(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Осінні дитячі канікули 2016.
Дитячий табір ФРЕШ . Пуща Водиця


 
  • ДАТИ ЗАЇЗДІВ: 29.10- 06.11.2016

  • ВАРТІСТЬ: 3900 грн

  • ПРОЖИВАННЯ: Пуща Водиця, Оболонський р-н

  • ХАРЧУВАННЯ: 5-ти разове

  • ВІКОВИЙ ЦЕНЗ: 6-16 років
       

    З АВТОРСЬКОЮ ПРОГРАМОЮ «АКАДЕМІЯ УСПІХУ»
Програма табору "АКАДЕМІЯ УСПІХУ" - програма, що допоможе дітям розкрити свої лідерські якості, ставити цілі та їх досягати, навчаться взаємодіяти в команді, розкрити свій творчий потенціал. Нові вміння, знання, квести...
Це можливість самовдосконалення за підтримки професіональної команди.


 

Програма зконцентрована на те, щоб надати дитині впевненості в собі, шляхом гармонійного поєднання програми тренінгів, ділової гри, активних ігор та творчих майстер-класів.


Тренінгова програма:

 - Тренінг "Лідер живе в кожному"
 - майстер-клас "Психологія емоцій"
 - майстер-клас "Ораторське мистецтво"
 - мастер-клас "Мотузковий курс", побудова міцної команди
Тренінгова програма пройде в інтерактивній формі, майстер класи та ділові ігри. Групи будуть сформовані за віком, і навіть наймолодшим буде дуже цікаво і корисно, адже успіх закладається з дитинства. 
ТВОРЧА ПРОГРАМА «Креатив центр»
- Майстер клас «Пісочна анімація», створення мультфільму своєї мрії
- Майстер класи - мистецтво створення гербарію, оригамі, квілінг, піньята, розмальовування чашки, плетіння браслетів.
Розважальна програма «Kinder holidays»
- Квест «Орел і Решка», «Арт Пікнік», Кулінарні майстер-класи, танцювальний марафон
- Свято Хелловін. Історія свята. Маскарад.
- Крім щоденних тематичних вечірок, Квест HORROR DAY. Вечірнє страшно веселе шоу.

- Фото
сесія. Осінній аква грим, make up
- Пікнік і вечірка біля багаття. 
"Спорт-актив"
 - Пілатесс, йога кідс
 - Майстер клас з великого тенісу
 - Футбол, волейбол, бадмінтон, фрісбі
 - Для молодшої групи - дихальна гімнастика


Інфраструктура.

На території табору знаходяться: житловий корпус, дитячий ресторан для харчування, закритий сучасний кінотеатр, спортивні майданчики, 2 футбольних поля, волейбольний майданчик, мотузковий парк, басейн, відкритий концерт-хол, вогнищева, ігротека (настільні ігри, лего системс, твістер), зона відпочинку для батьків. 
Розташування табору
Дитячий табір «ФРЕШ» розташований в курортному передмісті Києва - Пуща-Водиця. Володіючи м'яким кліматом, цей регіон з давніх часів вважається здравницею і є найкращим місцем для відпочинку та оздоровлення дітей. Чисте, свіже повітря, насичене киснем і фітонцидами хвойного лісу, краса зелених насаджень, безліч озер і джерел - все це сприяє оздоровленню і зміцненню імунної системи дитини. У власності табору 4 га лісової території.


 
Розміщення дітей
Діти розміщуються в 4-поверховому стаціонарному корпусі, реконструйованому в 2014 році. Корпус опалювальний. Встановлені склопакети. Діти проживають в 2-3-місних номерах. У номері: меблі з натурального дерева, тумбочки, шафа, раковина з гарячою і холодною водою. Діти забезпечуються повним комплектом постільної білизни, включаючи 2 рушники. Зміна білизни відбувається кожні 7 днів або в міру необхідності. Санітарні зручності (душ, туалет) знаходяться на поверсі. Ремонт санвузлів і заміна сантехніки був проведений в 2015 році  
Харчування
5-разове харчування проходить в новому дитячому ресторані, оформленому в англійському стилі.
У меню багато свіжих овочів і фруктів. Діти будуть отримувати насолоду не тільки від смачної їжі, але і від сучасного дизайну ресторану.
У таборі працюють професійні кухарі, що забезпечують якісне приготування їжі.
Медичне обслуговування.
У таборі перебуває постійний штат медичних. працівників.
Всі діти на період перебування в таборі застраховані за двома напрямками: медичне страхування і страхування від нещасного випадку.

Безпека.
Територія табору огороджена і цілодобово охороняється. На території табору знаходяться професійні охоронці, які відповідають за безпеку Ваших дітей 24 години на добу.

     
ЗМІНА РЕГІОН Кількість днів у зміні ДАТИ ЗАЇЗДІВ ЦІНА
1 Київ
Оболонський р-н
курорт Пуща-Водиця
9 днів 29.10- 06.11.16 3900 UAH

У вартість путівки включено: тренінгова програма, спортивна програма, творча програма, витратні матеріали, вело прогулянки, поїздка в аквапарк, кулінарний майстер-клас. Пікнік, тематичні вечірки, шоу програми, конкурси. Проживання в номерах по 3-4 людини, 5-ти разове харчування. Медичне страхування.

ЗАМОВИТИ ПУТІВКУ НА ОСІННІ КАНІКУЛИ можна
044 383-32-78 ;  068 943-49-42 (або ОНЛАЙН ЗАЯВКА)

осінні канікули, осінні канікули 2016, осінні канікули в школі, осінні канікули в школі 2016, осінні канікули 2016, осінні канікули тури на осінні канікули 2016, коли починаються канікули осінні, осінні канікули табір, куди поїхати на осінні канікули, осінні канікули у школярів, дитячі осінні табори в Україні, дитяч осінні табори біля Львову, дитячий табір на осінні канікули львівська обл., осінні канікули 2016 в Україні, якого числа починаються осінні канікули , шкільні осінні канікули 2016, осінні канікули 2016 Україна, дитячий табір осінні канікули, 2016 осінні канікули, дитячі осінні канікули 2016, осінні канікули відпочинок з дітьми, осінні канікули у першокласників, осінні канікули в школі дата, період осінніх канікул

witch.hand