(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ЕКСКУРСІЇ ПО КИЄВУ
СТАТТЯ: "КИЇВСЬКИЙ ДЕЛЬФІНАРІЙ "НЕМО"

Відвідуючи якесь велике місто, не можна цілі дні сидіти в готельному номері. Але і блукати вулицями міста – теж не варіант. Мета туризму – розважатися, а для того щоб правильно розважатися – потрібно знати де. Дельфінарій «Немо» в районі станції метро «Виставковий центр» пропонує киянам і гостям столиці прекрасну можливість відпочити від рутинних клопотів та одноманітних екскурсій, розслабившись разом з дельфінами.

Один з кращих в Європі дельфінаріїв дає відвідувачам нагоду пережити кілька прекрасних годин у товаристві морських істот протягом шоу, яке заслужено вважається одним із кращих для відпочинку та релаксу. Перш за все, дельфінарій – це не тільки дельфіни, хай як не парадоксально це звучить. На шоу краще приходити заздалегідь, бо ж тоді у Вас буде можливість викроїти трохи часу для того, щоб відвідати місцевий тераріум. В ньому представлена прекрасна колекція екзотичних тварин з усього світу, від гризунів до змій і від жаб до павуків. До ваших послуг дві прекрасні зали, у палюдаріумах яких ви можете спостерігати мешканців тропічних лісів і водойм практично у їх природному середовищі, розгледіти змій, що звисають з гілок дерев, риб, що плавають між коренями і крокодилів, які вичікують здобич у бамбукових заростях.

Шоу в самому дельфінарії не має жодних вікових обмежень і буде однаково цікаве як для дітей, так і для їхніх батьків. Спостерігати за іграми дельфінів шалено цікаво незалежно від віку і вподобань, оскільки воно неймовірно бадьорить і здатне розвеселити навіть людей з найгіршим настроєм. Дельфіни поводяться так, ніби спеціально хочуть сподобатись глядачам, тому їхні ігри, так само як трюки від морських котиків і морського лева нікого не залишать байдужим.

Крім звичайних, денних шоу, існує нічне – призначене для пар, які хочуть провести романтичний вечір, занурившись у атмосферу моря. Програми шоу складаються відповідно до їх призначення, тому на вечірніх шоу не можна зустріти ігри дельфінів, заради яких люди відвідують денні вистави. Їх суть у приглушеному «місячному світлі», танцях дельфінів у матових блакитних променях і тому, щоб створити у приміщенні максимально романтичну атмосферу.

Окрім того, у дельфінарії «Немо» є можливість поплавати в басейні з дельфінами. Це не тільки прекрасний новий досвід, а й, як кажуть медики, дуже розслабляюча і заспокійлива практика. Навряд чи похід у дельфінарій (надто якщо це перший у вашому житті похід) це те, у чому варто собі відмовляти. Навпаки – дельфінарій «Немо» це місце, яке потрібно відвідати майже обов’язково.

Автор Остап Українець

київський дельфінарій, дельфінарій в києві, ігри дельфінарій, дельфінотерапія, плавання з дельфінами, шоу дельфінів, шоу з дельфінами, ігра шоу з дельфінами, дайвінг, дельфінарій в одесі, дельфіни, немо, тераріум, океанаріум 

witch.hand