(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

З ЦИКЛУ ДИТЯЧИЙ ВІДПОЧИНОК 2015
Дитячий мистецький арт - табір в Карпатах "АТЛАС БАРВИ"
(Чернівецька обл., с. Мигово)

 

ДАТИ ЗАЇЗДІВ:
1) 14.06 - 27.06.2015
2) 29.06 - 12.07.2015

3) 14.07 - 27.07.2015
4) 29.07 - 11.08.2015
5) 13.08 - 26.08.2015

ВАРТІСТЬ:
від 5550 UAH

ФІШКИ: Арт-терапевтична та активно-оздоровча спрямованість програми; творчі конкурси; спортивні змагання; туристичні походи; місце таборування передгір’я Буковинських Карпат, поряд з природним парком; простора територія готелю з інфраструктурою для відпочинку та змагань, Wi-Fi доступ; мистецькі майстер-класи, екскурсії та дискотеки, студія-театр - «Англійський клуб», санаторні послуги.

ПРОЖИВАННЯ
: Чернівецька обл., Вижницький р-н., с. Мигово, Санаторний СПА-готель «Карпатські Барви»
ХАРЧУВАННЯ: 4-ри разове

ВІКОВИЙ ЦЕНЗ:
8-16 років

ЗМІНИ: 14 днів

Дитячий табір в Карпатах розрахований на одночасний відпочинок від 60 до 80 дітей на кожну зміну, поділених на загони, кожен з яких складається не більше, ніж з 15-ти дітей. В кожному загоні можуть бути хлопчики та дівчатка від 8 до 16 років (при деяких обставинах можуть робитися виключення).
Професійний, досвідчений педагогічний та творчий колектив табору «АТЛАС Барви» (керівники по програмі, аніматори, лікар, спортивно-туристичний інструктор, керівник табору...) максимально зацікавлені у змістовному відпочинку дітей, розвитку дітей, оздоровленні.

РОЗТАШУВАННЯ
Мигово, невелике село, яке знаходиться на самому початку Прикарпаття у Вижницькому районі, Чернівецької області. По дорозі до села можна побачити як починаються підноситися Українські Карпати, саме тут у серці гір, починаються традиції та історія Буковини та Гуцульщини.
Табір «Атлас Барви» розмістився на території готельно-санаторного комплексу «Карпатські Барви», біля підніжжя мальовничих вершин: гір Кичера та Стіжок, висотою близько 800 метрів над рівнем моря. Поруч з дитячим табором розташовується Національний карпатський природничий парк. Приємним доповненням від природи є урочище Солонець, яке відоме з давніх давен своїми лікувальним джерелами мінеральних вод, і знаходиться  поблизу місця таборування. Готельний комплекс «Карпатські Барви» має власну огороджену велику територію, на віддалені від автомобільних трас та промислового виробництва.
Розташування дитячого табору на відстані лише 60 км від міста Чернівці, забезпечує зручне транспортне сполучення з обласним центром та залізницею.

ОЗДОРОВЛЕННЯ ДІТЕЙ
Відповідно до вимог до оздоровчих дитячих закладів, в таборі «Атлас Барви» влаштований та обладнаний медичний пункт – у спеціальному приміщенні медичного кабінету, що наявний у готельному комплексі. Дитячий лікар-терапевт приймає дітей в день заїзду, аналізує надані медичні документи дитини. Лікар табору працює цілодобово. У разі, якщо медпрацівник табору не може надати певні медичні послуги, дитину може бути доправлено до місцевого фельдшерського пункту або до найближчої районної лікарні. При цьому лікар обов’язково підтримує зв’язок із батьками.
Важливо
: 1) всі діти обов’язково страхуються від нещасного випадку;
2) у разі відсутності довідки за формою №079-У дитині може бути відмовлено у прийнятті до табору, при цьому вартість путівки не повертається.

Санаторні послуги. Санаторний готель «Карпатські Барви» спеціалізується на профілактиці та лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів, вертебрології та загальному оздоровленні. Спеціалісти готелю на базі необхідного обладнання, зможуть закріпити результати оздоровлення діток серед Карпатської природи. Процедури, що пропонує медичний та спа-центр комплексу «Карпатські барви» (їх можна замовити та придбати окремо, в залежності від необхідності та лікарських показань, домовившись із адміністрацією комплексу напряму або через лікаря табору):

Процедури/ вартість
 Компоненти
  1. Фізіотерапія*
 
50 грн за сеанс
Інгаляції (фіто, термо)
Магнітотерапія
УВЧ-терапія
Аромо (фіто) терапія
Електрофорез
   2. Гідротерапія*
  120 грн за сеанс
Душ Шарко
Душ циркулярний
Душ висхідний
Підводний масаж
Гідромасаж кінцівок
Ванни циркулярні (хвойні, «жемчужні», трав’яні)
  3. Масажі*
  від 50 до 250 грн
ручні, загальні та зональні

Важливо! Вартість all inclusive пакету на 10 днів, за умов придбання якого можна користуватися всіма та будь-якими потрібними процедурами на протязі дня без обмежень, складає 2 000 грн, тобто 200 грн на день.

*  Застосування медичних процедур батьки можуть обговорити на місці або телефоном із лікарем табору, але, разом із цим, бажаним є лист-направлення з рекомендаціями від вашого дільничого лікаря або призначений курс від лікаря-спеціаліста, доданий до загальної медичної форми-довідки 079.

ПРОГРАМА ТА ПЕРЕВАГИ
Головні пріорітети в роботі табору «Атлас Барви» - це загальнолюдські цінності, виховання поваги до природи, навики ефективного спілкування в дружній атмосфері, розкриття талантів, розвиток творчого та позитивного бачення світу.
Завдяки унікальному розташуванню серед Карпатських гір, табір має чудові  можливості для відпочинку, оздоровлення та розваг.  Завдання табору заповнити кожен з 14 днів дитини, щоб не було коли нудьгувати, сумувати за комп’ютером, телефоном та телепередачами, а також улюбленими батьками, бабусями та дідусями. Головне: користь, різноманітність, збалансованість розумового та фізичного навантаження, бути цікавою дітям, задовольнити очікування батьків.

Спортивні ігри та активні розваги. Табір «Атлас Барви» має різноманітну інфраструктуру: футбольне поле, волейбольний майданчик; спортивний інвентар – велосипеди, пінг-понг, бадмінтон та інше. А особливе задоволення займатися спортом і рухливими іграми серед екологічно чистих гірських ландшафтів зі старими та новими друзями. А у спекотні літні дні дітвора зможе долучитися до водних процедур у відкритому басейні або басейні спа-центру.

Походи та прогулянки. Місце розташування табору «Атлас БАРВИ» в селищі Мигово дозволяє влаштовувати різноманітні піші прогулянки та походи. Зміна ланшафту, прогулянка галявинами, буковими та хвойними лісами, джерелами з найчистішою та найсмачнішою живою водою, стануть неабияким задоволення для дітвори. Гірські річки Серет та Мигова, на відстані 15-30 хвилин пішої прогулянки, стануть приємним приводом для фізичної активності діток. А для тих, хто прагне відкриттів та пізнання себе та своїх можливостей, ми пропонуємо похід до високогірного озера Майдан, або на гору Стіжок висотою 800 м, з якої відкривається фантастична панорама на Карпатські гори. Підкорення вершини - це буде одним з найяскравіших враженням літа!

Розвиток та навчання. В таборі гармонійно переплітається оздоровлення та корисні програми заходів: екологічні, культурологічі, творчі, художні та освітні. Наприклад, щоб діти за літо не зовсім забули здобуті навички з іноземних мов, в таборі організовано студію-театр - «Англійський клуб». Діти за бажанням зможуть взяти участь в підготовці театралізованої вистави англійською мовою, яка стане кульмінацією заключного вечора табірної зміни, та надасть можливість виявити талант, творчі, мовні здібності хлопців та дівчат.

Творчі майстер-класи. Розробляючи та вдосконалюючи програму табору, ми прагнемо урізноманітнити заняття для дітей, намагаємося створити можливості до гармонійного та збалансованого дозвілля, що принесе в життя кожної дитини чи підлітка нові знання, вміння та допоможе зрозуміти, наскільки прекрасна наша земля, природа, культура і кожна особистість. Діти в таборі отримують чудову можливість випробувати себе в якості художника, або народного митця, що створює автентичні українські художні вироби – домашні ікони, ляльки-мотанки, справжні картини.... Але ще будуть цікаві сюрпризи!

Екскурсії.  Крім прекрасної природи у дітей буде можливість доторкнутися до історії краю, познайомитися з флорою та фауною Карпат, а також багатьма визначними місцями, тож до програми табору ми включили кілька найцікавіших екскурсій на цілий день: до загадкової карпатської країни мольфарів — Гуцульщини, та до славетних і легендарних буковинських фортець — Кам’янця-Подільського та Хотина.

Дбайливі вихователі теплим словом та власним прикладом, доносять до дітей базові цінності, розповідають дітворі найцікавіші та вражаючі історії успіху та життя видатних людей нашого світу — винахідників, спортсменів, політиків, письменників, підприємців та артистів.

Керівник програми табору «Атлас Барви» — відома художниця та майстриня, знавець та популяризатор народної творчості та традиційних промислів Тетяна Мялковська. Вона є власницею та засновницею Арт-студії «П’ятерня» в місті Луцьку, де розкриває дитячі таланти та примножує майстерність маленьких митців. Тетяна популяризує дивовижні майстер-класи з різноманітних видів творчості, як в Україні, так і за кордоном: традиційне малярство, стародавні праслав’янські техніки «вибійки», малювання домашньої ікони, малі скульптурні форми, традиційні ляльки-мотанки, праця з деревом та багато-багато іншого. А головне це те, що наша майстриня, будучи дитячим психологом та природженим аніматором, вміє чудово працювати із дітьми, вона залучає до творчого процесу навіть непосидючих дітей, навчаючи їх нових знань та навичкок, які, можливо, у майбутньому змінять життя маленьких митців.

Програма табору «Атлас Барви»:

 • мистецькі майстер-класи,
 • творчі конкурси,
 • спортивні змагання,
 • туристичні тренування,
 • походи,
 • екскурсії,
 • дискотеки.

Що включено в путівку табору «Атлас Барви»? (наведені лише основні):

-   Автобусна екскурсія до Гуцульських Карпат та її «столиці» — міста Косів, або до Чернівців — на вибір, або за бажанням;
-   Факультативна екскурсія до Кам’янця-Подільського та Хотина (на цілий день, для бажаючих);
-   Походи по околицях табору – з туристичними тренінгами, іграми та квестами;
-   Малі Олімпійські ігри – з жартівливими та справжніми видами спортивних змагань: програма змагань — на цілу зміну;
-   Майстер-класи різноманітної тематики;
-   Веселі конкурси та творчі змагання, що розкривають таланти;
-   Танцювальні конкурси та вечірні дискотеки.

Програма буде дійсно цікавою та насиченою, отже, ми абсолютно впевнені, що літо в таборі «Атлас Барви» стане чудовим періодом та прекрасними спогадами для ваших дітей!

РОЗМІЩЕННЯ
Діти з комфортом розміщуються у зручних та затишних номерах двох основних типів: «Стандарт» (на 2-му поверсі) з 3-4 місним розміщенням (ліжка single) та санвузлом у номері, та «Стандарт Roof» (на 3-му поверсі) з розміщенням від 3-х до 8-ми місць (ліжка single та двоярусні) із санвузлами на поверсі.
Всі номери оформлені під традиційний карпатський та гуцульський стиль: меблі та оздоблення - з натурального дерева, тож в номерах дуже затишно та комфортно. Ліжка в номерах – як звичайні, так і двоярусні – на будь-який смак. Легке прибирання в номерах робиться кожного дня персоналом готельного комплексу, а порядок підтримується самими дітьми під наглядом вихователів, що є обов’язковим елементом загальновиховної роботи в таборі.
Площа кожного номеру – близько 12-16 кв. м., санвузли в номерах – близько 2,5–3 кв.м., а на 3-му поверсі — в достатній кількості чоловічі та жіночі вбиральні, в усіх санвузлах завжди є холодна і гаряча вода. Одразу хочемо поінфрмувати батьків, що, по-перше, програма організована таким чином, що всім дітям вистачить часу для водних процедур, і в першу чергу — «жителям» 3-го поверху, а по-друге — всі санвузли — і в номерах, і загальні (загальні — особливо!) — прибираються надзвичайно ретельно: в готелі підтримується особливий санітарний режим, що регламентується та постійно перевіряється контролюючими органами, які видають готелю дозвіл на проведення дитячого табору.

ХАРЧУВАННЯ
В таборі «Атлас Барви" 4-разове харчування: сніданок, обід, підвечірок, вечерю та вечірнє чаювання (вечеря та вечірнє чаювання суміщені заради вечірньої програми). Меню – дитяче, дієтичне, правильно та ретельно збалансоване, якісне, смачне та поживне, розроблене спеціально для дитячих оздоровчих таборів. При цьому ми постаралися, щоб діти дізналися та скуштували традиційні страви української, карпатської, угорської та інших етнічних кухонь, що представлені в регіоні, де діти відпочиватимуть. Підвечірок – обов’язково фрукти та власна випічка, а увечері, перед сном – фіто чай з карпатських трав з гірським медом або варенням з чорниць. Добавка можлива, в будь-якій кількості =)
Не прийнятні покупки цукерок, батончиків, кольорової газованої води, інші схожі «смаколики», лише чиста вода та здорове харчування.

Дитячий відпочинок в таборі "АТЛАС БАРВИ" в Карпатах, Мигово
на літні канікули на 2015 рік


Зміни
Дати заїздів Вартість (3-4-місні номери з санвузлом) Вартість (3-8-місні номери, санвузол на поверсі)
К-сть днів
1 14.06 - 27.06.2015 6 250 грн 5 550 грн 14
2 29.06 - 12.07.2015 6 250 грн 5 550 грн 14
3 14.07 - 27.07.2015 6 250 грн 5 550 грн 14
4 29.07 - 11.08.2015 6 250 грн 5 550 грн 14
5 13.08 - 26.08.2015 6 250 грн 5 550 грн 14

* ТРАНСФЕР
Проїзд потягом Київ - Чернівці - Київ (плацкартний), групу супроводжує співробітник тур.компанії -  ______грн/дит.
Доставка дітей в табір з з/д вокзалу Чернівців у табір і у зворотний бік.
УВАГА! Згідно з новими вимогами ЗАКОНОДАВСТВА, при посадці в поїзд, ВСІМ ДІТЯМ з собою ОБОВ'ЯЗКОВО МАТИ ОРИГІНАЛ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ!
Шановні батьки, будьте уважні, готуючи дитину до табору!

У вартість путівки включено
Сплачується додатково
 • Проживання в Готельно-санаторному комплексі «Карпатські Барви» 14 днів: 3-х, 4-х місне розміщення, номери з усіма зручностями; 3-8-місні номери зі зручностями на поверсі, 
 • 4 - ри разове харчування в ресторані комплексу
 • Робота студії, майстер-класи
 • Спортивно-розважальна програма, волейбол, футбол.
 • Екскурсії
 • Медичне обслуговування на період перебування дитини в таборі
 • Зміна білизни два рази за 14 днів
 • Сухі пайки під час екскурсій, походів
 • Робота викладачів, вожатих, аніматора
 • Студія-театр - «Англійський клуб»
 • Особисті витрати, сувеніри;
 • * Трансфер Київ - табір - Київ (з/д проїзд + автобус до табору, в обидва боки)
 • Автобусний трансфер з/д станція - табір - з/д станція (близько 180-200 грн в обидва боки);
 • Факультативні екскурсії (до 150 грн - ціна трансферу);
 • Вхідні квитки на всі екскурсійні об’єкти (близько 100 грн);
 • Катання на конях (можливе);
 • Деякі окремі майстер-класи (до 100 грн).

Забронювати поїздку в дитячий табір на літні канікули 2015
Ви можете за Контактами
(онлайн заявка)

Дитячий відпочинок 2017 > Дитячий табір DELUXE в Карпатах :: Дитячий табір в Карпатах FREESTYLE :: Дитячий табір Шоколад Карпати :: Дитячий центр Карпатська Казка :: Табір Едельвейс :: Артек Буковель Лісовий :: Артек Буковель Гірський :: Дитячий табір Шоколад на морі :: Дитячий табір РОМАНТИК :: Дитячий табір Зміна в палатках :: Дитячий табір Зміна :: Дитячий табір під Києвом Фреш, Пуща :: Болгарія. Дитячий табір Мідія Гранд :: Як зібрати дитину в літній табір :: Львівська симфонія NEW

дитячий відпочинок Карпати, дитячий літній відпочинок, літні канікули, дитячий відпочинок, дитячий відпочинок в літньому таборі, дитячий табір влітку, літній дитячий табір, дитячий табір Карпати, дитячий табір в Карпатах, табір Карпати, дитячий табір ціна, відпочинок у таборі Атлас Барви, АТЛАС Барви літо 2015, дитячий табір 2015, дитячий літній табір, дитячі табори в Карпатах, літній табір в Карпатах, дитячий табір в Карпатах 2015, дитячий табір, літній табір 2015, дитячий відпочинок 2015 в карпатах, відпочинок в карпатах, літній табір в Карпатах АТЛАС Барви, дитячий табір в Карпатах, Карпати дитячий табір, дитячий табір ціна, АТЛАС Барви табір, кращий активний відпочинок в Карпатах, куди поїхаті на літні канікули, літні канікули для дітей та підлітків, арт-табір, творчий дитячий табір, мистецький табір для дітей та підлітків, дитячий табір Мигово

witch.hand