(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО УКРАЇНУ
"БУКОВЕЛЬ, ДРАГОБРАТ, СЛАВСЬКЕ... ЩО Ж ВИБРАТИ?"

Сфера гірськолижного туризму в Карпатах за останнє десятиліття набрала стрімких темпів у своєму розвитку. З кожним роком збільшується кількість туристів. Розвивається як літній, так і зимовий туризм. Але все-таки зимовий відпочинок залишається більш популярним. Адже в порівнянні з закордонними курортами, ціни на гірськолижних курортах в Карпатах набагато нижче, а за якістю послуг, що тут надаються, практично не поступаються.Карпати

З наближенням зимового сезону кожен любитель гірськолижного відпочинку починає замислюватися над тим, куди саме поїхати, який курорт вибрати. Адже Карпати - це справжня скарбниця гірськолижних курортних баз і комплексів. Критерії вибору у кожної людини різні. Порадити щось одне буде неправильно, тому в цій статті ми спробуємо надати для Вас коротку, але об'єктивну оцінку найвідоміших в Україні гірськолижних курортів, грунтуючись на такі основні критерії, як вартість, інфраструктура, проживання, харчування, якість підйомників і схилів, погода.

Отже, список кращих гірськолижних курортів України очолюють Буковель, Драгобрат і Славське. Про них і піде далі мова.

БуковельБуковель - це візитна картка Карпат. Серед всіх гірськолижних курортів Буковель є найбільшим курортом з найбільш розвиненою та якісною інфраструктурою. В арсенал цього курорту входить 15 високоякісних сучасних підйомників (1 бугельний і 14 крісельних), більше 50 км сучасних трас різного рівня складності, якість яких на порядок вище, ніж у конкурентів Буковеля. Два центральних підйомника добре освітлюються, що дає можливість покататися на лижах, санях або сноуборді навіть увечері. Сніговий сезон у Буковелі триває з грудня по квітень. Наявність спеціальних гармат на території курортного комплексу дозволяє продовжити гірськолижний сезон. В інфраструктуру Буковеля входить також величезний вибір комфортабельних готелів, котеджів, ресторанів, кафе та багатьох інших закладів, що забезпечує незабутній зимовий відпочинок. Якість обслуговування на Буковелі на високому рівні. І, відповідно, за високу якість наданих послуг необхідно платити відповідну ціну.

ДрагобратДрагобрат. Головною особливістю цього курорту є більш довгий період гірськолижного відпочинку, який триває з листопада по травень завдяки висоті і відповідній погоді. Драгобрат має 1 крісельний і 8 бугельних підйомників. У порівнянні з іншими курортами в Драгобраті набагато більше снігу. За цінами на проживання, харчування, катання на лижах, санях і сноубордах Драгобрат значно дешевше Буковеля. Але є і свої мінуси, хоча вони і не настільки значні. Траси на Драгобраті крутіші і вимагають значно більшої підготовленості в гірськолижному спорті. Вони також менш підготовлені, ніж у Буковелі. Харчування дуже гарне, але кількість колиб та ресторанів для цього курорту недостатньо, і іноді доводиться чекати в черзі. Але з кожним роком ці мінуси поступово усуваються, змінюється якість сервісу і ціни на відпочинок.

СлавськеСлавське. Серед усіх гідних уваги карпатських гірськолижних курортів Славське є найдоступнішим за вартістю місцем зимового відпочинку. Але через економічність, цей курорт завжди багатолюдний. На вихідних в Славське приїжджає дуже багато відпочиваючих із сусідніх областей або ж любителі турів вихідного дня. На території Славського розташовуються 11 сучасних підйомників і більше 20 трас, основна частина яких призначена для новачків. У порівнянні з Буковелем і Драгобратом, ціни на проживання та харчування у Славському значно нижче.

Який критерій у виборі гірськолижного курорту для Вас є більш важливим? Це справа суто суб'єктивна. Крутизна трас, якість сервісу, смачна кухня, ціни на відпочинок - кожен сам зможе вибрати. Але головне, що варто пам'ятати: «Зимовий відпочинок в Карпатах - це один з найкращих варіантів відмінно провести Ваш відпустку».

Автор Марина Мельниченко

в буковелі, буковеле, відпочинок в буковеле, буковель тур, тури в буковель, тури в карпати, карпати тури, буковель ясиня, тур в карпати, автобус з києва на буковель, буковель тур недорого, тур  драгобрат, тур в карпати  недорого, тур карпати  дешево, тур в буковель, путівки в буковель, буковель тури, тур буковель, тур на буковель, буковель на вихідні, путівки в буковель ціна, в буковель на вихідні, гірськолижні тури в буковель, гірськолижні україна, гірськолижні тури з києва, тури на буковель, тури на драгобрат, тури в буковель з києва, поїздка в буковель, туры в буковель будние дни, тур буковель на будни, буковель автобус из киева, туры в буковель на неделю, туры буковель з ки'ва, буковель на буднs дні тури буковель ясіня, буковель ясіня відпочинок буковель тури на будні дні. 

witch.hand