(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АРАБСЬКИЙ КУЛЬТУРНИЙ ЦЕНТР В ОДЕСІ

Арабський культурний центр в ОдесіВсім відомо, що Одеса - це багатонаціональне місто. Однією з найчисленніших національностей в Одесі вважаються араби. Адже мусульманські традиції тут мають дуже давнє коріння. Кілька століть тому на місці Південної Пальміри було розташоване татарське поселення Хаджибей, була побудована Хаджибейская фортеця, останки якої збереглися і до нашого часу. З тих пір в Одесі нарівні з православними віруючими, католиками, іудеями мирно жили і мусульмани. Ще в XIX столітті тут розташовувалися мусульманський цвинтар і мечеть.

Після приходу радянської влади мечеть була закрита, а мусульманам доводилося таємно збиратися на п'ятничну молитву. І тільки в 1992 році, після здобуття Україною незалежності, в Одесі вперше була офіційно зареєстрована мусульманська громада.

Через майже 10 років, у червні 2001 року, сирійський бізнесмен і меценат Аднан Ківан на свої власні кошти побудував величезний і шикарний Арабський культурний центр, який знаходиться зараз за адресою: вул. Рішельєвська, 49.

Арабський культурний центр в ОдесіАрабський культурний центр в ОдесіАрабський культурний центр в Одесі

Авторами проекту внутрішнього і зовнішнього оздоблення Арабського культурного центру був Дмитро Повстанюк і його сини. Їм довелося провести дуже багато часу в бібліотеках, з метою вивчити і відтворити у своєму проекті особливості арабської культури і класичні орнаменти мусульманської мечеті. Аднан Ківан показав проект Повстанюка арабському дизайнеру, який спеціалізувався на створенні мечетей. Останній, побачивши проект, вигукнув, що цей проект ідеальний у всьому.

З часом будівля Арабського культурного центру стала однією з визначних пам'яток Одеси. Краса Сходу тут насичена в кожному сантиметрі цієї будівлі. Його білосніжний фасад декорований різьбленими прикрасами. Арабський культурний центр в ОдесіНа даху встановлено величезний купол зеленого кольору. Вікна мають продовгувату арочну форму. А вже внутрішнє оздоблення Арабського центру захоплює дух у кожного. Буквально переступивши поріг, ви відчуєте атмосферу східної казки, доброти, тепла, свята і любові... Шикарні килими, величезна кришталева люстра, вітражні вікна, мармурові сходи... Абсолютно все в цьому центрі створює враження неповторної розкоші і багатства.

У будівлі Арабського культурного центру для віруючих мусульман створений просторий зал світу (мечеть для молитви). Проповіді тут читаються виключно на арабській мові.

Щоденно (крім п'ятниці) з 11.00 до 16.00 в Арабському культурному центрі проводяться екскурсії. Як групові, так і індивідуальні екскурсії в Арабському центрі є безкоштовними. Тут також діють безкоштовні курси арабської мови. Арабський культурний центр володіє багатою бібліотекою, матеріали якої допоможуть більш тісно познайомитися з культурою, історією та цінностями всіх арабських країн світу.

Арабський культурний центр радо зустрічає кожного відвідувача, який бажає доторкнутися до неймовірно дивовижнгоі казкового східногосвіту...

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по україні, тури в одесу, відпочинок в одесі, ескурсії в одесі, визначні місця одеси, цікаві місця в одесі, пам'ятники одеси, арабський культурний центр в одесі, екскурсія в арабський культурний центр, що побачити в арабському центрі в одесі, цікава інформація про арабський культурний центр в одесі, що можна побачити в одесі, тури та екскурсії до одеси, вихідні в одесі, поїздка в одесу з києва.

witch.hand