ти місних номерах, зручності біля кімнати.

Тематичні загони

1_ Лідерство та розвиток підприємницького мислення

Мета:  Розвивати організаторські здібності дітей, управлінську майстерність, підприємницьке мислення, лідерські якості у практичній роботі з ровесниками.

Вікова категорія: 13-17 років.

Форми роботи: тренінгові заняття, майстер-класи, ділові ігри, ведення заходів, організація та координація роботи ради лідерів табору, практична діяльність у якості помічника вожатого молодших загонів, координатора проектів, які реалізовуватимуться у таборі під час зміни, лідера команди, наставника молодших  дітей-лідерів.

2    Психологія успіху та спілкування

Мета: навчити дітей правильно спілкуватися між собою, зі старшими, з батьками; виховати толерантність, впевненість у собі, доброзичливість тощо.

Вікова категорія: 6-17 років.

Форми роботи: Тренінгові заняття, майстер-класи, ділові ігри, ведення заходів, організація та координація роботи ради лідерів табору, практична діяльність у якості помічника вожатого молодших загонів, наставництво у роботі з молодшими лідерами.

3   Журналістика, радіожурналістика, фотографія

Мета: Розвивати вміння і навички журналіста, радіо та телевидучого, фотографа та відео оператора, режисера радіопрограм, адміністратора сайту.

Вікова категорія: 10-17 років.

Форми роботи: тренінгові заняття, майстер-класи, конкурси, змагання, «жива газета»; випуск газет, створення журналістських матеріалів, радіопрограм та їх ведення; відеороликів і їх монтаж, ведення радіо та теле програм, адміністрування електронної газети, сайту, блогу.

4    Вивчення англійської мови

Мета: поглиблене вивчення англійської мови в ігровій формі, удосконалення розмовної англійської.

Вікова категорія: 10-17 років.

Форми роботи: уроки, відеофільми, майстер-класи, екскурсії, конкурси, змагання, театралізації.

5    Акторська майстерність та організація дозвілля

Мета: Виховання у дитини впевненості у собі, почуття гармонії, краси, духовності; розвиток акторської майстерності, формування організаторських здібностей, розвиток творчості, креативності та уміле їх використання у будь-яких сферах життя.

Вікова категорія: 6-17 років

Завдання занять під час зміни полягає не в удосконаленні вокальних, хореографічних чи інших здібностей, а у формуванні творчого підходу до використання своїх талантів, а також у вмінні творчо підходити до вирішення будь-яких завдань, ситуацій, проблем, питань.

Форми роботи: тренінгові заняття, майстер-класи, інсценізації, участь у підготовці масових заходів, оформлення і озвучення, розробка сценаріїв, створення сюжету, ведення заходів.

6    Спортивно-туристичний напрям

Мета: ознайомлення з основними правилами здоров’я, організації і проведення спортивних заходів, туристичних походів, формування навичок здорового способу життя, роботи у команді, виховання толерантності, сили волі, допитливості, відповідальності, витривалості, працелюбності, оптимізму.

Вікова категорія: 6-17 років.

Форми роботи: спортивні години, секції, змагання, ігри, тренінгові заняття, майстер-класи, вечірні вогнища, туристичні походи.

 

 

ВАРТІСТЬ ПУТІВОК В ТАБІР НА 2013 РІК

№ Зміни Дати зміни К-сть днів Ціна 
путівка/грн
1 01 - 21.06.2013 21 4998,00
2 24.06 - 14.07.2013 21 4998,00
3 17.07 - 06.08.2013 21 4998,00
4 09 - 29.08.2013 21 4998,00

Кількість місць у таборі обмежена.
Тому поспішайте, замовляйте путівку уже зараз!

Контакти

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

програма табору, сайти таборів, табір для дітей, табір канікули, путівки в табір, кращий табір, табір 2013, дитячий табір, літній табір, піонерський табір, табір фото, дитячий відпочинок, дитячий відпочинок у літньому таборі, дитячий табір влітку, літній дитячий табір, дитячий табір ЛІДЕР, дитячий табір під Києвом, дитячий табір ціна, Лідер літо 2013, дитячий табір 2013, дитячий літній табір недалеко від Києва, дитячі табори у під Києвом, літній табір Київська область, дитячий табір під Києвом 2013, дитячий табір, літній табір 2013, дитячий відпочинок 2013 під Києвом, літній табір Пуща-Водиця, під Києвом дитячий табір, дитячий табір ціна, Пуща-Водиця дитячий відпочинок

witch.hand