(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

Автобусний тур Закарпаття-Львів:
"Від погара до філіжанки"
(Косино-Берегово-Поляна-Мукачево-Ужгород-Львів)

 • ДНІВ ТУРУ:
  5 днів/4 ночі/3 екскурсійні дні
   
 • ДАТИ ТУРІВ: 05-09.03.2016
   
 • ВАРТІСТЬ ТУРУ: від 2450 грн

   
 • ПРОЖИВАННЯ: курорт Поляна
   
 • ХАРЧУВАННЯ:
  3 сніданки, 3 вечері
   
 • МАРШРУТ ТУРУ:
  Київ - Косино - Берегово - с. Поляна -
  с. Лумшори - Ужгород - Мукачево -  Львів - Київ
 • ФІШКИ ТУРУ:
  - Найвідоміші замки Закарпаття;
  - Проживання на бальнеологічному курорті;
  - Купання в термальних джерелах та лумшорських чанах;
  - Екскурсія вечірнім Львовом.

ВАРТІСТЬ ТУРУ
(система раннього бронювання)

ДАТА БРОНЮВАННЯ ВАРТІСТЬ ТУРУ
АКЦІЯ!
 
1990 2450 грн/особа
2205 грн/ дитина 6-12 років
700 грн/доплата за одномісне розміщення

ПРОГРАМА ТУРУ
1 День
22:00
Вас чекатиме комфортабельний автобус. Виїзд з Києва.
Контакти керівника, а також марка і держ.номер автобуса будуть вказані в інфолисті, який буде доступний за два дні до виїзду в рубриці Інфолисти

2 День
09:00 Орієнтовне прибуття на Закарпаття.
Сніданок
Купання в термальному комплексі «Косино. Термальні води».
Вода курорту багата залізом, марганцем, калієм, кремнієм, натрієм, фтором, цинком та іншими мікроелементами, які в комплексі благотворно впливають на організм людини. Склад води унікальний не тільки для України, в Європі подібне джерело є лише в одному місці - у всесвітньо відомому санаторії «Хайдусобосло» (Угорщина).
На Вас чекають: три термальних басейни (+ 41º С), один прісний з "Аква-баром" (+25°С) та один дитячий басейн (+32°); "Ванна Кнайпа" для ніг, що стимулює кровообіг за рахунок чергування гарячої та холодної води; "Королівські сауни" - поєднання 7 різноманітних саун (евкаліптова, соляна, трав'яна, римська баня, хамам, угорська сауна, "крижана печера"). А також: найбільший термальний фонтан-джакузі "Золотий кран здоров'я "Косино" з додатковими 4-ма басейнами у вигляді пляшки вина, кухля пива, чашки кави та посудини з паленкою.
Переїзд до м. Берегово.
Оглядова екскурсія по центру міста - центру угорської культури Західної України, який є єдиним містом України, в якому всі написи продубльовані на угорській мові, більшість людей на вулицях розмовляють угорською. Берегівщина - край виноробства і термальних джерел. Щорічно у Берегівському районі проводитися до 10-ти тематичних фестивалів, серед яких найпопулярніші винні та гастрономічні
Вільний час в місті.
Пропонуємо долучитись до дегустації вина в "Старому Підвалі" (факльтативно 50 грн особа)

Переїзд до с. Поляна. Поселення в готелі. Відпочинок
Вечеря в готелі.
У вільний час є можливість скористататись послугами СПА-центру:

 • Басейн
 • Масажний кабінет;
 • Сольова кімната;
 • інфрачервона сауна;
 • Фінська сауна;
 • Кедрова фіто бочка;
 • Підводний душ-масаж;
 • Мінеральна ванна;
 • Хвойні ванни;
 • Перлинні ванни;
 • Душ Шарко;
 • Повний пакет косметичних процедур.
 

Курорт Поляна - один з  найвідоміших курортів України завдяки мінеральним лужно-вуглекислим водам. «Поляна Квасова», «Поляна Купель» і «Лужанська» відомі в Україні та за її межами.
Їх справедливо вважають цілющими і унікальними, вони використовуються при лікуванні багатьох захворювань і є основними лікувальними факторами курорту Поляна. А ще навколишня природа своїм різноманіттям і багатством підсилює дію питних мінеральних вод.

3 День
09:00 Снідаданок в готелі.
Екскурсійнау програма дня:
 
Переїзд у с. Лумшори. СПА-процедури та купання в Лумшорських чанах (факультативно)
«Лумшори- зелений рай Закарпаття». Унікальні природно-кліматичні умови, аромат хвойних дерев, дзижчання гірських потічків, багатюща рослинність. Розташовані Лумшори біля підніжжя полонини Руна, свою славу здобули завдяки  каскаду водоспадів на річці Туриця, а також, чанам та мінеральнимі джерела з високим вмістом сірководню.  Купання в чанах з сірководнем та контрастне омивання в гірському струмку - допоможе оздоровити не тільки душу але й тіло.

Переїзд до м. Ужгород.
 Екскурсія по замку Унгвар - «замок на річці». Зовні має вигляд могутньої оборонного споруди у формі неправильного чотирикутника (трапеції), у кожному куті якого розміщені бастіони староіталійського типу. До XVIII століття замок був оточений п'ятиярусним садом, засадженим рідкісними квітами, кущами і деревами. Сад прикрашали статуї і фонтани. Краєзнавчий музей - унікальна колекція бронзових виробів (XIII-XII ст. До н.е.); холодна і вогнепальна зброя XIV-XIX ст. Закарпатський музей архітектури та побуту - музей під відкритим небом.
Оглядова екскурсія по центру місту: найдовша липова алея у Європі, будівля філармонії, театральна площа, Ужгородський Хрестовоздвиженський кафедральний греко-католицький собор, Михайлівська церква, університетська бібліотека, статуя Свободи тощо
Вільний час на обід.
Повернення до місця проживання. Вечеря. Вільний час.

4 День
08:00 Сніданок в готелі. Виселення з номерів
Екскурсійна програма дня:
Переїзд до м. Мукачево.
Екскурсія по замку Паланок - середньовічна фортеця, побудована для охорони і контролю торгових і воєнних шляхів. За сказанням гора (188 м н. р. м.), на якій стоїть замок, насипана руками народу, який терпів на важкій роботі тяжкі муки. Фортеця виглядає як каскад терас з різноманітними спорудами: стінами, баштами, будинками - і складається з трьох частин. Кожна частина замку була автономною і могла оборонятися самостійно. Навколо Замкової гори ще у XVI ст. був викопаний водяний рів, укріплений дубовим частоколом - паланком . Від нього і походить сучасна назва замку.
Оглядова пішохідна екскурсія  "Мукачеве - місто над Латорицею": Готична каплиця Св. Мартіна XIV ст .- пам'ятник класичної готики середньовіччя; Міська Ратуша - візитна картка м. Мукачево; пам'ятник Кирилу і Мефодію; огляд унікального пам'ятнику Сажотрусу, доторкнувшись до ґудзика якого, Вас буде супроводжувати вдача; Кафедральний собор Успіння Пресвятої Богородиці.
Вільний час на обід
Переїзд до Львова. Вечеря в ресторані міста.
Пішохідна екскурсія святковим вечірнім містом.
Вільний час у місті. Можливість відвідати найвідоміші ресторації міста; "Криївка", "Мазох - cafe", "Гасова Лямпа".
23.00 Відїзд до Києва.

5 День
06.00 Орінтовне прибуття до столиці.

У Вартість входить Додатково сплачується
 • Проїзд комфортабельним автобусом
 • Проживання 2 ночі в готелі
 • Харчування: 3 сніданки,3 вечері
 • Екскурсії по програмі
 • Екскурсійний супровід
 • Адміністративний супровід
 • Страхування на період туру
 • Власні витрати
 • Додаткове харчування
 • Купання в термальних джерелах
 • Дегустація вина в Берегово
 • Вхідні квитки в замки
 • Послуги СПА-центру

Вартість додаткових послуг, не включених у вартість туру:
 - Купання в чанах - 400 грн/чан (до 6 осіб)
- Дегустація вина в Старому підвалі з екскурсією (м Берегово) - 50 грн/25 грн виноградний сік
- Замок Паланок (м.Мукачево) - 20 грн дорослий, 10 грн/дитячий
- Замок Унгвар (м.Ужгород) - 25 грн/дорослий, 15грн /дитячий
- Термальні джерела «Косино» - 300 грн/3години , діти до 150 см - 150 грн/3години, діти до 120 см безкоштовно. Оренда шафки -25 грн (можна один на двох).

Готель
Поляна
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Готель
Поляна
від 300.00 грн/місце
Харчування: Сніданки
Санаторій
Поляна
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданок, Обід, Вечеря
Приватний сектор
Поляна
від 200.00 грн/місце
Харчування: Не включено у вартість
Готель
Поляна
від 250.00 грн/місце
Харчування: Сніданки

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

Екскурсії по Україні > Екскурсія в Переяслав-Хмельницький :: Місцями царського полювання :: Еко-екскурсії по Києву :: Сплав на байдарках Повне занурення :: Міжрічинський національний парк :: Стежками митців :: Екскурсія в Козелець та Батурин :: Дендропарк Софіївка :: Дендропарк Олександрія + Храмовий комплекс в с. Буки :: Екскурсія до Трипілля і Каньйон Буки :: Екскурсія Парковими стежками Чернігівщи :: Екскурсія Козелець - Чернігів :: Козелець-Чернігів-Седнів :: Екскурсія Таємниці Дунаю :: Українське село та Радомишль :: Великі Сорочинці :: Автобусна одноденна екскурсія до Вінниці :: Екскурсія в Межигір’я :: Одноденний тур в Канів :: Статті про Україну :: Археологічний заповідник Китаїв :: Унікальна Чернігівщина :: Храмовий комплекс Буки :: Статті про Київ і область :: Дендропарки України :: Урочище Феофанія :: Українське село :: Козелець-Крути-Батурин :: Статті про Київ і область

тур по Україні на закарпаття, автобусний тур з києва на закарпаття і левів, тур в закарпаття з проживанням в галявині, Туо левів і закарпаття, автобусний тур в закарпаття на вихідні, тур в закарпаття на 8 березня, тур на в березня під левів, закарпаття на 8 березня, тур в закарпаття з відвідування Косино, термальні джерела в Україні, де відпочити в закарпаття, тур на закарпаття з києва, куди поїхати на 8 березня, тур на 8 березня 2016 через києва, закарпаття-левів на 8 березня

witch.hand