(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Одноденна автобусна екскурсія з Києва
«Дендропарк Олександрія і Храмовий комплекс у Буках» 

 

 • ТРИВАЛІСТЬ: 1 день (08:00-20:00).
 • ДАТИ ТУРУ: квітень-жовтень.
 • МАРШРУТ: м. Київ  - м. Біла Церква - с. Буки (Сквирського р-ну) - м. Київ.
 • ХАРЧУВАННЯ: обід (включено).
 • ТРАНСПОРТ: автобус з Києва.

 • ВАРТІСТЬ: 475 грн./дорослий;
                     425 грн./дитячий.

   
 • ФІШКИ:
  - обід та вхідні квитки включено у вартість;
  - у
  Вас буде можливість на власні очі порівняти сучасний парк в с.Буки та  пам'ятник садово-паркового митецтва в м.Біла Церква.

Анонс до туру!

Давно не проводили час з сім`єю в гарному місці!?
Душа прагне прекрасних видів, природи, історії та гарних фото для профілю у фейсбуці чи контакті!?
Вихідні це не тільки прибирання, телевізор чи шашлики. Це чудовий час для пізнання чогось нового і прекрасного... Саме в парку "Олександрія" Ви знайдете натхнення, відчуєте повну гармонію з природою.

 
ДАТИ ВИЇЗДІВ у 2017
серпень
05.08.2017; 19.08.2017
вересень
03.09.2017; 24.09.2017
жовтень
15.10.2017; 29.10.2017

ПРОГРАМА:

08:00 – 08:20 Посадка в автобус.

 • Увага! Точна інформація щодо місця збору групи і часу виїзду подається за два дні до туру в рубриці ІНФОЛИСТИ.

8:20 – 10:00 Переїзд: м. Київ - м. Біла Церква, дендропарк «Олександрія».
10:00 – 13:30 Екскурсія по дендропарку «Олександрія» з екскурсоводом. Відвідуємо музей садово-паркової скульптури.
13:30 – 14:20 Обід в одному із затишних кафе м. Біла Церква. Дуже смачно готують!
14:20 – 15.20 Переїзд до Парко-Храмового комплексу у с. Буки, Сквирського р-ну.
15:20 – 18:30 Екскурсія та вільний час по Букському Храмовому Комплексу, та від’їзд до Києва.
21:00 – Орієнтовне прибуття у Київ, станція метро «Виставковий центр»


КОРОТКИЙ ОПИС ОБ`ЄКТІВ.

Дендропарк «Олександрія» є визначною пам’яткою садово-паркового мистецтва. Свою назву парк отримав на честь рідної племінниці князя Г.О.Потьомкіна, камер-фрейліни імператриці Катерини ІІ, Олександри Василівни Енгельгардт. Дендропарк подарував їй коронний гетьман Польщі, її чоловік, Ксаверій Браницький. Збудовано парк було на забаганку графині, яка була під враженням від парків європейських столиць. Розташований парк біля річки Рось, і витрачено було на нього, не багато не мало, 4 мільйони рублів! Господарка парку мала непоганий смак і витратила ці кошти на альтанки, озера, водоспади, гроти, статуї. Також захоплює подих при погляді на вікові дуби,  величні сосни та американські липи.

На території парку, окрім резиденції Браницьких, є архітектурні споруди: Царський павільйон (тут гостювали особи царської родини Романових), колонада «Луна (Ехо)», «Руїни», павільйон «Ротонда», Танцювальний павільйон, Китайський місток. Прикрашена «Олександрія» вишуканими вазами, мармуровими і бронзовими скульптурами, декоративними композиціями з штучних земляних піднесень і великих брил.

   

Химерний Китайський місток налаштовує на романтичний лад. Свою назву він отримав завдяки альтанці, встановленій на ньому. Дах альтанки схожий на дахи китайських пагод. Цей місток також служить своєрідною дамбою, що підтримує рівень води.
Загальна площа дендропарку «Олександрія» -  201,5 га. Це найбільший парк в країні. На його території росте більше 600 різних видів і форм чагарникової та деревної рослинності, а також близько 700 видів трав'янистих рослин.

 

Парко-Храмовий комплекс у с. Буки:
На місці давньоруського міста Бакожин, розкинулось мальовниче село під назвою Буки. В окрузі археологи знайшли навіть залишки давнього городища, внесені до реєстру пам’яток археології національного значення. Але відомі Буки не своїм славним минулим, а квітучим сьогоденням, яке стало можливим лише завдяки меценатству Суслова Івана Миколайовича. А розпочалася розбудова комплексу з того, що розчистили русло річки. Сьогодні важко уявити, що на місці величних каскадів та живописних берегів, ще декілька років тому було справжнє звалище, куди скидали сміття як мешканці навколишніх сіл, так і сквирські підприємства.

Після очищення, було розпочато побудову міні-ГЕС, яка на цей час дає напругу лише 40 кВт, якої вистачає на всі потреби комплексу. Можливе було б будівництво декількох таких станцій, яких вистачило б для постачання в найближчі села, але нажаль дуже складно оформити електростанції офіційно.
Також, на берегах Роставиці побудовано комплекс приватних будівель сім'ї Суслових. Потрапити до нього можна лише переїхавши через дамбу, якою переливається вода - спеціально для того, щоб гості не завозили на колесах бруд на територію. Поруч  знаходиться дитячий будинок, який сам Суслов називає «Сімейне гніздо». Також на території знаходиться міні-зоопарк, із величним «царем звірів» левом Султаном, ведмедями, оленем, страусами, фазаном.
Але все ж найяскравіше що є у Буках -  це Храмовий комплекс, із собором  Св. Великомученика Євгенія, капличками святих Олександра та Миколая, дзвінницею Святого Даниїла. При будівництві Храмового комплексу, архітектори використали як традиційні для України, так і модернистські стилі.

Входить у вартість: Сплачується додатково:
 • проїзд комфортабельним автобусом;
 • вхідні квитки в парк «Олександрія»;
  та храмовий комплекс Буки з парком;
 • комплексний обід;
 • адміністративний супровід туру;
 • екскурсії по об'єктам.
 • особисті витрати;
 • страхування.


Екскурсії по Україні > Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область
 

 

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп

witch.hand