(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2015
Дитячий Історико-культурологічний еко-табір в Карпатах
"АТЛАС СИНЕВИР"
(Закарпатська обл., с. Синевирська Поляна)

 

Дитячий оздоровчий табір в Карпатах. Дитячі табори Закарпаття.

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
14.06-27.06.2015
05.07-18.07.2015
19.07-01.08.2015
02.08-15.08.2015
16.08-29.08.2015


ВАРТІСТЬ:
6950 UAH

ФІШКИ: майстер-класи, сплав на плотах, різноманітні за тематикою екскурсії, катання на конях (додатково), походи в гори, спортивно-розважальна програма туристичного спрямування

ПРОЖИВАННЯ
: Закарпатська обл., готель "Синевирське озеро", від 2-8 осіб в номері, санвузл в номері, кожен номер обладнаний всіма необхідними меблями, наявність мобільного зв’язоку на території табору.

ХАРЧУВАННЯ: 5-ри разове

ВІКОВИЙ ЦЕНЗ:
8-16 років

ЗМІНИ: 14 днів

РОЗТАШУВАННЯ
Табір "Атлас Синевир" розташованний в Межигірському районі. Перевагою Міжгірщини є широкі розлогі полонини, вузькі, темні та вологі ущелини, що створюють неповторну атмосферу чарівної казки. Комплекс цих унікальних природних умов і зробив Синевир ідеальним місцем для дитячого оздоровчого табору. Кліматичний та бальнеологічний курорт "Атлас-Синевир" знаходиться в 1,5 км. від о. Синевир - це гордість Закарпаття. Ця водна перлина знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Озеро виникло внаслідок гірського обвалу. Середня висота околиць Синевиру – близько 900-1100 метрів над рівнем моря. Гори навкруги вкриті хвойними та буковими лісами, що є ідеальним для лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів , а особливо – алергічних та астматичних проявів.

     Дитячі табори в Карпатах  Дитячий оздоровчий табір в Карпатах. Дитячі табори Закарпаття. 

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ
Недарма Закарпаття з давніх давен називають «Сріберною землею»: цілющий гірський клімат, низький атмосферний тиск у поєднанні з високою вологістю, вода з високим вмістом мінералів, гліцерину та срібла.  Дитячий лікар-терапевт (працює цілодобово) приймає дітей в день заїзду у готельному комплексі «Синевирське озеро». Табір «АТЛАС Синевир» має все необхідне для забезпечення якісного відпочинку та оздоровлення дітей. Чудові умови для проживання в готелі «Синевирське озеро» із затишними та комфортними номерами, простора та впорядкована територія, спортивні майданчики, інфраструктура для розваг, 5-разове харчування, професійний та досвідчений педагогічний колектив та доброзичливий персонал готелю. УВАГА!!! Обов’язковим документом для відпочинку в таборі є медична довідка за формою 079,  можуть бути надані довідки про щеплення та епідемоточення.  У разі необхідності дитину буте  доправлено до місцевого медичного пункту або до районної лікарні у Міжгір’ї.

Дитячий оздоровчий табір в Карпатах. АТЛАС - Синевир  Дитячий оздоровчий табір в Карпатах для дітей та підлітків 

ПРОГРАМА ТА ПЕРЕВАГИ
Керівник програми табору «Атлас Синевир» — Віталій Риндик - досвідченний провідник, спеціаліст з гірського туризму та організації походів. В програмі зміни табору «Атлас Синевир» запланована велика кількість різноманітних заходів – близько 40-ка. До складу пізнавальної частини програми табору включені різноманітні за тематикою екскурсії: екскурсія до озера Синевир — з катанням на плотах, оглядова панорамна  прогулянка до об’єктів укріпрайону «Синевир - оборонної ситсеми «Лінія Арпада»; поїздка  до «словацького» селища Колочава, батьківщину письменника Івана Ольбрахта, яке ще називають «Селом 10-ти музеїв», де діти відвідають: музей «Старе село», музей «Карпатська вузькоколійка», музей «Бункер Штаєра», музейно-меморіальний військовий комплекс «Лінія Арпада». За наявності часу та бажаючих, на додаток до основної екскурсійної програми пропонуємо також факультативні екскурсії до селища Пилипець — на водопад Шипіт з катанням на великому крісельному підйомнику або до «Еко-курорту Ізкі», де діти зможуть покататися на конях та прогулятися Боржавською полониною і пошукати «мармороські алмази». Можлива факультативна поїздка до комплексу «Жива вода» у Міжгір’ї — для бажаючих та вміючих добре плавати.

Дитячі оздоровчі табори в Карпатах  Дитячий оздоровчий спортивно - розважальний табір в Карпатах.  Екскурсії в дитячому таборі в Карпатах АТЛАС - Синевир

РОЗМІЩЕННЯ
Дитячий табір в Карпатах розрахований на одночасний відпочинок від 50 до 60 дітей на кожну зміну, в кожному загоні не більше, ніж з 15-ти дітей. В загоні можуть бути діти від 8 до 16 років (при деяких обставинах можуть робитися виключення).  Діти з комфортом розмістяться у зручних та затишних номерах: менших — на 2, 3 і 4-місця (ліжка типу single), та більших — на 6 та 8 місць. Ліжка в номерах звичайні і двоярусні.  Площа кожного номеру – близько 14-18 кв. м., санвузли (в кожному номері) – близько 2,5 – 3 кв.м. Кожен номер обладнаний всіма необхідними меблями, телевізорами та має власний санвузол, де завжди є холодна і гаряча вода. Легке прибирання в номерах робиться кожного дня персоналом готельного комплексу, а порядок підтримується самими дітьми. На території табору працює мобільний зв’язок, тож у батьків буде можливість завжди лишатися на зв’язку як із дітьми так і з персоналом табору.

   

ХАРЧУВАННЯ
В таборі "Атлас- Синерир" 5-разове харчування: сніданок, обід, підвечірок (фрукти та власна випічка), вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми. Перед сном – фіто чай з карпатських трав з горним медом або варенням з чорниць.

Дитячий відпочинок в таборі "АТЛАС СИНЕВИР" в Карпатах,
с. Синевирська Поляна
(літні канікули на 2015 рік)


Зміни
Дати заїздів Вартість (3-4-місні номери з санвузлом) К-сть днів
1 14.06 - 27.06.2015 6 950  грн 14
2 05.07-18.07.2015 6 950  грн 14
3 19.07 - 01.08.2015 6 950  грн.
14
4 02.08 - 15.08.2015 6 950  грн.
14
5 16.08 - 29.08.2015 6 950  грн 14

* ТРАНСФЕР
Проїзд потягом Київ - Воловець - Київ (плацкартний), групу супроводжує співробітник тур.компанії -  780 грн/дит.
Доставка дітей в табір з з/д вокзалу м. Воловець у табір і у зворотний бік.
УВАГА! Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, ВСІМ ДІТЯМ з собою ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ!
Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору!

У вартість путівки включено
Сплачується додатково
 • Проживання в готельно-туристичному комплексі 14 днів: 2-х- 8-х місне розміщення, номери з усіма зручностями;
 • 5-ти разове харчування в ресторані комплексу;
 • Майстер-класи;
 • Спортивно-розважальна програма;
 • Екскурсії;
 • Медичне обслуговування на період перебування дитини в таборі;
 • Зміна білизни два рази за 14  днів;
 • Сухі пайки під час екскурсій, походів;
 • Робота викладачів, вожатих, аніматора.
 • Особисті витрати, сувеніри;
 • * Трансфер Київ - табір - Київ (з/д проїзд + автобус до табору, в обидва боки);
 • Факультативні екскурсії;
 • Катання на конях (можливе);
 • Деякі окремі майстер-класи.

 

Забронювати поїздку в дитячий табір на літні канікули 2015
Ви можете за Контактами
(онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий відпочинок Карпати, дитячий літній відпочинок, літні канікули, дитячий відпочинок, дитячий відпочинок в літньому таборі, дитячий табір влітку, літній дитячий табір, дитячий табір Карпати, дитячий табір в Карпатах, табір Карпати, дитячий табір ціна, відпочинок у таборі Атлас Синевир, АТЛАС Синевир літо 2015, дитячий табір 2015, дитячий літній табір, дитячі табори в Карпатах, літній табір в Карпатах, дитячий табір в Карпатах 2015, дитячий табір, літній табір 2015, дитячий відпочинок 2015 в карпатах, відпочинок в карпатах, літній табір в Карпатах АТЛАС Синевир, дитячий табір в Карпатах, Карпати дитячий табір, дитячий табір ціна, АТЛАС Синевир табір, кращий активний відпочинок в Карпатах, куди поїхаті на літні канікули, літні канікули для дітей та підлітків, арт-табір, творчий дитячий табір, мистецький табір для дітей та підлітків, дитячий табір Закарпатська область, Синевирське озеро, Історико-культурологічний еко-табір в Карпатах

witch.hand