(044) 383 32 78 (067) 005 99 55 (066) 054 12 16
 

АКВАПАРК "ТАТРАЛАНДІЯ"

Татраландія Татраландія - це не просто аквапарк, цеціле місто, що займає площу 16 га. Татраландія - це ідеальне місце для прекрасного і веселого відпочинку в будь-який час року, якестане цікавим людям різних вікових категорій і підійде для відпочинку сім'єю з дітьми, для молодіжних, шкільних або корпоративних компаній. Абсолютно все в аквапарку «Татраландія» продумано таким чином, щоб ніхто не заважав нікому, і щоб кожна людина змогла вибрати відповідний для себе вид розваг та відпочинку.

ІДЕАЛЬНЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ

Аквапарк «Татраландія» розташовується в 2 км від міста Ліптовський Мікулаш, що знаходиться в північно-західній частині Словаччини, на берегах водосховища «Ліптовська Мара». Цей аквакомплекс зайня в дуже вигідне місце - він знаходиться між відрогами Низьких і Західних Татр, поблизу величезної кількості цілющих термальних джерел. Проживання тут дає прекрасну можливість насолодитися запахом води і гір щодня.Татраландія Аквапарк «Татраландія» - це один з найбільших аквапарків Європи. Серед біля лежачих країн (Чехія, Польща) аквапарк у Словаччині є найбільшим і єдиним аквапарком з можливістю проживання на його території. Завдяки величезній кількості атракціонів і широкому спектру послуг, що надаються, Татраландія з кожним роком стає все більш цікавимі привабливим місцем для відпочинку серед людей всіх вікових категорій.

ЛІКУВАЛЬНІ МІНЕРАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА

На території аквапарку «Татраландія» є цілющі мінеральні джерела, вода з яких піднімається з глибини 2,5 км. Температура води в термальних джерелах досягає 60,7°С, це залишки реліктового моря, яке знаходилося тут близько 40 млн. років тому. Мінеральна вода з термальних джерел аквапарку «Татраландія» має цілющі властивості, які благотворно впливають на роботу дихальної системи та опорно-рухового апарату.

ТОП-МІСЦЕ ДЛЯ ВІДПОЧИНКУ У СЛОВАЧЧИНІ

Татраландія Словаччина хоч і невелика за площею країна, але вона одна з небагатьох країн світу має таку велику кількість приголомшливих місць для відпочинку - Високі й Низькі Татри, масу гірськолижних і термальних курортів, багату спадщину архітектурно-історичних пам'яток і т.д. Перераховувати ці місця можна дуже довго. До списку «Топ-місць для відпочинку» увійшов і аквапарк «Татраландія», де відпочинок доступний на протязі всього року, і є багато можливостей для проведення пасивного та активного відпочинку та розваг.

ВОДНІ АТТРАКЦІОНИ

В аквапарку «Татраландія» знаходиться 11 басейнів з водою з термальних джерел, з них 3 басейни криті і 9 басейнів працюють протягом усього року. Температура води в цих басейнах коливається від 24 до 38°С. В основному басейні температура води становить 32 °С, він повністю обладнаний водометами і водяними струменями для гідромасажу. Любителям більш активного плавання сподобається плавальна частина басейну, де штучно створено протитеча. Особливу чарівність інтер'єру басейну надає підводна ілюмінація. Поруч є ще дитячий басейн з температурою води +32 °С, дизайн якого оформлений в яскравому та цікавому «піратському» стилі з водяним ровом, замком, повним несподіванок і сюрпризів, прикрашений екзотичними тваринами і пальмами.

Досить недавно відкрилася ще одна частина аквапарку. Нову частину назвали «Тропічним Раєм», де створені нові можливості для фізичного і душевного відновлення всього організму. Тут облаштовано басейни з чистою, морською і термальною водою, температура якої 34-36°С, з масажними постелями, сидіннями і підводним гейзером.Татраландія

Головна відмінна риса «Татраландії» від інших аквапарків - наявність великої кількості водних гірок тобоганів, кожен з яких має який-небудь цікавий сюрприз або свої характерні особливості. Загальна довжина всіх водних гірок і 28 тобоганів в «Татраландії» становить 1,8 км. Маленьким відвідувачам аквапарку стануть цікавими безліч спеціальних дитячих атракціонів, водних гірок і т.д. Для дорослих тут передбачена багата СПА-програма, різні сауни, парні, ванни, масажні кабінети, масажні шезлонги, водна альпіністська стіна, водний баскетбол і волейбол, водні гойдалки і багато інших процедур і розваг, що допомагають відновити душу і тіло.

В аквапарку «Татраландія» знаходиться найдовший тобогган в Словаччині «Анаконда», довжиною 146 м, перший човниковий тобогган у Словаччині - «Rollercoaster», а також «Free Fall» - у Словаччині це тобогган з найкрутішим спуском (висота вільного падіння - 35м). Крім цього в «Татраландії» є ще багато інших супервражаючих варіантів розваг.

ДОСКОЛЬНАЛЬНИЙ РЕЛАКС

Вітальний світ - це ідеальне місце для відпочинку в аквапарку « Татраландія», яке приведе до рівноваги душу і тіло, створить враження, ніби ви заново народилися.Татраландія Санаторій «Tatra-Therm-Vital» - це спеціальний комплекс, що складається з 16 масажних, парних і водних ванн, саун і різних процедур, де яскравий контраст між теплом і холодом гармонійно доповнюється приємними ароматами, музикою і тишею. Вітальний світ Татраландії - це місце, де створені всі умови для зміцнення здоров'я і краси. Природні екстракти, сучасні технології й приваблива архітектура - все це активує почуття відпочиваючого і допомагає поліпшити його духовнийі фізичний стан, зарядити себе новими силами та енергією.

Склад «Tatra-Therm-Vital»:

 1. Ніжні хвилі музики тепідарія «Золота шахта» забирають в царство снів та мрій.
 2. У тепідарії «Tuatha» можна просто чудово відпочити і розслабитися ні про що не думаючи.
 3. «Солева лазня» працює за принципом сольової інгаляції, де приємна музика і пари солей сприятливо впливають на самопочуття людини.
 4. «Передпокій сонця»- це інфра-сауна, в якій можна не тільки добре погрітися, а й у будь-який час року доповнити свій настрій «літніми» нотками радості.
 5. Водна доріжка «Вогонь і лід» повна несподіванок від впливів тепла і холоду.
 6. «Святиня» - це ароматерапія на основі лікувальних властивостей рослин.
 7. «Ліптовська сауна» - це суха сауна, збагачена мінеральними солями з татранських гір.
 8. «Кельстка сауна» - це санарійз низькою температурою і повітрям середньої вологості.
 9. «Паровий котел» - парова інгаляція, насичена запахами м'яти, ментолу та евкаліпта.Татраландія
 10. «Зоряна ванна» - насолода мікромасажем маленьких бульбашок, стрибнувши в їх «вир».
 11. «Татранський лід» - падаючий лід, дасть можливість відчути, як на тілі тане лід і перетворюється у воду.
 12. «Крижане відро» підійде для тих, хто ніяк не може набратися сміливості, щоб стрибнути в крижаний басейн.
 13. «Крижаний стрибок» - стрибок у охолоджувальний басейн або, так званий, поцілунок снігової королеви.
 14. «Озеро предків» - прекрасна можливість поліпшити кровопостачання ніг за допомогою гідромасажу.
 15. Масажний душ «Буря богів» - це освіжаючий водний потік, що допомагає розслабитися і поліпшити кровопостачання шкіри.
 16. Питна вода «Вода життя» дасть можливість відчути смак і силу чистої води, які благотворно впливають на організм людини.

У «Tatra-Therm-Vital» є також зимовий центр саун, де охолодження проводиться прямо під відкритим небом (парна, шведська і фінська сауна).

КОНГРЕССЦЕНТР

Приємна атмосфера і оригінальне оточення в Татраландії на високому професійному рівні. Тут створені прекрасні умови для того, щоб об'єднати роботу з відпочинком, веселими розвагами і релаксом. На високому технічному рівні обладнані приміщення для проведення корпоративних акцій, курсів з підвищення кваліфікації, конгресів тощо, відмінне харчування, комфортабельні умови проживання забезпечують максимальний комфорт і приємну ділову атмосферу.

Татраландія Неповторна атмосфера дикого заходу зачаровуєвсіх у конгрес-залі «Вестерн Сіті Шіклув Млин Татраландія», розрахований на 400 осіб.

ЩОДЕННО ЩОСЬ НОВЕ

Кожен день гостей аквапарку «Татраландія» чекає безліч нових вікторин, анімаційні програми, екскурсії по визначних пам'ятках міста Ліптов та інших біля лежачих міст, розваг, атракціонів, ігор і інших сюрпризів з призами та подарунками.

Найбільш вигідний сезон відпочинку в Татраландії - осінь. Чим більше ночей Ви проводите в Татраландії, тим більше бонусів можете отримати - безкоштовний фітнес, безкоштовні сауни, безкоштовний аквапарк, безкоштовний прокат велосипедів і багато іншого.

ЗИМОВИЙ ВІДПОЧИНОК В ТАТРАЛАНДІЇ

До всього вищепереліченого списку послуг і розваг зимового відпочинку в аквапарку «Татраландія» можна додати і всілякі зимові варіанти відпочинку на кращих гірськолижних курортах Словаччини, які знаходяться в 20 км від аквапарку .

З відкриттям гірськолижного сезону між курортом «Ясна» і аквапарком «Татраландія» щодня курсує безкоштовний автобус «Aqua-Ski Bus».Татраландія

ЕКСКЛЮЗИВНЕ ПРОЖИВАННЯ І КОМФОРТНА ІНФРАСТРУКТУРА

У найбільшому водно-розважальному комплексі Словаччини є унікальний готельний комплекс «HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA», який забезпечує комфортабельне проживання для численних гостей аквапарку в номерах різного класу і рівня. «HOLIDAY VILLAGE TATRALANDIA» має 155 стильно оформлених котеджів і апартаментів, розрахованих на 700 чоловік, кожен з яких оснащений сучасними меблями, радіо, телефоном, супутниковим телебаченням, обладнаною кухнею з холодильників, санвузлом, літньою терасою.

Словаччина > Термальні курорти Словаччини :: Загальна інформація про Словакію :: Бардеєевскі купелі :: Бойніце :: Курортне місто-Попрад :: Вишні Ружбахи :: Пієштяни :: Аквапарк Татраландія :: Віза в Словаччину :: Шенген в Словаччину :: Печери Словаччини :: Чому Словаччина? :: Гірськолижні курорти Словаччини :: Низькі Татри :: Високі Татри :: Гірськолижний курорт Ясна :: Липтовський Микулаш :: Деменівська Долина :: Татранська Ломніца :: Гірськолижний курорт Смоковці :: Штребське Плесо :: Дитячий табір в Словаччині :: Чудеса Братислави :: Прешов :: Кошице :: Замки Словаччини :: Екскурсійний тур до Словаччини :: Автобусний гірськолижний тур до Словаччи :: Тур на Різдво до Словаччини :: Новий рік в Бардєєвських Купелях :: Новий рік в Смоковці :: Новий рік на курорті Вишні Ружбахи :: Трансфер в Словаччину

тури в словаччину, відпочинок в словаччині, термальні курорти в словаччині, тури на термальні курорти в словаччину, аквапарки словаччини, де відпочити в словаччині, курорти словаччини, куди поїхати в словаччину, цікава стаття про термальні курорти в словаччині, татраландія, відпочинок в татраландії, тури в татраландію, цікава інформація про аквапарки словаччини, відпочинок на термальних курортах словаччини. 

witch.hand