(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АВТОБУСНИЙ ТУР В ЧОРНОГОРІЮ:
"ЛІТНІЙ ХІТ - ЧОРНОГОРІЯ" 10 ночей!!!
 

Транспорт: автобус.

Маршрут: Одесса – Белгород-Днестровский – Измаил – Бухарест (1 ночь) – Будва (4 ночи) – Белград – Сибиу (1 ночь) – Брашов – Пояна Брашов (1 ночь) – Измаил – Белгород-Днестровский – Одесса

Даты выездов 2014:
18.05; 01.06
15.06; 29.06;
13.07; 27.07;
10.08; 24.08;
 07.09; 21.09;

взрослые дети до 12 лет (доп. место)
взрослые дети до 12 лет (доп. место)
взрослые дети до 12 лет (доп. место).

ВАРТІСТЬ
18.05 и 01.06 - Дорослі 318 € Діти 288 €
15.06; 29.06;13.07; 27.07; 10.08; 24.08 - Дорослі 418 € Діти 338 
07.09; 21.09; Дорослі 318 € 288 € 

Можливо відвідати : дегустацію балканських вин в Белграді , Вечеря з вампірами і Палац Парламенту в Бухаресті , замки Дракули і Пелеш в Трансільванії , Скадарське озеро , Цетіньє , Ловчен , Негуши , Острог і Боко - Которської бухти в Чорногорії ...

! У вартості туру екскурсії по Бухаресту Белграду і Брашову !

День 1 .
~ 09:00 - виїзд з Одеси. 11:00 Подсадка в Білгород- Дністровському , 14:00 - в Ізмаїлі.
Перетин кордону. Переїзд в Бухарест , поселення в готель. Вільний час . Ночівля в готелі .

День 2 .
Сніданок . Виселення з готелю. Пішохідна екскурсія по столиці Румунії - Бухаресту . Місто парадоксів і контрастів , Бухарест поєднує в собі традиції Заходу і Сходу , що надає йому особливого , неповторного колориту. Оглядова екскурсія по місту : площа Конституції , площа Революції , монумент Відродження і будівля уряду. Напроти цього місця розташований і палац першого румунського короля Карла Першого, у якому розташований Музей мистецтв .
Вільний час . Для всіх бажаючих відвідини Палацу Парламенту ( 18/16евро ) . Гігантське творіння колишнього румунського диктатора Миколи Чаушеску внесено до Книги рекордів Гіннеса як найбільша адміністративна будівля у світі після Пентагону. Безумовно , воно заслуговує на особливу увагу , вражаючи своєю масштабністю і незвичністю. Обсяги будівництва були настільки величезними , що виробництво килимів відбувалося прямо на місці. Чого варті , наприклад , гардини , які важать більше 3 тонн , або 5 - ти тонна люстра.
Для всіх бажаючих - вечірня програма « Вечеря з вампірами » ( 36/18евро ) . У нас буде можливість скуштувати страви національної кухні , послухати румунську музику , подивитися і прийняти участь в шоу з самим « Графом Дракулою ».
Орієнтовно в 19:00 виїзд з Бухареста , нічний переїзд до Чорногорії.


День 3 .
Нас зустрічає Будванськая Рів'єра ... Ласкаве сонце , теплий пісок , синє море , таємничий шум хвиль - це і є опис Будванской Рів'єри , центру чорногорського пляжного туризму.
Курорт Будва - один з найпопулярніших в Чорногорії. Затишний Старе місто , оперезаний фортечною стіною , славиться своїми маленькими площами , численними кафе , ресторанами і магазинами. У Новому місті знаходиться більшість готелів , ресторанів , дискотек і тягнеться легендарний Слов'янський пляж . Тут можуть чудово провести час і ті , хто жадає тиші і самоти , і ті , хто хоче активного повноцінного відпочинку з масою всіляких розваг . Вільний час . Відпочинок на Середземноморському узбережжі. Поселення в готель з 14:00.
Всіх бажаючих запрошуємо на вечір з національним колоритом ( 60 / 38 €). Нас чекає поїздка в одну з чорногорських сіл на Будванской Рив'єрі , розташовану на схилі гори. З неї відкриває чарівний вид на узбережжі. Сьогодні нас чекає відвідування національного ресторану , вечір буде проходити в супроводі фольклорної та музичної програм. В якості головної національної страви буде запропонований баранчик , запечена в печі під кришкою , а також місцеві закуски , сир , оливки , салат зі свіжих овочів , домашнє вино і національна виноградна горілка. Повернення в готель. Ночівля в готелі .


День 4 .
Сніданок . Відпочинок на морі. Сьогодні нас чекає екскурсія на катері по самому велике озеру Балканського півострова - Скадарського ( 36 / 31 €). Озеро має статус національного парку , через який проходить кордон між Чорногорією та Албанією , воно відоме своєю чарівною красою , багатою флорою і фауною (єдине місце в Європі , де ще можна зустріти рожевих пеліканів ) . Крім самого озера і більше 40 островів, що входять до складу Національного парку , до озера примикає безліч рибальських поселень. Саме в таких невеликих селищах на березі Скадарського озера можна відчути справжній дух Чорногорії , познайомитися з традиціями чорногорського народу і пізнати справжнє чорногорське гостинність. Вільний час . Відпочинок на озері. Повернення в готель. Ночівля в готелі .


День 5 .
Сніданок . Відпочинок на морі. Сьогодні нас чекає екскурсія по одному з найкрасивіших заток в світі - Боко - Которської ( 38 / 33 €). У затоку входять чотири протоки і сім островів , а вздовж Боко - Которської бухти проходить ланцюг старовинних середньовічних міст , серед них Котор - місто з більш ніж двотисячолітньої історією. За його кріпосними стінами знаходяться справжні архітектурні шедеври , такі як годинникова башта 17 століття , собор Святого Трифона - покровителя і захисника міста , церква Св. Луки , церква Св. Анни , церква Св. Марії , палац герцога і театр Наполеона , які представляють лише невелику частина багатства Котора . Вільний час . Можна піднятися по кам'яних сходах з крутими східцями до фортеці , яка знаходиться на висоті 260 м , і звідки відкривається надзвичайно красивий вид на місто. Далі нас чекає прогулянка на катері по залівук до міст : Пераст - батьківщині мореплавців і Герцег -Нові - ботанічному саду Чорногорії. Кінцевою зупинкою нашого морського круїзу буде чудовий пляж жаницами . Примітно , що потрапити сюди можна тільки на невеликому катері. Додатково , за бажанням , можна на невеликому катері відвідати Блакитну печеру (за дод. Плату ) і відпочити на пляжі. Переправа на катері в Тіват , посадка в автобус , повернення в готель. Ночівля в готелі .


День 6 .
Сніданок . Відпочинок на морі. Цетіньє - Ловчен - Негуши ( 36 / 30 €). Сьогодні всім бажаючим пропонуємо поїздку в древню столицю Чорногорії - Цетіньє . Місто є духовним і культурним центром країни. Ми відвідаємо знаменитий Цетіньській монастир , в якому зберігаються мощі Св. Петра Цетінського і дві унікальні християнські реліквії - рука Св. Іоана Хрестителя , що хрестила Ісуса Христа , і частина хреста , на якому був розіп'ятий Христос. Після огляду міста Цетіньє дорога веде нас через надзвичайно гарні місця , які називаються " Кам'яне море Чорногорії" , до гори Ловчен . Звідси відкривається прекрасний вид на долину Цетіньє . Далі нас чекає переїзд в село Негуши , яке славиться своїми делікатесами , такими як пршут - копчений свинячий окіст , негушський сир і дуже смачна медовуха . Під час екскурсії - коротка зупинка в селі для дегустації , покупки місцевих виробів. Повернення в готель. Ночівля в готелі .


День 7 .
Сніданок . Виселення з готелю до 11:00 (речі можна залишити в камері зберігання готелю ) . Відпочинок на морі. Трохи на Землі знайдеться місць , однаково шанованих послідовниками православної , католицької та мусульманської релігій. Чудотворний монастир Острог ( 30 / 18 €) , вирубаний в скелі на висоті 900 м над рівнем моря - саме таке місце. Тут не має значення хто ти , важливо навіщо ти сюди прийшов ...
Перше враження : монастир буквально висить у повітрі. Це святилище вже більше 500 років з незгасним інтересом притягує паломників з усього світу. Тут зберігаються мощі св. Василя Острозького - чудотворця і цілителя всіх хворих. У монастирі приймають паломників всіх віросповідань. Біля монастиря знаходиться джерело святої води . Повернення в Будву . Вільний час . Орієнтовно в 19:00 - виїзд з Будви нічний переїзд до Белграда.


День 8 .
Сьогодні нас чекає знайомство з містом , який по праву вважається серцем Балканського півострова. І так , знайомтеся - Белград . Його стародавні стіни побачили готів та франків , кельтів і римлян , слов'ян і турків. Нас чекає пішохідна екскурсія по місту , в якому панує неповторна атмосфера взаємопроникнення Європи та Азії , а химерна суміш східної і західної культур створює таємниче зачарування . Тут замки , палаци і середньовічні фортеці чудово поєднуються з сучасними будівлями і торговими центрами. Вільний час .
Вино - напій богів. Ще з давньої історій відомо , що його цінували і боготворили , йому схилялися, і писали оди. Поціновувачам високого мистецтва пропонуємо зануритися в світ цього чарівного напою , відвідавши дегустацію балканських вин ( 38 / 30 €). Це особливий процес , в якому є щось магічне , таємниче і нікому незвідане. У тихій , спокійній атмосфері , під легке звучання музики занурюємося в п'янке царство смаків і ароматів. Ковток за ковтком розпізнаємо кожну пряну нотку з цього ароматного букета. Також під час дегустації нам відкриють заповітну таємницю створення цього сонячного напою. Переїзд в Сібіу. Поселення в готелі . Вільний час . Ночівля в готелі .


День 9 .
Сніданок . Виселення з готелю. Переїзд в Брашов. Румунія - країна загадкова і красива. Наш екскурсовод із задоволенням присвятить нас в найпотаємніші таємниці цього краю ... Нас чекає незабутня екскурсія «Румунським Зальцбургом» - містом Брашов. Це один з найкрасивіших середньовічних міст Румунії. Його шарм , підсилений гармонійним поєднанням готики , ренесансу та романського стилів , зачаровує і дарує прекрасні спогади про місце , в якому зупинився час. Вільний час .
У величезній долині , на схилі могутньої скелі височить неприступний і зловісний замок " Графа Дракули " ( 33 / 18 €). Тут є все - серпантини сходів , лабіринти підземних ходів , дивовижна колекція зброї і мисливських трофеїв ... Страшна казка про графа Дракулу була відзнята саме тут ... Але іноді хочеться вірити в казку , навіть коли вона дуже страшна ... І не варто побоюватися. По-перше , з нами буде досвідчений гід , а по-друге , всім відомо , що казки просто зобов'язані закінчуватися красиво! Оточують замок дуже милі сувенірні крамнички , де можна придбати подарунки. Всіх бажаючих запрошує "Кімната Страху " - моторошне та захоплююче видовище не для людей зі слабкими нервами ...
Переїзд в місто Сіная. Екскурсія по літній резиденції королівської сім'ї Румунії. Нас чекає відвідування одного із найбільш самобутніх музеїв Європи - замку « Пелеш » , шедевра архітектури і мистецтва. Тут можна побачити , як кристали Мурано ніжно виблискують у витончених люстрах , як німецькі вітражі плавно переходять в стіни з іспанської шкіри , як фарфор і слонова кістка найтоншої роботи створюють розмаїття стилів і підкреслюють багатство смаку ... Переїзд в Пояну Брашов , поселення в готелі . Вільний час . Ночівля в готелі .


День 10 .
Сніданок . Виселення з готелю. Переїзд на Україну .
Орієнтовний час прибуття ( залежить від проходження кордону) в Ізмаїл - 19:00 , в Білгород- Дністровський - 22:00 , до Одеси - 23:30 .
До нових зустрічей !


ВАЖЛИВО:
• При замовленні програми , вартість туру і наявність місць прохання уточнювати ;
• Вартість туру в таблиці з цінами указанна на одну людину ;
• Консульський збір оплачується при подачі документів і в разі відмови у візі - консульський збір не повертається ;
• За одномісне розміщення передбачена доплата : 228 € ;
СПО - спеціальна пропозиція (зміни програми , тарифів і вартості туру).
МП - травневі свята (зміни програми , тарифів і вартості туру).
• Важливо ! Без оплати замовлення документи НЕ приймаються ;
• Знижка для дітей ( дивимося таблицю з цінами ) діє за умови , що два спальних місця оплачуються за тарифом для дорослих , а дитина до 6 років розміщується на додатковому ліжку ;
• Туристи , які подорожують одні , можуть бути розміщені в тримісних номерах , де третя ліжко додаткова ліжко або диван ;
• Час прийому документів вказується в Підтвердженні Замовлення ;
• Компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг;
• Турист несе фінансову відповідальність за псування майна готелю і автобуса ;
• Місця в автобусі розподіляються автоматично , по мірі надходження заявок і вказуються в підтвердженні. Посадка в автобус можлива тільки згідно підтверджених місць;
• Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено;
• Для туристів , бажаючих подорожувати на місцях в останньому ряді автобусу (спинка сидіння не відкидається ) надається знижка 3 %. Кількість місць обмежена ( 4 - 5мест ) та їх нумерація може змінюватися в залежності від конфігурації автобуса ;
• Мінімальна кількість для виконання факультативної програми 30 чоловік;
• Місця збору та посадки туристів за маршрутом :
Одеса - головний ж / д вокзал ( пл. Привокзальна , 2 ) ;
• Компанія не несе відповідальності за роботу митних і прикордонних служб , а також за пробки на дорогах і погодні умови;
• Туристична компанія залишає за собою право змінювати програму туру без зменшення загального обсягу послуг. Автобусне обслуговування у вільний час не передбачено .

ТУРИСТИЧНА КОМПАНІЯ НЕ ВІДПОВІДАЄ ЗА РОБОТУ МИТНИХ І ПРИКОРДОННИХ СЛУЖБ А ТАКОЖ ЗА КОРКИ НА ДОРОГАХ І ПОГОДНІ УМОВИ .
 

В вартість включено:
Оплачується додатково:
  • Проїзд по запланованому маршруту;
  • Проживання в готелях сніданками), у Будві в готелі або віллі (сніданки);
  • Групова страховка;
  • Супровід;
  • Екскурсії по маршруту.
  • Проїзд у громадському транспорті;
  • Додаткові екскурсії;
  • Особисті витрати (харчування, сувеніри);
  • Консульський збір Болгарії-35 

 

 

Перелік документів необхідних для отримання РУМУНСЬКОЇ візи

(документи приймаються після повної оплати туру)

1. Закордонний паспорт.
2. Анкета Румунського Консульства (Аплікаційна Форма).
3. Дві кольорові фотографії.
4. Копія першої сторінки закордонного паспорта і всіх віз за останні три роки.
5. Копія сторінок внутрішнього паспорта.

ДЛЯ ПЕНСІОНЕРІВ:
1. копія пенсійного посвідчення;
2. довідка з пенсійного фонду про нарахування пенсії за останні шість місяців (оригінал).

ДЛЯ СТУДЕНТІВ:
1. копія студентського квитка;
2. довідка з місця навчання (точна адреса і телефон).

Якісні копії всі необхідних документів повинні бути надані на окремих аркушах А-4.

ЗАМОВИТИ АВТОБУСНІ ТУРИ В ЧОРНОГОРІЮ З УКРАЇНИ можна
044383 32 78 або 067 444 01 90 (або онлайн заявка)

тури до Чорногорії, тури чорногорія 2013, тури в Чорногорію літо 2013, тур до Чорногорії ціни, гарячі тури до Чорногорії, автобусні тури в Чорногорію, чорногорія тури 2013 ціни, чорногорія відпочинок тури, купити тур до Чорногорії, тури київ чорногорія, тур до Чорногорії в червні, тур до Чорногорії в травні, тури до Чорногорії з києва, чорногорія тури 2013 червень, вартість туру до Чорногорії, екскурсійні тури до Чорногорії, пошук туру в Чорногорію, тур до Чорногорії в липні, тури Чорногорія Будва, підбір туру до Чорногорії, дешеві тури в Чорногорію, тур до Чорногорії у вересні, тури в Чорногорію раннє бронювання, гарячі тури чорногорія, автобусні тури в Чорногорію 2013, тури в Чорногорію від туроператора, підібрати тур в Чорногорію

witch.hand