(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АВЛАБАРСЬКА РЕЗИДЕНЦІЯ

В одному з найдавніших історичних районів Старого Тбілісі - Авлабарі - в 2009 році з'явилася нова визначна пам'ятка - президентський палац. Авлабарський палац є офіційною резиденцією президента Грузії. Побудована Авлабарськая резиденція з ініціативи президента Грузії - Михайла Саакашвілі. Над створенням президентського палацу в Авлабарі працювала команда кращих архітекторів Грузії на чолі з Георгієм Батіашвілі, яким була розроблена основна конструкція будівлі. Згідно з проектом Батіашвілі будівля Авлабарської резиденції президента Грузії багато в чому нагадувала будівлю німецького Рейхстагу. Завершальні роботи над Авлабарським палацом проводив італійський архітектор і дизайнер Мікеле Де Лукки. Цей же архітектор є також автором проекту ще однієї тбіліської пам'ятки - Мосту Миру.

Авлабарська резиденціяАвлабарська резиденціяАвлабарська резиденція

Авлабарська резиденція знаходиться на березі річки Кури (грузинська назва цієї водойми - Мткварі). Будівлю Авлабарського палацу прикрашає великий купол, який має елементи греко-римського стилю та італійського ренесансу. Сама споруда побудована в класичному стилі.

Авлабарськая резиденція президента Грузії була передана Міністерству освіти і незабаром її перероблять під університетський центр, який, найімовірніше, матиме технічний напрям, оскільки він на сьогоднішній день є самим пріоритетним у Грузії.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тур в грузію, тури в грузію, подорож в грузію, екскурсія в грузію, в грузію на травневі свята, тури та екскурсії в грузію, грузія тур, туроператор по грузії, туркомпанія в грузію, тур з києва в грузію, грузія екскурсії, тури в Грузію на травневі свята, тур по Грузії, визначні місця грузії, палаци в грузії, авлабарський палац, резиденція президента грузії, авлабарська резиденція, цікава стаття про авлабарський палац

witch.hand