(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

 ІЗ ЦИКЛУ СТАТТІ ПРО ОДЕСУ
"БУДИНОК КЛОУНІВ В ОДЕСІ"

 А ось ще один невеличкий екскурс по гумористичним сторіночкам Одеси ...

Будинок клоунів в ОдесіУ будівлі колишнього кінотеатру «Дружба» 8 березня 2003 року відбулося відкриття ще одного одеського унікального культурного центру - «Будинок клоунів». Це театр всім відомої комік-трупи «Маски», яку називають брендом сучасної Одеси.

Історія комік-трупи «Маски» почалася в 1984 році. Під керівництвом талановитого і беззмінного художнього лідера Георгія Делієва «Маски» здійснили свій стрімкий зліт на естрадний Олімп не тільки державного рівня, але й міжнародного. «Маски» називають найоригінальнішим колективом в клоунаді, пантомімі та ексцентрики у всій Східній Європі, який став лауреатом та дипломантом багатьох престижних фестивалів та конкурсів. Завдяки багатьом телевізійним проектам їх популярність набирала величезних розмірів.

На честь відкриття свого театру комік-трупа «Маски» організувала для мешканців та гостей Одеси ще один подарунок - прем'єру поетичної комедії відомого артиста, драматурга, публіциста, поета і сценариста, незрівнянного Бориса Барського під назвою «Отелло». Постановкою комедії керував, звичайно ж, незрівнянний Георгій Делієв.Будинок клоунів в Одесі

З тих пір в «Будинку клоунів» з'явилася одна захоплююча традиція - щороку радувати своїх глядачів новими цікавими постановками, такими як «Орфей і Еврідіка», «Нічна симфонія», «Вечір поезії Бориса Барського» і відомі акторські «Капусники».

Після того як будинок колишнього кінотеатру стало «Домом клоунів» комік-трупи «Маски», воно набуло істотно новий вид - наповнилося світлою і доброю енергетикою, глядацький зал був відреставрований і став нагадувати середньовічне місто з безліччю колон, статуй, балконів.

Будинок клоунів в ОдесіВеличезну увагу театр «Маски-шоу» приділяє і маленьким глядачам, для яких у «Будинку клоунів» дуже часто проводять цікаві вистави. При вході в театр маленьких відвідувачів зустрічають веселі клоуни, завдяки яким діти з перших секунд проникають в священну атмосферу свята. Клоуни демонструють дітям різні фокуси, застигають у неймовірних фігурах, дарують подарунки, грають з ними, проводять різні конкурси і розігрують призи.

Кожна людина, що відвідала «Будинок клоунів» отримала масу приємних вражень, позитиву і гарного настрою. Одесити кажуть, що коли потрапляєш в «Будинок клоунів» всі печалі і негаразди моментально забуваються.

Автор Марина Мельниченко

Тури в Одесу > Одеса - це любов :: Екскурсії по Одесі :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Статті про Одесу та Одеську область > Тури в Одесу :: Місто Одеса :: Свято сміху в Одесі :: Чудеса в Одесі :: Потьомкінські сходи в Одесі :: Тещин міст в Одесі :: Місто Білгород Дністровський :: Винний центр Шабо :: Плоский дім в Одесі :: Історичний Район Одеси Молдованка :: Готель у Одесі Пасаж :: Аквапарк Посейдон в селищі Чорноморське :: Арабський культурний центр в Одесі :: Пам’ятники в Одесі :: Хаджибейська фортеця :: Одеський морський порт :: Приморський бульвар :: Одеський театр опери та балету :: Одеські катакомби :: Аркадія :: Екскурсії по Одесі :: Вулиця Дерибасівська :: Будинок клоунів в Одесі :: Пам’ятник Дюку :: Ринок «Привоз» :: Садиба Петрівське :: Одеський дельфінарій Немо :: Воронцовський маяк

тури по україні, тури в одесу, відпочинок в одесі, ескурсії в одесі, визначні місця одеси, цікаві місця в одесі, одесса- столиця гумору, будинок клоунів в одесі, комік-трупа "маски", цікава стаття про одеський будинок клоунів, що можна побачити в одесі, гуморина в одесі, тури та екскурсії  до одеси, вихідні в одесі, поїздка в одесу з києва.

witch.hand