(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 


Сільський зелений туризм


 

Колоритне українське село розкриває обійми й запрошує Вас у гості!

Що таке сільський зелений туризм?
Сільський туризм – це спілкування з матінкою природою після буденних стресів та міського галасу.

  • полювання та риболовля,
  • збирання грибів та ягід,
  • екологічно-чисті продукти,
  • свіже повітря та парне молоко!

Чому саме сільський туризм?

Ніщо не є важливішим за здоров'я!  А де, як не у селі, ви зможете посмакувати такими екологічно-чистими, натуральними продуктами як парне молоко, зі своєю славнозвісною лікувальною дією, ягодами прямо з куща, фруктами з дерева, овочами з грядки!?.
Тільки тут ви маєте нагоду почути дзвінкі, мелодійні пісні солов'їв та жайворонків. Тільки у селі ви вдихатимете у свої легені чисте, свіже повітря й засипатимете міцним, здоровим сном, а вранці прокидатиметесь від кукурікання українських співучих півнів, а не від міського шуму!

Що Вас там чекає?

Для любителів риболовлі пропонуємо порибалити з вудкою біля ставка чи річки, поринувши у ранкову тишу, для грибників - вийти на тихе «полювання», для їстівних гурманів – відчути смак української кухні, для енергійних та непосидючих – осідлати непокірного скакуна, для романтиків є можливість побавити себе сном на копиці сіна під відкритим небом. Та звичайно похід до лісу поласувати лісовими ягодами.

Загалом сільський зелений туризм подарує Вам величезне задоволення. Жива природа українського села надихне на хороший настрій. Ви зміцните своє здоров'я та здоров'я ваших дітей.
Тому, якщо бажаєте дізнатися, що є колискою українського народу, його душею їдьмо з нами у подорож по мальовничому українському селу!.

У базі туристичної агенції АНГА Тревел - є чудовий перелік приватних садиб для приватного відпочинку.
Все заради Вашого комфорту.
Телефонуйте, і ми знайдемо Вам найкращий варіант
Контакти

info@angatravel.com.ua Пишіть!

witch.hand