(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ЧОМУ СЛОВАЧЧИНА?

На нашому сайті Ви вже, напевно, побачили дуже багато інформації про Словаччину - цікаві статті про курорти і визначні пам'ятки цієї країни, про саму Словаччину, її історію, про захоплюючі тури та екскурсії у Словаччині та багато іншого. Нам дуже приємно, коли наші старання, зусилля і час, витрачений на підготовку цікавої та корисної інформації для наших улюблених клієнтів, не є витраченим марно. Але все ж ми прекрасно розуміємо, що багато хто віддає перевагу стислості- сестрі таланту! І хочуть дізнатися коротенько про найголовніші визначні місця, події, символитієї чи іншої країни, які нерозривно пов'язані з нею і які обов'язково варто побачити. Тому дана стаття присвячена Словаччини.

«Чому Словаччина?» - Запитаєте Ви.

1) Спішський Град

СловаччинаСпішський Град - це чудова історико-архітектурна спадщина Словаччини, її справжня гордість і символ. В одному з мальовничих Словацьких міст - місті Спиш - можна побачити грандіозний замок-фортецю, вірніше цілий град, який був побудований в кінці XII - на початку XIII століть. Спішський град - це найбільший середньовічний замок не тільки Словаччини, а й всієї Центральної Європи.Поруч з цим оборонним середньовічним форпостом знаходиться церква Жегра, побудована в XIII столітті, і Спішська Капітула - середньовічна резиденція словацьких єпископів. Всі разом три споруди створюють чудовий архітектурний ансамбль, побачивши який можна на деякий час перенестися в далеке Середньовіччя. Спішський Град занесений до Списку Світової архітектурної спадщини ЮНЕСКО.

2) Цариця словацьких печер

Як вже багатьом відомо, напевно, Словаччина - це країна в якій дуже багато не тільки архітектурних, а й природних пам'яток. СловаччинаОдними їх основних природних чудес Словаччини є печери, яких тут дуже багато як за кількістю, так і за різновидів. Найпопулярнішою серед словацьких печер є Добшинська крижана печера, яку дуже часто називають царицею всіх словацьких печер. Добшинська печера - це унікальне природне явище, яке також занесено до Списку Світової спадщини ЮНЕСКО. Розташована вона на території Національного заповідника Словацький Рай. Практично цілий рік стіни Добшинської печери покриті льодом. І зовні це льодовикове диво створює казкову атмосферу, як у палаці Снігової Королеви з відомої в усьому світі казки Г.К. Андерсена. Відвідати Добшинську печеру можна в період з середини травня і до початку жовтня.

 

3) Вина СловаччиниСловаччина

Виноробство в цій країні почалося дуже-дуже давно і має багатовікову історію і традиції. Словацькі вина вельми популярні в усьому світі. До речі сказати, недавно Словаччині вдалося відстояти право разом з Угорщиною називати свої вина Токай. Тому знайте, що знамениті вишукані Токайські вина можна знайти не тільки в Угорщині, але й в її сусідній країні - Словаччини.

 

 

4) Найвідоміший у всьому світі словакСловаччина

Ну, про це знає, напевно, кожна людина! Легендарний Енді Уорхол - це Людина з великої букви, словак, який народився у Словаччині, один з найвпливовіших митців ХХ століття і, звичайно ж, батько поп-арт руху!

 

 

 

5) Музика та СловаччинаСловаччина

У музичній сфері Словаччина відома в чому завдяки такій оперній знаменитості світового рівня, як Петер Дворскі. Навіть сам легендарний Лучіано Паваротті іменував Петера Дворскі своїм наступником!

 

 

6) Спорт і Словаччина

СловаччинаСпортивна сторона популярності Словаччини нерозривно пов'язана з відомим у всьому світі гравцем збірної Словаки та клубу Національної хокейної ліги «Лос-Анджелес Кінгз» - Зигмундом Палфі. Він по праву вважається національною гордістю Словаччини, який за час своєї спортивної кар'єри став чемпіоном світу і в складі своєї збірної отримав срібний приз у світовій хокейній першості. Зиґмундові Палфі неодноразово присвоювали звання одного з найкращих гравців Національної хокейної ліги Словаччини. Три рази Зигмунд Палфі брав участь в іграх під назвою «All Stars».

 

7) Сувеніри та подарунки зі Словаччини

СловаччинаВідвідуючи нові країни, ми завжди шукаємо для себе, рідних і близьких подарунки і сувеніри, які символізують цю країну і надовго залишають в пам'яті спогади про минулу поїздку. Що ж привезти зі Словаччини? О, тут можна багато чого розповісти! Одними з найпопулярніших сувенірів зі Словаччини є supolka - лялька суполка, сумки з вовни місцевого виробництва, дзвіночки, національний одяг. Дуже багато сувенірів та подарунків зі Словаччини тісно пов'язані з сільськими ремеслами, оскільки Словаччина є країною, в якій до нашого часу дуже добре розвинені сільські традиції. Дуже часто туристи в якості сувенірів і подарунків зі Словаччини купують музичні інструменти, дерев'яні статуетки, керамічні вироби.

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тур в Словаччину, тури в Словаччину, визначні місця словаччини, цікава інформація про Словаччину, екскурсії в словаччину, відпочинок в словаччині, сувеніри зі словаччини

witch.hand