(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ТУРИ ПО УКРАЇНІ
СТАТТЯ: БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ

 

стаття про Білгород-Дністровський та Аккерманська фортеця

БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКИЙ - посідає четверте місце за кількістю населення серед міст Одеської області, після самої Одеси, Ізмаїлу та Іллічівська.

Подолавши лише 85 км від Одеси автострадою, Ви потрапите в одну з перших давньогрецьких колоній у Північному Причорномор'ї - міста Тіра (IV ст. до н.е.)

Хочеться незабутнього і цікавого відпочинку? Є бажання доторкнутися до історії і величності давнини зігрітої сонцем і огорненої морем? Тоді - Білгород Дністровський Ваш вибір!

Білгород Дністровський вважається одним з найстаріших міст України. Втім, він входить в десятку найдавніших міст світу, поряд з Римом і Афінами. Його перлина - Аккерманська (з турецького - Біла) фортеця. Ця фортеця найбільша, і найкраще збережена на Україні, так само, вона є унікальною пам'яткою оборонної архітектури 13-15 століть. Двокілометрові стіни фортеці, рови - усе це являє собою гідний зцікаве про Білгород-Дністровський та Одеську областьразок неприступної твердині.

Фортеця дивує своєю величчю - це відчутно ще з підходів до її стін, вражаюче збережених з середніх віків. Зайшовши у ворота фортеці можна побачити цивільний двір, на якому розмістилися катапульти, гармати, інші штурмові знаряддя, трон, стрільбища для арбалетників, виставка знарядь тортур, мінарет, костюмерна для тематичних фотосесій і багато іншого. Фортецю можна оглядати нескінченно довго, вона досить масштабна: її загальна площа - близько дев'яти гектарів, включає в себе цитадель, гарнізонний двір, цивільний двір, портовий двір, вежі, кожна з яких має свою історію і легенду.

Щороку тут проводяться музичні та історичні фестивалі, залучаючи ще більше відпочиваючих для захоплюючого дозвілля. Найвідоміший музичний фестиваль який щорічно проходить в місті - «Фортеця». Цей фестиваль покликаний відкрити серед молоді музичні таланти, проходить безпосередньо в фортеці. тури в Білгород-Дністровський та Одеську областьТак само лицарські турніри, історична реконструкція різних періодів історії відбувається на фестивалях «Сталева ліга», «Аккерманський виклик».

Білгород-Дністровський знаходиться неподалік від улюбленої всіма Одеси, на Дністровському лимані. Тут більше 290 сонячних днів у році, що не може не радувати спраглих сонця і відпочинку туристів.

У цьому місті побували такі відомі люди як Пушкін, Міцкевич, Леся Українка, Овідій, княгиня Ольга, князі Ігор і Олег. Тут знімалося безліч історичних фільмів: «Капітан Немо», мушкетерський «20 років потому», «Приречена стати зіркою», «Адмірал Ушаков», «Кораблі штурмують бастіони», «Отелло», «Поема двох сердець», «Лицарський замок», «Дорогою ціною».

поїхати в Білгород-Дністровський та Одеську областьКожен, хто відвідав це місто, залишав теплі відгуки, і прагнув повернутися сюди знову і знову. Цьому сприяє особлива атмосфера міста та гостинність, дружелюбність його мешканців.

Крім фортеці варто подивитися:
Грецька (Іоана-Предтеческую) церква 13-17 ст. У 1347 році в Білгород-Дністровському була організована православна єпархія, що призвело до пожвавлення церковного життя і розпочатку сакрального будівництва. У 15 столітті ця церква була резиденцією візантійського екзаха молдавського князівства.

Олександрівські казарми офіцерського корпусу, які являють військовий об'єкт, залишений українською армією у 1997 році. Побудовані в 1828-1838 роках за наказом Олександра Першого, російського імператора. Білі стіни казарм виглядають вражаюче, та й сама площа комплексу - 2,6 гектара.

Вірменську церкву Успіння Пресвятої Богородиці 14-15 ст., яка є культовою
спорудою для вірменської діаспори з 14століття. На цю церкву варто подивитися, тому як її архітектура і зовнішнє оздоблення досить своєрідне і не звичне для сучасників.
Так само: розкопки стародавнього міста Тіра, Болгарську церкву, Грецьку церкву, Свято-Вознесенський собор, Свято-Миколаївська церква, скіфська могила, підземна церква Івана Сучавського, Сарматський склеп, синагога і багато іншого.

Це місто загалом незабутнє, його історія, створює його характер і привабливу харизму. Доторкніться до історії, її подиху, пульсу в одному з найдавніших міст світу – Білгород-Дністровському, і ви не пошкодуєте про цю незабутню подорож.

Автор Хоростовська Наталія (Aranrut)

поїхати в Білгород-Дністровський та Одесу

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

одеса ??білгород дністровськ, тури в білгород-дністровський, тур в білгород-дністровський, поїхати в одесу та білгород-дністровський, тури одеська область, цікаві місця одеської області, фортеця в білгород дністровську, екскурсії по білгород дністровський, фестивалі білгород дністровського, красиві місця одеської області

witch.hand