(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ДИТЯЧИЙ ТАБІР "АРТ-КВЕСТ"
літні канікули 2015
"ВІДПОЧИНОК У СТИЛІ КВЕСТ"

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
1 зміна: 04.06 – 17.06.2015
2 зміна: 16.06 – 29.06.2015
3 зміна: 30.06 – 17.07.2015
4 зміна: 18.07 – 31.07.2015
5 зміна: 02.08 – 15.08.2015
6 зміна: 16.08 – 29.08.2015

ВАРТІСТЬ: від 6500 UAH


ФИШКА: хореографія, студія ведучих, школа діджеїв, пісочна анімація, ліплення,  плетіння браслетиків, орігамі, квілінг, клуб англійської мови, клуб журналістики, фото студія, спортивні естафети та турніри, футбол, волейбол, настільний теніс, чірлідінг, студія брейк данс, школа плавання.

ПРОЖИВАННЯ: дитячий табір розташований в центрі Закарпаття, в 15-ти кілометрах від м Мукачева та в 5-ти кілометрах від відомого санаторію «Карпати" в мальовничій передгірській місцевості селища Чинадієво.

ХАРЧУВАННЯ: 5-ти разове

ВІКОВИЙ ЦЕНЗ: від 7-16 років

ЗМІНИ: 1,2-14 днів; 3-18 днів; 4,5,6-14 днів.

Табір "АРТ-КВЕСТ" для дітей, які люблять відпочивати яскраво і активно, хто любить поєднувати у своєму відпочинку творчість, активні заходи, квести та екскурсії. Зміни проходять у форматі квесту. "АРТ-КВЕСТ" - це захоплюючі програми, творчі заходи, діти зможуть навчитися або вдосконалити майстерність в хореографії, пройти курс фото майстерності, створити річний журнал про свій відпочинок, навчитися робити репортажну зйомку і брати інтерв'ю, писати сценарії і створювати власні ролики. У таборі завжди добра дружня атмосфера і незмінні традиції щохвилинної зайнятості дітей цікавими іграми, творчими гуртками та найяскравішими заходами.

РОЗТАШУВАННЯ: дитячий табір розташований в центрі Закарпаття, в 15-ти кілометрах від м. Мукачева та в 5-ти кілометрах від відомого санаторію «Карпати" в мальовничій передгірській місцевості селища Чинадієво. Простора і затишна паркова територія, багато квітів і південних рослин. Територія дитячого табору обгороджена і закрита від сторонніх, цілодобово охороняється службою безпеки.
Усі спортивні та туристичні заняття, купання та ігри проходять під наглядом медичного персоналу та інструкторів.
Медичний персонал постійно здійснює контроль над роботою харчоблоку, санітарним станом житлових приміщень і території.

Дитячі табори в Карпатах Дитячий оздоровчий табір в Карпатах. Дитячі табори Закарпаття.        


ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ:
гірське повітря Закарпаття, підземні гарячі джерела,  мальовничі пейзажі, іони гірських річок, соляна кімната - все це створює мікроклімат, в якому дитина отримує оздоровлення і відновлює свій організм. Прогріваються органи дихання, цей клімат сприятливо впливає на серцеву систему і нервову систему дитини. В таборі є медичний пункт, оснащений всім необхідним обладнанням. Медичний персонал працює цілодобово. Всі діти, що відпочивають у таборі, застраховані. !!! Обов'язковим документом для відпочинку в таборі є медична довідка (формі 079) і довідка про епідемоточення.

ПРОГРАМА І ПЕРЕВАГИ:

У «АРТ Квесті» немає буднів та вихідних. Тут кожен день обертається святом, учасником якого стають усі без винятків. Кількість подій, шоу-програм, танцювальних батлів, музичних фестивалів, інтелектуальних поєдинків, конкурсно - ігрових і творчих проектів, рольових ігор просто не піддається обліку. А найголовніше, що переможених ніколи не буває.

Арт центр - для дітей цього літа в таборі працюють безліч студій, з них вокальна, хореографія, студія ведучих, школа діджеїв.
Креатив центр - 10 творчих стартів - різні техніки малювання, пісочна анімація, ліплення, плетіння браслетиків і фенечек, орігамі, квілінг.
Інтелект центр - ігротека, клуб спілкування, клуб англійської мови.
Медіа центр - клуб журналістики, фото студія, клуб юного блогера.
Квест центр - реаліті квести в замках і на території табору, екскурсії - квести, фото квести, арт квест, квестик «таємниці динозавриків» для маленьких учасників і нічний квест для старшого загону .
Спорт центр - спортивні естафети та турніри, футбол, волейбол, настільний теніс, чірлідінг, студія брейк данс, школа плавання (на території є басейн).

Екскурсії - замок Паланок. Оглядова екскурсія по місту Мукачево. Поїздка на термальні джерела в Косино. Замок Шенборна. Замок Сент Міклош.

РОЗМІЩЕННЯ: 2-х поверховий стаціонарний корпус європейського класу. В кімнатах діти проживають від 3-5 дітей в одному номері.  Кімнати просторі і світлі, зручний дизайн номерів. У номері нові меблі. Душ, туалет, умивальник в номері. Рушники та постільні приналежності з натуральних тканин.

 

ХАРЧУВАННЯ: 5-ти разове проходить в дитячому ресторані. Ресторан оснащений сучасним обладнанням. Дотримуються. всі санітарно-гігієнічні вимоги до приготування їжі та зберігання продуктів. Обслуговування офіціантами. У меню завжди свіжі фрукти і овочі. Свіжа домашня випічка. Харчування смачне і корисне. Питний режим підтримується протягом доби. Вода знаходиться в корпусі в куллера.

Дитячий відпочинок у таборі "АРТ КВЕСТ"
Закарпатська обл., селище. Чинадієво (літні канікули 2015)


Зміни
Дати  заїздів Вартість (3-5 ти місні з санвузлом в номері) К-ство днів / ночей
2
16.06 – 29.06.2015 6 500 грн 14/13
3
30.06 – 17.07.2015
8 300 грн
 
18/17
4
18.07 – 31.07.2015 6 500 грн 14/13
5

02.08 – 15.08.2015

6 500 грн 14/13

6

16.08 – 29.08.2015 6300 грн 14/13

 

У вартість входить:
Додатково оплачується:
- проживання;
- 5-ти разове харчування;
- медичне страхування;
- користування басейном;
- культурно - розважальна програма;
- квести;
- походи;
- святкові церемонії відкриття і закриття змін;
- театралізовані ігрові програми;
- танцювальні вечірки;
- фото студія;
- креатив центр;
- школа діджея;
- ліплення;
- малювання;
- робота спортивних клубів: плавання, волейбол, футбол;
- сухі пайки для екскурсій і походів;
- сухий пайок на зворотний шлях;
- майстер класи;
- 3 екскурсії (оглядова екскурсія по місту Мукачево, відвідування замку «Паланок», відвідування замку Шенборна).
 
- ж / д проїзд Ваше місто - Мукачево - Ваше місто;
- відвідування термальних джерел в Косино.
 

* ТРАНСФЕР

Проїзд потягом Київ - Мукачево - Київ (плацкартний), групу супроводжує співробітник тур.компанії
Доставка дітей в табір з з/д вокзалу м. Мукачево у табір і у зворотний бік.
УВАГА! Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, ВСІМ ДІТЯМ з собою ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ!
Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору!

Забронювати поїздку в дитячий табір на літні канікули 2015
Ви можете за Контактами
(онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий табір, табір "Арт-Квест", літній табір 2015, дитячи літній табір "Арт-Квест", табір закарпаття, дитячий табір 2015, дитячий відпочинок 2015, відпочинок для дитини в таборі, табір 2015, дитячі табори в україні, дитячий табір в україні 2015, дитячі табори в карпатах, купити путівку в табір, відправити дитину в табір, в який табір відправити дитину, найкращий дитячий табір, в який дитячий табір відправити дитину, літній табір в карпатах, дитячий відпочинок україна, Літній відпочинок в Україні.

witch.hand