(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО ОДЕСУ
"ЧУДЕСА В ОДЕСІ"

Таке величезне і відоме місто, як Одеса, не може не мати своїх міфів, легенд і чудес. У цьому місті є багато місць, забути які абсолютно неможливо. І важливо їх побачити самому, а не подивитися картинки в інтернеті або погортати глянцеві журнали. Лише побачивши ці чудеса на власні очі, можна отримати масу задоволення і вражень, розгадати їх загадки і дізнатися цікаві історичні факти. Що ж саме називають «одеськими чудесами»?

ОдесаПерше місце в списку чудес Одеси займають його жителі - корінні одесити. Доля їх розкидала по всьому світу, але, тим не менш, вони були, є і на все життя залишаться одеситами. У всьому світі добре знають одеситів! Адже одесити - це не просто люди, які народилися в Одесі. Одесити - це, можна сказати, особлива національність, яка відрізняється своєрідною темпераментністю, балакучістю, веселістю, гучністю, цікавістю і добротою своїх представників. Одесити завжди з щирою гостинністю зустрічають кожного гостя свого міста. І навряд чи хтось ще любить так своє рідне місто, як одесити!

Друге місце займаютьвсім відомі  Потьомкінські сходи Сходи, що ведуть в небо...Одеса Вони складаються з 192 сходинок, а їх загальна висота становить 142 метри. Потьомкінські сходи - це одна з найголовніших визначних пам'яток Одеси, її візитна картка для туристів. Будівництво сходів тривало 4 роки, з 1837 по 1847 рік. За цей час в Одесі з'явилося одне з головних архітектурних чудес, яке з'єднує Морський вокзал і набережну з Приморським бульваром. Потьомкінські сходи маютьтакож свою романтичну історію. Вони були подарунком князя Воронцова, одногоз перших градоначальників Одеси, його дружині Єлизаветі. На День міста сходи збирають величезну кількість людей, бажаючих побачити концерт і феєрверк на честь свята.

Третє диво Одеси - це  Одеський національний академічний театр опери та балету.  Будівля Оперного театру - це один зі справжніх і найкрасивіших Одесаархітектурних шедеврів, аналогів якому немає у всьому світі. Внутрішнє і зовнішнє оздоблення цієї будівлі вражає своєю неповторною красою і унікальним дизайном, виконаним в популярному під час будівництва театру, стилі бароко. У залі для глядачів створена унікальна акустика, яка дозволяє по всьому залу почути шепіт зі сцени. На сцені Одеського національного театру опери та балету виступали відомі артисти зі світовим ім'ям.

Ще одне, четверте, диво Одеси - це його містичний будинок (Плоский будинок,Одеса Трикутний будинок, Відьмин будинок і т.д.), який знаходиться за адресою Воронцовський провулок, 4. З першого погляду це нічим не примітна будівля, звичайний старий будинок. Але якщо подивитися на цей будинок з певного ракурсу, створюється зовсім інше враження.... Докладніше про розгадки таємниці цієї будівлі можна дізнатися в статті «Плоский будинок» , але краще - побачити на власні очі .

П'ятим дивом Одеси називають "Тещин»міст" . Це самий вузький і найдовший міст в Одесі. ОдесаНа його огорожі висять тисячі замочків з вигравуваними зізнаннями в коханні та іменами закоханих одеситів, які причепили їх на знак свого вічного кохання. Характерною особливістю мосту є те, що стоячи на мосту у вітряну погоду, можна відчути, як він хитається. Звідси і пішла одна з версій походження його назви - «міст хитається , як тещин язик». Але є й інші історії...

І ось ще одне диво великої Одеси - Чорне море,Одеса яке є героєм багатьох літературних і художніх творів. Саме Чорне море в усі часи і до сьогодні є невичерпним джерелом натхнення багатьох відомих поетів, письменників, художників, кінематографістів, музикантів, ну а для відпочиваючих в Одесі - це справжній рай!

Одеса - це справжнє місто чудес . Радимо Вам побачити всі ці чудеса на власні очі.

Автор Марина Мельниченко

Статті про Одесу та Одеську область > Тури в Одесу :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

стаття про міста україни, стаття про одесу, цікава інформація про одесу, цікаві місця одеси, екскурсії по одесі, одеса тур, відомі місця одеси, чим відома одеса, екскурсії в одесу, екскурсії до одеси, тури до одеси, одеські цікаві місця, що подивитись в одесі, тури в одесу з киева, тур до одеси автобусом, одеса оперний театр, готель в затоці, катакомби одеси, потьомкінські сходи в одесі.

witch.hand