(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АРАБАТСЬКА СТРІЛКА В ГЕНІЧЕСЬКУ

Арабатська стрілка в ГенічеськуАрабатська стрілка ... дивовижне місце на півдні України. Арабатська стрілка (Арабатська коса) - ??це піщана коса, яка не має собі рівних у світі за розмірами.З одного боку Арабатська стрілка омивається солоними водами озера Сиваш, з іншого боку - прісними водами Азовського моря, а посередині, на самій Арабатській стрілці, - просто приголомшлива краса. Адже цей справді чарівний куточок нашої країни увібрав в себе все най-найкраще - тепле і яскраве сонце, чисте небо, запах диких трав, крики чайок, солоний вітер, море і нескінченна далечінь горизонту.... Озеро Сиваш... у всьому світі є тільки два-три подібних йому унікальних озера. Азовське море - це море, про якетакож є що сказати, адже це найменше, найдрібніше і найтепліше море на всій земній кулі.

Як ми вже говорили, Арабатська стрілка вважається найдовшою косою у світі. Відомо про неї вже давно не тільки на території всієї України, а й далеко за її межами. А знаменита Арабатська коса тим, що є однією з найпопулярніших в Україні здравниць з численними базами відпочинку, пансіонатами і величезним гостинним приватним сектором.

Арабатська стрілка починається на Керченському півострові, що знаходиться в східній частині Кримського півострова, і тягнеться вона аж до Херсонської області. Ширина коси коливається в межах від 270 метрів до 8 кілометрів. Довжина Арабатської стрілки становить 115 км. Від материка північну частину Арабатської коси відокремлює вузька Генічеська протока. Арабатська стрілка, в основному, складається з черепашкового матеріалу.

Адміністративно Арабатську стрілку розділили на дві частини: північна частина відноситься до Херсонської області, а південна - до Автономної республіки Крим. Південна частина коси більше підходить для любителів «дикого» відпочинку далеко від цивілізацій. Населених пунктів тут практично немає. Порада для тих, хто зважиться вирушити на відпочинок в південну частину Арабатської стрілки: крім зручних наметів і спальних мішків Вам знадобиться величезний запас прісної води. Дістатися в південну частину коси можна тільки на власному автомобілі. У цій частині Арабатської стрілки можна побачити кілька історичних пам'яток - Акмонайнські каменоломні і залишки турецької фортеці Арабат.Арабатська стрілка в Генічеську

Інша частина Арабатської стрілки, північна, вже давно стала улюбленим місцем відпочинку багатьох людей. Тут краще проводити свою відпустку любителям тихого відпочинку в невеликих курортних селищах, сім'ям з дітьми, автотуристам і прихильникам відпочинку дикуном. Останнім найкраще в'їжджати на Арабатську стрілку з боку Криму. Північна частина Арабатської коси входить до складу Генічеського району. Дістатися сюди можна вздовж дороги з Генічеська.

Арабатська стрілка протягом кількох сотень років відома тим, що тут добувають сіль. Цікавий той факт, що за весь цей час технологія видобутку солі досі не змінилася. Невеликі ділянки затоки-озера Сиваш відокремлюються один від одного дамбами, для того щоб під впливом сонця зних випаровувалася вода. Таким чином, виходить сіль, яку потім згрібають і розкладають невеликими купками вздовж берега. Наступний етап у процесі видобутку солі - це позбавлення від гірких калійних солей. Вцьому кращим помічником є дощова вода, яка вимиває всі непотрібні елементи і залишає натрій хлор. Потім отриману сіль доставляють на підприємства з метою доопрацювання і розфасовки.

Клімат на Арабатській стрілці відноситься до помірно-континентального типу. Літо тут, в основному, спекотне та сухе. Середня температура повітря +22 ° С. Повітря насичене іонами йоду і брому. Літню спеку на узбережжі Арабатської коси можна легко перенести завдяки постійним свіжим морським бризам. Вода в Азовському морі дуже швидко прогрівається і досягає температури +28-30 ° С. Температура води в озері Сиваш в цей час може бути ще вище, ніж в Азовському морі. Для тих, хто любить більш прохолодну погоду, відпочинок на Арабатській стрілці найкраще планувати увересні, оскільки в цей період тут переважає м'яка і тепла погода.

Арабатська стрілка в ГенічеськуУнікальні природні багатства Арабатської стрілки перетворили її в популярну здравницю на півдні України. Тепле море, яке омиває береги Арабатської коси, допомагає згладити різкі температурні коливання і активно впливає на формування особливого мікроклімату, який характеризується стійким режимом бережливоїі м'якоїпогоди. Такий клімат є важливим чинником для відпочиваючих на Арабатській стрілці, оскільки надійно вберігає їх від хворобливих проявів акліматизації.

Вода Азовського моря має 92 корисних хімічних елементи, які легко проникають під час купання через шкіру в організм людини, тим самим наповнюючи його тими речовинами, яких він потребує.

Крім цілющої води Азовського моря, Арабатська стрілка має також величезні запаси ропи та лікувальної грязі. Тому цілком імовірно, що в найближчому майбутньому на Арабатській косі з'являться грязелікарні. Деякий час тому на території Арабатської стрілки були виявлені два джерела цілющої йодобромної хлоридно-натрієвої води високої мінералізації. Унікальний склад цієї води підходить для лікування захворювань нервової системи, опорно-рухового апарату, шкірних захворювань, а також судинної та ендокринної патології. У селі Генічеська Гірка, на базі свердловини одного з вище зазначених цілющих джерел, вже працює бальнеологічна лікарня «Арабатська Стрілка». Здравницяє прекрасно обладнаноюі пропонує своїм клієнтам і відвідувачам широкий комплекс послуг: ванни, масаж, купання в басейні «підводного витягування», в двох «проточних» басейнах і т.д..

Як здравницю Арабатську стрілку почали освоювати порівняно недавно - приблизно 50-60 років тому. Відтоді почалося її активний курортний розвиток. Кількість відпочиваючих у цьому невеликому курортному містечку на західному узбережжі теплого Азовського моря щорічно збільшується. А це, в свою чергу, говорить про те, що інфраструктура даного курортного місця має все необхідне для комфортного, приємного і незабутнього літнього відпочинку.

Відпочинок на Арабатській стрілці, звичайно ж, має свої переваги. До них сміливо можна віднести багатокілометрові чисті пляжі, пологий берег, який складається з черепашок і дрібного бархатистого піску, неглибока підводна частина, яка дозволяє тривалий час приймати морські ванни і підходить навіть тим, хто зовсім не вміє плавати. Надзвичайно мала глибина моря біля берегів стала визначальним фактором у розвитку Арабатської стрілки як дитячого або сімейного курорту. На відстані 100 метрів і більше глибина моря не досягає і двох метрів. Купальний сезон на Арабатській стрілці починається на початку травня і триває до кінця вересня.

Величезну кількість відпочиваючих в Генічеську на Арабатській стрілці приваблюютьтакож і дуже демократичні ціни, які дозволяють провести на морібільш тривалий період і у величезній кількості купувати за низькими цінами місцеві овочі і фрукти.Тому відпочинок тут є чудовою альтернативою дорогому відпочинку на південних берегах Кримського півострова.

Як тільки відкривається літній сезон на Арабатській стрілці, перед відпочиваючими гостинно розчиняються двері сотень пансіонатів, баз відпочинку та оздоровчих таборів.

Найпопулярнішими курортами на Арабатській стрілці вважаються селища Генгорка, Стрілецьке і Щасливцеве. Саме в цих населених пунктах зосереджене основне розважальне та курортне життя. У селищах Генгорка, Стрілецькеі Щасливцеве туристи зможуть знайти житло на будь-який смак: від невеликої кімнатки у приватному секторі до сучасного комфортабельного пансіонату або готелю. Оренда житла на Арабатській стрілці відрізняється порівняно невисокими цінами і досить комфортними умовами проживання.

Готельна база на Арабатській стрілці представлена ??величезною кількістю приватних і курортних міні-готелів, які затишно розташовуються в селах Стрілецькеі Щасливцеве на березі Азовського моря. У пансіонатах всіх курортних селищ на Арабатській стрілці крім комфортних умов проживання за помірними цінами пропонуються також і додаткові сервіси, такі як харчування, оздоровчі програми і всілякі розваги. У приватному секторі Арабатської стрілки представлений величезний вибір дешевого житла - кімнати, номери або цілі будиночки з затишними зеленими двориками, де можна поставити свій автомобіль, і альтанками для вечірніх посиденьок.

Що стосується баз відпочинку, то вони на Арабатській стрілці не менш популярні, ніж на інших курортах на березі Чорного або Азовського моря. На базах відпочинку на Арабатській стрілці доступні різні варіанти розміщення - від маленьких будиночків, розташованих на березі моря, до величезних багатоповерхових будівель з оздоровчими центрами. На території баз відпочинку є дискотеки, кафе, спортивні та дитячі майданчики, сувенірні магазинчики та екскурсійні бюро.Арабатська стрілка в Генічеську

Про літню відпустку мріє кожна людина, і вона повинна бути доступною для всіх категорій населення. Тому одним з кращих місць сімейного відпочинку на морі для людей із середнім фінансовим доходом є відпочинок на Арабатській стрілці. Це дуже доброзичливий і гостинний край, в якому за доступними цінами можна провести тривалу відпустку. Абсолютно кожна людина, відпочиваюча на Арабатській стрілці в Генічеську, відчуває тишу, спокій і насолоду від перебування в цьому унікальному природному місці.

Як відомо багатьом, Азов є неповторним куточком земної кулі, де гармонійно поєднуються теплий і м'який клімат з чистим морським повітрям, який просочений іонами цілющих речовин і степових ароматів. Не дивлячись на те, що цей природний куточок не розбещений зайвою розкішшю, його все одно по праву називають безцінним і неповторним. Але особливе естетичне задоволення кожен відпочиваючий отримує від споглядання краси пляжу, що минає далеко у відкрите море, і такого прекрасного творіння природи, як Арабатська стрілка.

Тури по Україні > Тури на День Незалежності :: Тури у Львів :: Тури по Закарпаттю :: Тури в Карпати :: Тури в Кам’янець-Подільський :: Тури на Тернопільщину :: Тури в Чернівці та область :: Тури в Одесу :: Тури у Вінницю :: Тури в Полтаву :: Тури на Волинь :: Тури в Почаїв :: Тури на Черкащину :: Гірськолижні тури. Тур на Буковель :: Дитячий відпочинок 2017 :: Дитячий табір на осінні канікули :: Дитячі зимові канікули. Зимовий табір :: Гід та адміністратор туристичних груп :: Календар заходів на вересень

тури по Україні, тури в генічеськ, відпочинок в Генічеську, відпочинок на морі в Україні, відпустку в Генічеську, курорт генічеськ, пам'ятки Генічеська, що подивитися в Генічеську, куди поїхати на море в Україні 2014, Арабатська стрілка в Генічеську, відпочинок на Арабатській стрілці, Арабатська стрілка, еніческ, готелі в Генічеську, проживання в Генічеську, розваги в Генічеську, дешеві тури в генічеськ, цікава інформація про генічеськ.

witch.hand